Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Gary Cahill.

3
3
6
90+1'

Będzie rzut wolny dla Chelsea FC i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

9
3
3
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

5
2
3
1
1
88'
87'

Teraz to Chelsea FC w natarciu. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

10
4
2
3
4
84'

Gospodarze też starają się atakować. Swoją sytuację przed chwilą zmarnował Antonio Ruediger.

7
3
6
4
3
83'
81'

Ależ blisko był Edin Dzeko! Po dośrodkowaniu w pole karne napastnik gości oddał niecelny strzał głową.

4
4
5
3
3
80'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

2
77'
76'

Goście mogli szybko odpowiedzieć. Niecelnie strzelał jednak Radja Nainggolan.

5
4
4
3
3
75'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Pedro Rodriguez. Co za mecz! Już 3:3! Po dośrodkowaniu w pole karne celny strzał głową oddał Eden Hazard!

44
23
12
12
18
74'

Roma. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Lorenzo Pellegrini.

5
7
5
3
4
70'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Aleksandar Kolarov. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Edin Dzeko oddał celny strzał głową!

48
32
19
14
21
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tiemoue Bakayoko.

7
5
4
3
6
68'

Teraz Chelsea FC rozgrywa piłkę na połowie AS Romy.

7
3
2
3
4
64'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Federico Fazio. Co za gol! Po podaniu Fazio z głębi pola Edin Dzeko oddał fantastyczny strzał z woleja pod poprzeczkę! 2:2!

51
26
19
13
18
63'

Techniczny strzał oddał Diego Perotti. To było lekkie uderzenie, piłkę pewnie złapał Thibaut Courtois.

2
3
5
2
2
60'

W pole karne piłkę wrzucił Aleksandar KolarovGerson oddał strzał głową, ale było to uderzenie niecelne.

2
1
1
60'

Chelsea FC broni dostępu do własnej bramki, a AS Roma rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

2
1
1
57'

Chelsea. Schodzi: David Luiz. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

55'

Aleksandar Kolarov zagrał wzdłuż bramki gospodarzy. W ostaniej chwili piłkę wybił Thibaut Courtois. Groźnie było w polu karnym Chelsea FC.

1
2
2
2
54'

W drugiej połowie sytuacja się nie zmienia. AS Roma cały czas stara się grać wysokim pressingiem i rozgrywa piłkę. Gospodarze skupieni na defensywie.

2
1
52'

A teraz uderzenie Gersona zza pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
51'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem uderzył Kevin Strootman. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
1
1
48'

W odpowiedzi bardzo niecelnie z około 20 metrów strzelił David Luiz.

1
1
1
47'

Zza pola karnego silny strzał oddał Radja Nainggolan. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Spore zamieszanie w polu karnym AS Romy. Ostatecznie sędzia odgwizdał jednak spalonego.

3
2
2
2
2
45'

W końcówce pierwszej połowy to Chelsea FC ruszyła do ataku i rozgrywa piłkę na połowie rywala.

3
3
3
3
3
42'

Znów groźnie było w polu karnym Chelsea FCAS Roma atakuje.

5
6
2
1
40'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolarov. Aleksandar Kolarov wpadł w pole karne Chelsea FC i oddał mocny strzał na bramkę! Po rykoszecie piłka wpadła do bramki!

40
23
17
11
20
37'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Kontra Chelsea FC i już 2:0 prowadzą gospodarze! Z 15 metrów strzelał Alvaro Morata, piłka odbiła się od jednego z obrońców. Dopadł do niej Eden Hazard i pewnie skierował do bramki.

47
22
16
14
21
36'

Thibaut Courtois musiał wybijać piłkę na aut. To efekt wysokiego pressingu gości.

2
2
1
1
35'

Edin Dzeko świetnie wyprowadził akcję Romy, zagrał do Diego Perottiego. Ten miał sporo miejsca, ale piłkę po jego strzale pewnie złapał Thibaut Courtois.

1
1
1
2
34'

Davide Zappacosta dośrodkował w pole karne gości. Piłka została jednak wybita.

1
2
31'

Z 18 metrów strzelał Kevin Strootman. Piłkę pewnie złapał Thibaut Courtois. Bramkarz Chelsea FC chwilę później popisał się świetną interwencją broniąc groźne uderzenie Nainggolana.

6
1
1
29'

Tym razem pomocy medycznej potrzebuje piłkarz gości, Bruno Peres.

3
1
1
1
1
27'

AS Roma cały czas stara się grać wysokim pressingiem. Gospodarze skupiają się na defensywie.

1
1
1
3
1
24'

Pomocy medycznej potrzebuje David Luiz. Chwilowa przerwa w grze.

1
1
1
1
4
24'

Bruno Peres chciał dośrodkować w pole karne gospodarzy. Piłka wyszła jednak poza boisko.

3
21'

Kontra Chelsea FC. Z piłką pobiegł Eden Hazard, oddał strzał z około 20 metrów, lecz było to uderzenie niecelne.

4
1
19'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Cesc Fabregas wybił jednak piłkę.

4
3
1
18'

Zawodnicy Chelsea FC grają spokojnie i czekają na błąd rywala.

5
4
1
1
1
16'

Spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

4
1
2
1
1
13'

AS Roma rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Chelsea FC dobrze jednak oddala grę od własnego pola karnego.

6
1
2
1
11'

Gol! Strzelił David Luiz.

David Luiz dopadł do odbitej piłki i oddał fantastyczny strzał zza pola karnego! Piękna bramka, Chelsea FC prowadzi 1:0.

Chelsea FC
73
33
23
18
23
10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Piłkę wybili jednak obrońcy Romy.

6
4
2
3
3
9'

Błąd defensywy gości. Sytuację w ostatniej chwili uratował Alisson, który wybił piłkę.

8
4
4
3
5
8'

Po indywidualnej akcji ładny, aczkowiek minimalnie niecelny strzał z około 20 metrów oddał Diego Perotti.

3
6
5'

Pierwsza groźna akcja Chelsea FC. Eden Hazard ładnie zagrał do Alvaro Moraty, lecz jego strzał z około 15 metrów pewnie obronił bramkarz.

2
2
2
2
2
5'

Gra praktycznie cały czas toczy się na połowie Chelsea FC.

1
1
3
3'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Zabrakło jednak celnego strzału na bramkę.

2
1
1
1
1
2'

Od początku spotkania AS Roma stara się grać wysokim pressingiem.