Liga Mistrzów: Grupa C
05 gru 2017 20:45
90+2'

Indywidualna akcja zakończona minimalnie niecelnym strzałem. Michy Batshuayi ładnie poradził sobie z rywlami, ale zabrakło precyzji.

3
3
4
4
3
90'

Piłkarze pograją jeszcze 4 minuty.

4
3
2
2
3
88'

Ryzykowny wślizg Cahilla we własnym polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się na "jedenastkę".

1
85'

Świetne zagranie Correy wzdłuż bramki gospodarzy, ale Antoine Griezmann był minimalnie spóźniony i nie sięgnął piłki.

2
2
3
2
4
83'

Hazard wyłożył piłkę jak na tacy Willianowi, ale ten fatalnie spudłował z 10 metrów!

3
2
4
5
5
81'
79'

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Angel Correa.

2
2
4
1
2
79'
76'

Jak on to robi, myśli zapewne Alvaro Morata. Hiszpan przegrywa sytuację sam na sam z bramkarzem Atletico!

2
2
1
2
5
75'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Stefan Savić.

Hazard mocnoi wstrzelił piłkę wzdluż bramki i pechowo interweniował Savić. Oblak miał kontakt z piłką, ale ta wpadła pod poprzeczkę.

Atletico Madryt
24
18
17
11
18
73'

Chelsea. Schodzi: Davide Zappacosta. Wchodzi: Willian.

1
2
2
1
1
69'

Ciśnie Chelsea! Kocioł 2 metry przed bramką gości, ale ofiarna interwencja Oblaka uniemożliwia wyrównanie Moracie.

2
2
2
2
4
67'

Ależ szansa! Miękka centra Fabregasa, ale Andreas Christensen z metra przestrzelił głową!

2
2
2
3
3
66'

Strzał Pedro z ostrego kąta, ale nogami broni Oblak.

2
2
3
1
1
64'
60'

Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale Atletico dokonało już defensywnej zmiany i będzie pilnować wyniku. Na razie robi to doskonale.

3
3
2
1
2
56'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Fernando Torres.

Goście na prowadzeniu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, przedłużenie podania głową i z kilku metrów trafia Niguez.

26
14
4
16
20
53'

Filipe Luis mocno z przeszło 20 metrów i piłka trafia w słupek. Jeden z gości próbował jeszcze dobijać, ale strzał głową na linii bramkowej zatrzymał Courtois.

6
7
5
3
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Zappacosta. Spóźniony wślizg, faulowany Savić.

2
1
2
1
1
50'

I kolejny strzał głową gospodarzy. Próbował Morata, ale Słoweniec broni... jedną ręką.

2
2
1
1
49'

Centra Hazarda idealnie na głowę Christensena, ale zbyt lekki był ten strzał głową i piłkę wyłapał Oblak.

2
2
2
1
3
47'

Celny i mocny strzał Griezmanna z 23 metrów, ale Thibaut Courtois z małymi problemami chwycił piłkę.

4
4
3
46'

Początek II połowy.

3
3
3
1
1
45'

Brzydko wygladające zderzenie Griezmanna z Cahillem tuż przed polem karnym gości. Minęła chwila zanim Francuz podniósł się z murawy.

3
2
3
4
2
43'

Dośrodkowanie z lewej flanki tuż przed bramkę gospodarzy, tam przytrzymywany był Torres. Upadek Hiszpana nie zrobił jednak wrażenia na holenderskim arbitrze.

4
1
3
1
40'

Dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy kończy podanie "za plecy" od Fabregasa. Victor Moses nie miał szans dogonić futbolówki.

1
1
2
3
37'

Piękny strzał Zappacosty prawą nogą z 18 metrów. Piłka przeleciała między nogami obrońcy i zmierzała tuż przy słupku, ale Jan Oblak fantastycznie obronił.

5
5
6
2
2
35'

Torres przewraca się na linii pola karnego Chelsea. Na trybunach buczenie, bo była to wyraźna próba wymuszenia rzutu wolnego.

6
2
33'

Morata faulowany w środku boiska i słowne upomnienie dla Hernandeza. Przypomnijmy, Francuz ma już na koncie żółtą kartkę.

1
2
1
2
31'

Dwukrotnie brakowało zrozumienia w obronie Atletico, ale Hazard z Moratą byli daleko od futbolówki.

1
1
2
30'

Zerkamy do Rzymu, a tam AS Roma bezbramkowo remisuje z Karabachem Agdam.

6
1
3
28'

Nieudana próba Thomasa Partey'a sprzed "szesnastki". Piłka poleciała hen hen wysoko.

2
2
2
3
26'

Eden Hazard dzisiaj mniej aktywny niż zwykle, ale ma jeszcze czas na przebłysk.

2
4
4
4
1
24'

Ponownie uderza Alvaro Morata. Tym razem pod poprzeczkę z lewej strony pola karnego... Jan Oblak górą.

1
1
3
2
2
23'

Najgroźniejsza jak do tej pory akcja gospodarzy. Tiemoue Bakayoko łatwo przedarł się prawą stroną i płasko dograł spod linii końcowej. Piłkę na wślizgu zaatakował Morata, ale świetnie obronił Oblak.

1
1
2
2
2
20'

Za nami 20 minut spotkania. Drużyny grają zrywami. Mamy momenty przestojów, a następnie 2-3 szybkie akcje.

2
2
2
17'

Prostopadłe podanie z głębi pola, piłkę przepuszcza Hazard, a ta trafia do Moraty. Napastnik błyskawicznie odwrócił się w kierunku bramki, ale minimalnie chybił.

2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez. Kontra zatrzymana faulem. Ucierpiał Hazard.

3
3
4
5
2
15'

Kontra Atletico w liczebnej przewadze, ale Torres fatalnie rozegrał piłkę, po chwili traci ją także Partey.

2
2
2
14'

Gimenez faulował Moratę przed włąsnym polem karnym. To była dobra okazja do centry, ale Cesc Fabregas dośrodkował prosto do rąk Oblaka.

4
2
2
1
1
11'

Wysoki pressing gości przynosi efekty. Chelsea ma problem z wymianą podań i opuszczeniem własnej połowy.

4
1
1
1
1
8'

Atletico Madryt długo rozgrywało swój atak pozycyjny, często zmieniając stronę. Kończy wszystko dośrodkowanie z lewego skrzydła na 11. metr, ale tam jest tylko Cesar Azpilicueta.

2
3
2
1
5'

Chaos w polu karnym Chelsea. W gąszczu nóg piłkarzy najlepiej odnalazł się Torres, ale uderzył metr nad poprzeczką.

2
1
1
2
3'

To mogło się udać! Na czystą pozycję wybiegał Fernando Torres, ale Koke nie dopieścił swojego podania. Płasko, za lekko i futbolówka u gospodarzy.

1
1
1
1'

Davide Zappacosta dynamicznie zbiegł z lewego skrzydła do środka, ale uderzył bardzo niecelnie, wysoko w trybuny.