Liga Mistrzów: Grupa F
06 gru 2017 20:45
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Pewny, celny strzał. Sergio Aguero wykorzystał "jedenastke".

Manchester City
21
6
5
4
5
90+1'

Rzut karny dla Manchesteru City! Faulowany był Gabriel Jesus.

4
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
85'

Kolejne zagranie przed bramkę Szachtara. Gabriel Jesus oddał jednak niecelny strzał.

1
1
84'

Stara się atakować Manchester City. Anglikom brakuje jednak wykończenia pod bramką przeciwnika.

1
82'
ZMIANA

Szachtar. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Wiktor Kowalenko.

79'

W pole karne gospodarzy wpadł Brahim Diaz, zagrał przed bramkę, gdzie piłkę trącił Gabriel Jesus. Słupek uratował Szachtar przed stratą gola.

2
1
76'

Z rzutu wolnego ładny strzał oddał Jarosław Rakickij. Piłkę pewnie złapał Ederson.

74'

Z 18 metrów niecelnie strzelał Taison. Piłka znacznie minęła bramkę gości.

1
70'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Sergio Aguero.

68'

Coraz śmielej zaczyna atakować Szachtar Donieck. Czy w tym meczu padną jeszcze gole?

1
65'

Szachtar Donieck nastawił się na grę z kontry i czeka na błąd rywala.

62'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Brahim Diaz.

61'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Ismaily Goncalves dos Santos.

60'

Zagranie przed bramkę Manchesteru City. Piłkę złapał jednak Ederson.

57'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ilkay Gundogan.

1
55'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Fernandinho.

54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Rakickij.

Szachtar Donieck
52'

Mocny, aczkolwiek niecelny strzał z 15 metrów oddał Taison.

50'

Goście rozgrywają piłkę i szukają swojej szansy na gola.

46'

Piękny strzał z woleja oddał Leroy Sane. Znów świetnie obronił Piatow.

1
46'

Początek drugiej połowy.

44'

Mogło być 3:0! Facundo Ferreyra znalazł się w znakomitej sytuacji, lecz strzelił prosto w bramkarza.

2
43'

Świetnie spisał się Andrij Piatow! Bramkarz Szachtara Donieck praktycznie w sytuacji sam na sam zatrzymał rywala. W odpowiedzi niecelnie strzelał Taison.

1
41'

Tym razem Fred oddał niecelny strzał z dystansu.

1
40'

Kolejna dobra okazja gospodarzy. Po dośrodkowaniu z kilku metrów strzelał Fred, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

1
39'

Dobrze spisał się Andrij Piatow. Bramkarz Szachtara złapał piłkę po dośrodkowaniu we własne pole karne.

1
36'

To mogła być dobra okazja dla Manchesteru City. Po akcji Sane niecelnie strzelał jednak Phil Foden.

35'

Cały czas bardzo dobrze w defensywie prezentuje się Szachtar Donieck. Goście bez dobrej sytuacji strzeleckiej.

32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ismaily Goncalves dos Santos. Asystował mu Marlos. Po podaniu z głębi pola daleko z bramki wyszedł Ederson, ale nie zdołał wybić piłki. Przejął ją Ismaily i nie miał problemów, aby strzelić gola! 2:0 prowadzi Szachtar Donieck.

14
9
4
6
25
30'

Szachtar Donieck zdecydowanie złapał wiatr w żagle i śmiało atakuje.

1
28'

Znów było groźnie w polu karnym gości! Tym razem jednak strzał Bernarda obronił Ederson.

28'

Kolejna ofensywa akcja Szachtara Donieck. W polu karnym zatrzymany został jednak Marlos.

26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bernard Anicio Caldeira Duarte.

Piękny, techniczny strzał oddał Bernard! Piłkarz Szachtara wkręcił piłkę w samo okienko. Bramkarz był bez szans!

15
11
7
8
23
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danilo.

2
3
21'

Po podaniu Taisona z kilkunastu metrów strzelał Marlos. Ederson nie dał się zaskoczyć.

19'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko. Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska.

16'

Szachtar Donieck pozwala rywalom rozgrywać piłkę. Czeka na błąd przeciwnika i potem szybki odbiór piłki.

1
14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Szachtara. Piłkę wybił Bohdan Butko.

12'

Zanosiło się na groźną akcję Manchesteru City. Dobrą interwencją w defensywie popisał się jednak Iwan Ordeć.

1
7'

Zamieszanie w polu karnym gości. Z kilku metrów strzelał Facundo Ferreyra, lecz uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
6'

Szarpany początek meczu. Piłkę raz mają jedni, raz drudzy.

1
1
1
3'

Dobrą okazję miał Taison. Jego uderzenie tuż zza pola karnego było jednak niecelne.

2
1
1
2
2'

Jak na razie spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.