Szachtar. Schodzi: Facundo Ferreyra. Wchodzi: Dentinho.

3
7
10
87'

Tym razem dobrą okazję miał Jose Callejon. Andrij Piatow nie dał się jednak zaskoczyć.

6
4
3
12
8
86'

Z dystansu strzelał Darijo Srna. Uderzenie zostało zablokowane.

6
6
9
7
4
83'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Facundo Ferreyra. SSC Napoli przed stratą gola uratował słupek! Chwilę później dobrą okazję zmarnował Arkadiusz Milik.

6
7
9
14
49
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kalidou Koulibaly.

13
7
6
7
11
81'

Groźnie atakuje SSC Napoli. Szachtar broni się na własnej połowie.

27
8
6
5
6
80'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Szachtara Donieck. Piłkę pewnie złapał Andrij Piatow.

4
1
1
2
8
77'

Szachtar. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Wiktor Kowalenko.

8
3
1
4
6
76'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Szachtara Donieck. Zabrakło jednak strzału na bramkę.

8
2
5
6
11
72'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Milik pewnie wykorzystał rzut karny! Szachtar Donieck prowadzi już tylko 2:1.

324
160
50
21
16
71'

7
71'

Rzut karny dla SSC Napoli!

66
29
12
5
5
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dries Mertens.

8
6
7
7
13
68'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

7
5
6
5
8
68'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne.

7
5
5
6
10
67'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

10
4
5
42
28
64'

Po dośrodkowaniu w pole karne efektowny strzał oddał Arkadiusz Milik. Uderzenie było jednak niecelne.

14
10
5
11
13
61'

Dries Mertens miał już swoją szansę na gola. Piłkę po jego strzale złapał jednak Andrij Piatow.

8
3
3
4
10
60'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Dries Mertens.

14
8
4
3
5
58'

Gol! Strzelił Facundo Ferreyra.

Po dośrodkowaniu w pole karne celnym strzałem głową popisał się Facundo Ferreyra! Szachtar Donieck prowadzi 2:0.

19
12
24
40
69
56'

Z około 16 metrów niecelnie strzelał Facundo Ferreyra.

1
1
3
2
4
55'

Solidnie broni się Szachtar Donieck. Przed chwilą z ostrego kąta niecelnie strzelał jednak Lorenzo Insigne.

1
4
1
5
2
52'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne SSC Napoli. Goście zdołali wybić piłkę.

3
1
2
1
4
50'

Chwilowa przerwa w grze. Darijo Srna potrzebował pomocy medycznej.

2
2
2
3
3
49'

SSC Napoli rozgrywa piłkę, Szachtar broni się na własnej połowie.

2
3
1
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
2
1
45'

Doliczona jedna minuta.

12
3
3
6
7
44'

Ładny, techniczny strzał oddał Lorenzo Insigne. Andrij Piatow świetnie obronił to uderzenie.

4
3
3
10
3
42'

SSC Napoli przeważa, Szachtar Donieck broni się na własnej połowie.

7
2
2
3
2
40'

W dobrej sytuacji znalazł się Arkadiusz Milik, lecz sędzia i tak odgwizdał spalonego.

11
4
3
23
9
37'

Po dośrodkowaniu w pole karne jeden z piłkarzy Szachtara tak wybijał piłkę, że ta przeleciała tuż obok bramki jego zespołu. Po chwili z dystansu strzelał Piotr Zieliński, lecz Andrij Piatow obronił to uderzenie.

14
4
3
3
5
36'

Wysoki pressing SSC Napoli. Zawodnicy Szachtara mają problem z rozgrywaniem piłki.

7
6
3
2
6
34'

Z rzutu wolnego strzelał Lorenzo Insigne. Piłkę pewnie złapał Andrij Piatow.

2
1
2
2
8
33'

Z dystansu strzelał Amadou Diawara. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
2
3
3
4
32'

Szachtar Donieck nastawił się na grę z kontry i broni dostępu do własnej bramki.

4
4
5
5
6
29'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Szachtara. Niecelnie główkował Raul Albiol.

4
3
6
5
4
27'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Przed chwilą pokazał się Arkadiusz Milik, ale w polu karnym piłkę wygarnął mu Andrij Piatow.

6
3
5
7
5
24'

Piłkarze SSC Napoli rozgrywają piłkę i szukają swojej szansy na gola. Szachtar Donieck jak na razie pewnie gra jednak w defensywie.

5
3
2
2
5
20'

W znakomitej sytuacji znalazł się Taison! Jego strzał świetnie obronił jednak Pepe Reina.

5
2
6
3
4
19'

Dośrodkowanie w pole karne Szachtara Donieck. Po chwili rzut rożny, po którym sędzia odgwizdał faul na jednym z piłkarzy Szachtara.

2
4
2
7
8
15'

Gol! Strzelił Taison.

Taison otrzymał piłkę na linii pola karnego. Obrońcy SSC Napoli nie zdołali jej wybić, a zawodnik Szachtara popisał się strzałem, po którym piłka wpadła do bramki.

32
19
57
44
88
13'

Na spalonym złapany został Arkadiusz Milik. Jak na razie wyrównane jest to spotkanie.

8
3
3
17
15
11'

Zawodnicy Szachtara tak rozegrali rzut wolny, że piłka ostatecznie wyszła poza boisko.

10
9
4
2
6
9'

Tym razem dośrodkowanie w pole karne SSC Napoli. Zawodnicy Szachtara nie zdołali jednak oddać strzału na bramkę Pepe Reiny.

8
5
9
4
7
7'

Szachtar Donieck rozgrywa piłkę na własnej połowie. SSC Napoli stara się grać wysokim pressingiem.

6
4
4
4
5
5'

W odpowiedzi z ostrego kąta strzelał Arkadiusz Milik. Uderzenie niecelne, piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

13
5
3
6
9
4'

Na strzał z dystansu zdecydował się Taison. Uderzenie było jednak niecelne.

4
4
7
6
6
3'

Lorenzo Insigne dośrodkował w pole karne. Piłkę wybił jeden z obrońców Szachtara.

8
7
5
6
6
2'

Zagranie w pole karne Szachtara, lecz Jose Callejon nie zdołał oddać strzału.