90+1'

Szachtar. Schodzi: Fred. Wchodzi: Wiktor Kowalenko.

90'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Bernardo Silva.

Manchester City dopiął swego! The Citizens przeprowadzili akcję prawym skrzydłem. Bernardo Silva wszedł w pole karne i wyłożył piłkę Raheemowi Sterlingowi, który strzałem od poprzeczki zdobył bramkę.

14
6
1
1
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
89'

Coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu mają przyjezdni, ale wciąż podwyższyć prowadzenie chcą piłkarze z Manchesteru.

1
86'

W końcu do ataku zerwał się Szachtar Donieck, ale jego akcje są zbyt wolne, żeby mogły zaskończyć gospodarzy.

1
85'
83'

Fernandinho uderzał z dużej odległości, lecz nie sprawił problemów Piatowowi.

81'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

80'

Manchester w dalszym ciągu jest w ofensywie, ale nie potrafi postawić kropki nad "i".

78'

Szachtar. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Dentinho.

77'

Taison zdecydował się na strzał z dystansu, który pewnie wyłapał Ederson.

75'

Taison miał problemy zdrowotne, ale będzie kontynuował grę.

1
72'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Sergio Aguero!

Argentyńczyk nie zdobył bramki z rzutu karnego - Andrij Piatow obronił.

Manchester City
2
3
7
5
6
71'

Leroy Sane wywalczył rzut karny dla gospodarzy. Faulował go Iwan Ordeć.

2
70'

Gracze The Citizens mają obecnie 69 procent posiadania piłki, przy 31 procentach gości.

1
69'

Manchester City spycha przeciwników do dość głębokiej defensywy, jednak na razie nie jest w stanie podwyższyć prowadzenia. Raheem Sterling miał do tego dogodną okazję, ale przestrzelił obok bramki.

66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Iwan Ordeć.

Szachtar Donieck
2
1
65'

Man City często stara się atakować lewą flanką, na której z dobrej strony pokazuje się Leroy Sane.

62'

Szachtar Donieck od pewnego czasu nie jest w stanie wymienić kilku podań.

1
1
60'

Manchester City obecnie dzieli i rządzi na boisku. Piłkarze z Doniecka tylko biegają za piłką.

3
1
58'

Coraz groźniejsi są gospodarze, którzy złapali wiatr w żagle i dążą do podwyższenia prowadzenia.

1
1
1
56'

David Silva wrzucił piłkę miękko w pole karne rywali, a Sergio Aguero strzelił wprost w Piatowa i wciąż bez zmiany wyniku.

1
1
54'
53'

Tym razem z ofensywną akcją ruszyli gracze prowadzeni przez Pepa Guardiolę. Aktywny jest strzelec gola, Kevin De Bruyne.

2
1
51'

Szachtar Donieck starał się zaatakować prawym skrzydłem, ale nic nie wyszło z tej akcji przyjezdnych.

1
1
48'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Nic nie zapowiadało gola dla gospodarzy, ale strata piłki w środku pola przez Szachtar była bardzo kosztowna. Manchester City ruszył z kontrą, piłkę przed polem karnym otrzymał Kevin De Bruyne, który pięknym, prezycyjnym strzałem w prawy górny róg pokonał Andrija Piatowa.

14
13
1
1
1
48'

Wydawało sie, że piłkarze The Citizens odważniej zaatakują po przerwie, jednak goście udowadniają, że są dzisiaj dobrze dysponowani.

46'

Początek drugiej połowy starcia Manchester - Szachtar.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

1
43'

Szachtar Donieck stara się przejąć kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i długo rozgrywa piłkę.

1
41'

Leroy Sane wszedł z piłką w pole karne, ale oddał strzał obok bramki. Aż za głowę złapał się trener Pep Guardiola.

1
1
40'

Ostatnie pięć minut regulaminowego czasu gry w I odsłonie. Czy któraś z ekip zdoła jeszcze rozegrać groźną akcję?

1
38'

Tempo spotkania trochę spadło. Przy piłce Manchester City.

1
1
2
35'

Pojedynek się ożywił - idzie akcja za akcję. W końcu!

34'

Leroy Sane zdecydował się na indywidualną akcję, lecz na posterunku był Andrij Piatow, który pewnie wyłapał ten strzał.

1
1
33'

Marlos uderzał w kontrze, ale obronił ten strzał Ederson.

33'

Manchester City coraz częściej gości na połowie przeciwnika, jednakże goście są bardzo dobrze ustawieni i nie pozwalają na zbyt wiele miejscowym zawodnikom.

30'

Dobrą okazję do strzelenia gola miał Kevin De Bruyne, ale jego strzał minął lewy słupek bramki strzeżonej przez Andrija Piatowa. Może to będzie bodziec dla The Citizens.

2
1
2
30'

Sporo fauli z obydwu stron. Spotkanie do tego momentu nie zachwyca.

1
1
1
27'

Manchester City rozgrywa akcję na połowie Szachtara, lecz nic z tego nie wynika.

25'

Tym razem Gabriel Jesus złapany w pułapkę ofsajdową.

23'

Na razie sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo, a na boisku dużo fizycznej walki.

1
1
21'

Sergio Aguero znalazł się na pozycji spalonej.

2
2
20'

Facundo Ferreyra faulował rywala. Rzut wolny dla angielskiej drużyny.

2
1
1
19'

Manchester City jakby zaskoczony, że Szachtar Donieck postawił mu dotychczas trudne warunki gry.

1
2
17'

Szachtar Donieck szuka prostopadłych podań do swojego napastnika - Facundo Ferreyry.

1
1
15'

Ekipa z Doniecka ma obecnie 51 procent posiadania piłki.

1
1
13'

Ukraiński zespół na razie gra odważnie i widać, że nie przestraszył się wyżej notowanego rywala.

12'

Szachtar Donieck rozegrał groźną akcję, ale w ostatniej chwili dobrze w obronie zachował się Nicolas Otamendi.

1
10'

Tym razem w ataku Szachtar, który wymienia piłkę w okolicach linii środkowej boiska.

1
1
8'

Gospodarze starają się coraz odważniej zaatakować, ale na razie nie byli w stanie przedrzeć się przez defensywę przyjezdnych.

6'

Na razie umiejętnie w defensywie ustawiają się goście, którzy nie pozwalają rozwinąć skrzydeł The Citizens.

4'

Trwa walka o przejęcie kontroli w środku pola.

2'

Przy piłce jak najdłużej stara się utrzymać Szachtar Donieck.

1'

Spokojny początek spotkania na Etihad Stadium w Manchesterze.