7
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Jest po meczu. Błąd Roga kosztuje gospodarzy kontrę i gola. Sterling uderza płasko obok prawej nogi golkipera.

36
18
9
14
21
90+2'

Kocioł pod bramką Manchesteru, ale obrona wychodzi obronną ręką.

7
2
2
3
6
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. Faulowany Ounas.

Manchester City
3
4
3
3
8
89'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Gabriel Jesus.

11
4
3
3
86'

Szybki atak Manchesteru City zakończona strzałem Bernardo Silvy. Pepe Reina rzucił się w swoją lewą stronę i odbił piłkę do boku.

6
4
4
3
2
82'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Adam Ounas.

8
3
2
4
3
80'

Tuż nad poprzeczką uderzył Leroy Sane.

3
3
4
6
8
79'

Fernandinho przewrócony przez Koulibaly'ego 20 metrów przed bramką Reiny.

5
4
2
2
2
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

5
5
1
2
74'

1
71'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: David Silva.

69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

Zabójczy kontratak gości. Hysaj uniemożliwił strzał Sane, ale piłkę przechwycił Aguero i kropnął obok rąk Reiny.

31
22
11
10
15
68'

Ależ szansa przed gospodarzami! Mertens idealnie obsłużył podaniem Callejona. Hiszpan przegrywa pojedynek z bramkarzem!

3
5
1
1
67'

Fatalna strata Hamsika 25 metrów przed własną bramką. Odbiór i błyskawiczne podanie w uliczkę do Sergio Aguero. Napastnik sam na sam z Reiną, ale jest jednak ofsajd.

3
6
4
3
6
65'

Centra w pole karne Napoli zatrzymana ręką przez Hysaja. Protestują goście, ale Felix Brych nie zmienia zdania - nie ma rzutu karnego.

5
3
2
1
4
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jorginho.

Mamy remis! Ederson zmylony, pofrunął w swój lewy róg, piłka zaś w prawym.

SSC Napoli
35
20
7
10
16
61'

Rzut karny dla SSC Napoli! Sane faulował Albiola.

11
6
4
4
5
60'

Callejon dośrodkował na bliższy słupek, ale Hamsik główkował niecelnie.

3
2
1
5
2
56'

Niesamowite uderzenie Insigne sprzed "szesnastki" i gości ratuje poprzeczka!

6
3
4
5
9
54'

Długie podanie do Callejona, ale Hiszpana uprzedził Ederson.

2
3
2
2
3
51'

Napoli wróciło do "swojej gry" na jeden kontakt i od razu gubi się obrona Obywateli.

7
5
5
2
3
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił John Stones. Asystował mu Leroy Sane.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową. Piłka odbiła się od poprzeczki, przekroczyła linię bramkową i wróciła na boisko. Sędzia jednak nie miał wątpliwości i uznał gola.

29
21
9
13
21
47'

Raheem Sterling prześlizgnął się pomiędzy rywalami w polu karnym Napoli. Strzał Anglika w ostatniej chwili zablokował Raul Albiol .

2
3
3
1
1
46'

Zaczynamy II połowę.

3
4
3
4
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
2
1
1
2
42'

Raheem Sterling odważnie wbiegł prawą stroną pola karnego wzdłuż linii końcowej i po kontakcie z Hysajem padł na murawę. Nie ma "jedenastki"... słusznie.

3
4
2
3
4
38'

Olbrzymie zamieszanie pod bramką gospodarzy. Bliski szczęścia był stojący 3 metry przed linią bramkową Nicolas Otamendi, ale skiksował. Po chwili dobitka i piłka trafia w poprzeczkę!

3
4
4
1
2
35'

Do momentu kontuzji Ghoulama to gospodarze panowali na boisku, aktualnie obraz gry zmienił się o 180 stopni.

4
1
2
1
2
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Remis w Neapolu! Centra z prawego skrzydła trafia na głowę Otamendiego. Argentyńczyk wyskoczył wyżej od Hysaja i pokonał Reinę.

27
13
5
13
18
32'

Szansa gości! Sergio Aguero płasko uderzył z 14 metrów. Piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy, zmyliła Reinę, ale przeleciała obok bramki.

2
2
2
2
1
31'

Ilkay Gundogan po starciu z Allanem padł na linii pola karnego gospodarzy, ale sędzia nie zaregował. Małe spięcie między piłkarzami, trwało jednak bardzo krótko.

1
1
2
4
2
30'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Faouzi Ghoulam. Wchodzi: Christian Maggio.

Zmiana jest jednak konieczna. Staw kolanowy daje się we znaki.

26'

Ghoulam pozostał na boisku, ale utykać zaczął również Mertens. Napastnik ma problem z mięśniem uda.

2
2
4
7
6
23'

Ucierpiał Faouzi Ghoulam. Algierczyk trzyma się za lewe kolano.

9
7
6
6
6
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Dries Mertens.

Cieszą się piłkarze ubrani na błękitno-biało. Gra na jeden kontakt i chytry strzał nad wybiegającym bramkarzem. Napoli prowadzi!

54
32
13
10
12
19'

Górne podanie za plecy obrońców do Mertensa. Belg opanował piłkę i strzelił do siatki tuż przy lewym słupku. Zrobił to już jednak po gwizdku... był na metrowym spalonym.

3
3
3
3
3
16'

Aguero stracił piłkę 30 metrów przed bramką Napoli i gospodarze błyskawicznie uruchomili lewe skrzydło. Kontrę wyprowadził Insigne, ale w kluczowym momencie zagrał za plecy Allana.

4
4
4
3
3
14'

Nieudana pułapka ofsajdowa Manchesteru City. Z ostrego kąta uderzył Dries Mertens, ale bramkarz nie miał kłopotów z obroną.

5
4
3
3
5
13'

Wysoki pressing Napoli przynosi rezultaty. Goście mają problemy z wyprowadzeniem piłki.

5
3
3
4
4
10'

Druga w tym meczu próba z dystansu Hamsika... bardzo niecelnie.

4
3
3
3
4
9'

Mertens przewrócony przez Otamendiego przed polem karnym Manchesteru City. Strzelał sam poszkodowany, ale tylko w mur.

3
3
3
3
3
6'

Strata Gundogana i natychmiastowe podanie do Hamsika. Słowak kropnął z 24 metrów, ale dokładnie tam gdzie stał Ederson.

6
6
4
3
5
4'

Raheem Sterling ruszył na przebój przez środek pola karnego. Dwóch rywali udało się minąć, ale kolejny zareagował właściwie i po akcji.

6
4
4
4
5
2'

Dużo miejsca po lewej stronie pola karnego gospodarzy. Piłkę otrzymał tam Leroy Sane, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i został przyblokowany.

5
3
3
5
5
19:41

Piotr Zieliński rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.... niestety.