Chelsea FC
5' Pedro Rodriguez 15' Gary Cahill 30' Davide Zappacosta 55' Cesar Azpilicueta 71' Tiemoue Bakayoko 76' Michy Batshuayi 82' Maksim Medvedev
6:0

Koniec. Chelsea rozniosła Karabach 6:0.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Karabach mógł uratować honor! Mocny strzał Ndlovu, ale piłka poszybowała tuż ponad bramką.

Gol samobójczy! Maksim Medvedev. Już 6:0! Kolejna łatwa strata Karabachu. Zappacosta wbiegł z piłką w pole karne i dograł do partnera. Batshuayi trącił piłkę i wprawił w rozpacz przyjezdnych. Ostatecznie trafienie zaliczono jako samobójcze.

Karabach stara się zagrozić Chelsea, ale ma problemy z przedostaniem się pod pole karne rywala.

Karabach. Schodzi: Pedro Henrique. Wchodzi: Tarik Elyounoussi.

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Tiemoue Bakayoko.  Błąd Karabachu w wyprowadzeniu piłki. Chelsea szybko rozegrała akcję i Batshuayi mocnym strzałem sprzed pola karnego trafił na 5:0!

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko.  Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Bakayoko, a ten uderzył z ok. 10 metrów. Futbolówka odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki.

Karabach. Schodzi: Gara Garayev. Wchodzi: Josgun Diniyev.

Karabach. Schodzi: Rashad Sadıqov. Wchodzi: Mahir Madatov.

Wilian otrzymał piłkę w polu karnym. Efektowne uderzenie odbiło się od poprzeczki. Od bramki rozpocznie golkiper.

Karabach stara się dłużej rozgrywać piłkę, ale różnica w wyszkoleniu technicznym obu drużyn jest znaczna. To nie pomaga Azerom.

Z woleja z ok. 17 metrów wysoko ponad bramką uderzył Davide Zappacosta.

Chelsea. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Tiemoue Bakayoko.

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

Chelsea chce więcej. Nie pozwolił na to sędzia. Na spalonym Michy Batshuayi.

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Cesc Fabregas. Krótko rozegrany rzut wolny, "fałszem" dośrodkował Fabregas, a Azpilicueta głową z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki na 3:0!

Pełna kontrola meczu ze strony Chelsea. Przed momentem z gorszej strony pokazał się Guerrier, który ostro potraktował rywala.

Karabach dłużej rozgrywał piłkę. W końcu akcję strzałem wprost w bramkarza zakończył Almeyda.

Gra toczy się na połowie gości. Miażdżąca przewaga Chelsea. emocje niczym na rybach w zanieczyszczonym stawie.

Rzeźniczak uprzedził w polu karnym Pedro. Od rzutu rożnego rozpoczną gospodarze.

Chelsea wznowiła grę po przerwie.

Przerwa. Szybkie objęcie prowadzenie przez Chelsea, potem drugi, kapitalnej urody, gol. Pierwsza połowa bez historii.

Zamieszanie w polu karnym Karabachu, ale dwa uderzenia graczy Chelsea zostały zablokowane.

Pogramy jeszcze przez minutę.

Karabach w ostatnich minutach częściej utrzymuje się przy piłce. Chelsea cały czas mecz ma pod kontrolą.

Ciekawa akcja Karabachu, ale obrona Chelsea nie popełnia błędów. Gary Cahill wyjaśnił sytuację.

Jest! Pierwszy celny strzał na bramkę Chelsea. Płaskie uderzenie Pedro Henrique pewnie obronił bramkarz.

Chelsea robi co chce. Strzelał Davide Zappacosta, tym razem z łatwiejszej pozycji uderzył niecelnie.

A teraz hamulec szybko musiał włączyć Pedro Rodriguez. Spalony.

Znowu gorąco w polu karnym Karabachu. Uderzał Alonso, starał się uderzył Michy Batshuayi. Próby zostały przyblokowane.

Gol! Strzelił Davide Zappacosta. Asystował mu Thibaut Courtois.  Ale urwał! Kontra Chelsea, Courtois podał do Zappacosty, ten przebiegł z piłką niemal przez całe boisko i... kiedy wydawało się, że będzie dośrodkowywał kapitalnie uderzył z dość trudnej pozycji. Futbolówka przelobowała bramkarza i w Londynie już 2:0!

Chelsea ponownie zamknęła Karabach pod polem karnym. Ostatnio to bardzo źle się zakończyło.

Chelsea prowadząc nie wysila się zbytnio i gra na pół gwizdka. To póki co wystarcza na wciąż trochę przestraszonych Azerów.

Efektowna interwencja bramkarza gości po strzale Pedro. Gracz Chelsea był jednak na minimalnym spalonym i sędzia przerwał grę.

Goście starają się długo rozgrywać piłkę i szukają dziury w defensywie Chelsea. Póki co nie potrafią jej znaleźć.

Henrique wrócił na boisko i stara się rozbiegać zbity mięsień. A tymczasem na boisku w boczną siatkę trafił Michy Batshuayi.

Pedro Henrique po ostrym wejściu rywala na razie ma dość piłki. Gracz Karabachu utyka.

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill.

Rzut wolny z narożnika pola karnego. Donald Guerrier pokazał, że jest trochę "Wild" i uderzył. Ponad bramką.

Wilian wjechał w obronę gości niczym kombajn w pole w czasie żniw. W ostatnim momencie w sytuacji zorientował się stoper Karabachu.

Odważnie rozpoczęli mecz Azerowie, ale po szybkim ciosie Chelsea musieli szybko zweryfikować swoje ambitne plany zdobycia Londynu.

Kolejna akcja Chelsea, tym razem jednak niedokładnie rozegrana. Zabrakło uderzenia na bramkę.

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Willian. Krótko rozegrany rzut rożny. Piłkę otrzymał Wilian i dograł na szesnasty metr do Pedro, a ten niepilnowany uderzył w samo okienko! Co robili obrońcy gości? Kryli stoperów gospodarzy w polu karnym.

Zaczęło się. Błąd obrony gości, do piłki doszedł Alonso, ale jego strzał obronił bramkarz.

Dwie groźne akcje gości. Piłkarzom Karabachu zabrakło jednak zdecydowania.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Hymn Ligi Mistrzów został odegrany, ale nie odśpiewany. W czasie kiedy niemal cała Europa cieszy się rozgrywkami my znowu musimy oglądać cukierek przez szybę.

Spotkanie poprowadzi Anastasios Sidiropoulos.

W składzie Karabacha jest także były gracz Wisły Kraków, nieobliczalny, Donald Guerrier.

Karabach rozpoczyna historyczną, bo pierwszą, walkę w Lidze Mistrzów. Polaków losy Azerów interesują również ze względu na osobę Jakuba Rzeźniczaka.