Jeszcze starają się atakować i jedni, i drudzy.

6
6
90+3'

Gol! Strzelił Guido Pizarro.

Remis! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ragnar Klavan tak wybijał piłkę, że ta spadła pod nogi Pizarro. Ten zdołał z kilku metrów skierować ją do bramki!

39
22
20
12
21
90+3'

Jeszcze będzie rzut rożny dla Sevilli.

3
4
1
2
2
90+1'

Sevilla FC szuka szansy na gola, rozgrywa piłkę na połowie rywala. Liverpool FC dobrze się broni i oddala grę od własnego pola karnego.

5
3
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

3
2
1
2
88'

Spore zamieszanie w polu karnym Sevilli. James Milner podał wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął tego zagrania.

1
85'

Po zagraniu ze skrzydła w polu karnym minął się z piłką jeden z zawodników Sevilli. To była świetna okazja gospodarzy, zabrakło jednak strzału na bramkę.

1
1
1
84'

Gra toczy się na połowie Liverpoolu. Goście skupieni na defensywie.

3
82'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Emre Can.

2
1
1
1
81'

Świetną okazję po podaniu Cana miał Sadio Mane. Piłkarz Liverpoolu FC wpadł w pole karne, ale nie zdołał już skierować piłki do bramki.

1
78'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wypiąstkował Loris Karius. Kontra Liverpoolu, lecz świetnie w defensywie spisał się Banega.

1
76'

Joe Gomez zagrywał na wolne pole do Mohameda Salaha. Podanie było jednak zbyt mocne, nic nie wyszło z tej akcji gości.

1
1
3
75'

Gra toczy się teraz w środkowej części boiska. Sevilla rozgrywa piłkę szukając kolejnej okazji na gola.

1
1
73'

Sevilla. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Luis Muriel.

70'

Dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu. Na spalonym był jednak Pablo Sarabia.

68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Henderson.

63'

Liverpool. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Emre Can.

63'
63'

Sevilla FC cały czas zacięcie atakuje. W sporych opałach Liverpool FC.

1
2
1
61'

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder.

Gol dla Sevilli! Wissam Ben Yedder pewnie wykorzystał "jedenastkę". Piłkarz Sevilli strzelał rzut karny dwa razy, po pierwszym uderzeniu sędzia nakazał powtórzyć "jedenastkę". Powodem było zbyt szybkie wbiegnięcie w pole karne.

21
8
1
7
12
59'

Rzut karny dla Sevilli! Alberto Moreno faulował Wissama Ben Yeddera.

9
3
1
1
2
56'

Sevilla FC zdecydowanie ruszyła do ataku. Przed chwilą ładną akcją i dośrodkowaniem popisał się Sergio Escudero, lecz zabrakło gospodarzom strzału na bramkę.

54'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Gabriel Mercado.

51'

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Ever Banega.

Dośrodkowanie Evera Banegi z rzutu wolnego w pole karne gości. Po chwili ładnym i przede wszystkim celnym strzałem głową popisał się Wissam Ben Yedder.

9
6
2
8
12
48'

W polu karnym po dośrodkowaniu piłkę wypiąstkował Loris Karius. Sędzia i tak odgwizdał jednak spalonego.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ever Banega.

44'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zawodnicy Liverpoolu wybili piłkę.

1
2
42'

Sadio Mane zagrał ze skrzydła przed bramkę Sevilli FC. Piłkę złapał jednak Sergio Rico.

40'

Swoją szansę miał Mohamed Salah i to powinien być gol. Sergio Rico nie dał się jednak pokonać.

1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alberto Moreno. Przed chwilą znów groźnie było w polu karnym gospodarzy, lecz tym razem Liverpool FC nie wykorzystał szansy.

36'

Przebojowa akcja Philippe Coutinho w polu karnym Sevilli. Jego strzał z ostrego kąta został jednak zablokowany.

1
1
1
1
34'

Tempo meczu nieco opadło. Liverpool FC gra pewnie i ma to spotkanie pod kontrolą.

2
30'

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

3:0! Sadio Mane wpadł w pole karne gospodarzy, oddał strzał na bramkę. To uderzenie obronił Sergio Rico. Do piłki dopadł jednak Roberto Firmino i skierował ją do pustej bramki.

25
9
3
4
6
28'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy, lecz sędzia odgwizdał spalonego i przerwał grę.

1
25'

Sevilla FC teraz spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.

1
22'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino. Najpierw doskonałą okazję miał Roberto Firmino, lecz Sergio Rico zdołał obronić. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki przez Firmino świetnym strzałem głową piłkę do bramki skierował Mane! Liverpool FC prowadzi 2:0!

20
7
1
4
6
20'

Kolejna świetna okazja gospodarzy. Tym razem z około 14-15 metrów minimalnie niecelnie strzelał Wissam Ben Yedder.

19'

Ależ okazja dla Sevilla FCNolito w polu karnym ograł Joe Gomeza, strzelał z 15 metrów. Loris Karius zdołał trącić piłkę, ta odbiła się jeszcze od słupka i nie wpadła do bramki.

1
1
2
1
1
17'

Przed polem karnym Sevilli dryblował Philippe Coutinho. Został jednak powstrzymany przez obrońców.

1
16'

Zaatakował Liverpool FC. Po wrzutkach w pole karne gospodarzy zawodnicy Sevilli FC wybijali piłkę.

13'

Ładna akcja gospodarzy. Po zagraniu Nolito z ostrego kąta strzelał Sergio Escudero. To było jednak niecelne uderzenie.

1
12'

Sevilla FC rozgrywa piłkę. Piłkarze Liverpoolu czekają na błąd rywala.

1
10'

Z rzutu wolnego dośrodkował Ever Banega. Piłkę pewnie złapał Loris Karius.

1
10'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

1
8'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Sevilli FC Sergio Rico wypiąstkował piłkę.

2
7'

Zagranie z głębi pola w pole karne gości. Dejan Lovren dobrze zgrał jednak piłkę do bramkarza.

1
6'

Piłkarze Liverpoolu starają się grać wysokim pressingiem. Gospodarze mają problem z dobrym wyprowadzeniem piłki.

2
5'

Sevilla FC stara się atakować. Liverpool FC jak na razie rozbija ataki gospodarzy.

1
1
2'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Georginio Wijnaldum. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Georginio Wijnaldum zgrał piłkę, a z bliska do bramki skierował ją Roberto Firmino.

28
14
5
4
6
2'

W polu karnym gospodarzy dryblował Sadio Mane. Wywalczył rzut rożny.

6
4
20:15

Piłkarze już na murawie, za chwilę początek spotkania.