Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

5
4
5
83'

Dwie sytuacje podbramkowe Tottenhamu były jak zimny prysznic dla Królewskich, którzy między 60. a 70. minutą przeważali wyraźnie. Obecnie trochę zwolnili.

20
8
6
4
7
80'
15
5
5
4
4
79'

Nie zmieniał dotychczas trener gości. Widzi, że jego drużyna funkcjonuje poprawnie. Pierwszy zmiennik pojawi się dopiero w 80. minucie.

3
1
2
1
1
76'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

28
10
4
7
8
73'

Pokazuje kły Tottenham! Strzał Christiana Eriksena po nodze defensora w boczną siatkę. Miał atakować Real Madryt, a piłka jest od trzech minut wyłącznie na jego połowie.

9
2
2
7
71'

Harry Kane nie może uwierzyć w to, że nie trafił do bramki w sytuacji sam na sam z Keylorem Navasem! Golkiper Realu Madryt wyczuł intencję Anglika i sparował jego uderzenie na korner. To mogła być piłka meczowa.

16
7
4
5
9
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Mniej zachwyceni kompromisowym wynikiem są gospodarze i pewnie zaangażują spore siły w atakowanie.

6
3
3
2
6
66'

Wściekle atakuje Cristiano Ronaldo, a Hugo Lloris prawie zawsze znajduje sposób na jego zatrzymanie. Wyjątkiem był rzut karny.

18
9
3
2
11
63'

Kapitan nie zawodzi. Hugo Lloris interweniował jedną dłonią po strzale Cristiano Ronaldo. To była już druga obrona klasy światowej w wykonaniu Francuza w drugiej połowie.

15
11
5
3
9
62'

Nie jest to spotkanie, w którym Szymon Marciniak musi rozstrzygać wiele spornych starć i temperować zawodników. Inni aktorzy widowiska skupiają się na graniu.

14
11
2
2
3
60'

Na koniec pierwszego kwadransa po przerwie Toby Alderweireld interweniował wślizgiem i zatrzymał Cristiano Ronaldo. Po chwili uderzenie Luki Modricia zostało zablokowane, a Toni Kroos chybił.

7
2
3
2
6
58'

Cristiano Ronaldo strzelił już swojego gola. Londyn czeka na odpowiedź Harry'ego Kane'a.

4
3
1
2
11
54'

Fantastyczny francuski pojedynek. Hugo Lloris zostawił nogi i zatrzymał strzał Karima Benzemy z kilku metrów. Wyborne zachowanie bramkarza Tottenhamu.

5
1
1
6
6
53'

Tottenham Hotspur w ataku pozycyjnym to nie był dotychczas częsty obrazek. Pogubił się mało doświadczony Harry Winks i sprowokował Real Madryt do kontrataku.

2
4
2
2
1
50'

Harry Kane zatańczył na obrzeżach pola karnego i wywalczył korner dla swojego zespołu. Po dośrodkowaniu interweniował Cristiano Ronaldo.

3
2
2
3
7
48'

Głębokie wycofanie się przyjezdnych w ostatnim kwadransie przed przerwą nie było dobrym pomysłem, dlatego po przerwie ustawili wyżej formacje.

5
5
4
4
3
46'

3
44'

Cristiano Ronaldo sprawił, że mecz zaczyna się praktycznie od początku.

29
14
3
4
10
43'

Przed golem żółtą kartkę otrzymał Serge Aurier.

Tottenham Hotspur
21
14
3
10
10
43'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Pewnie wykonana jedenastka przez lidera Realu Madryt po uprzednim zmyleniu bramkarza. Wyrównanie w stolicy Hiszpanii!

125
64
15
30
81
42'

Po podaniu Karima Benzemy do Toniego Kroosa sędzia Szymon Marciniak zobaczył faul Serge'a Auriera na Niemcu i podyktował rzut karny!

29
13
5
8
20
40'

Na razie prowadzi jednak Tottenham Hotspur. Tak cieszył się ze zdobycia gola.

10
4
1
5
13
37'

Zanosi się na wyrównanie w ostatnich minutach. Karim Benzema i Luka Modrić strzelali w kierunku Hugo Llorisa. Bramkarz gości reaguje długim celebrowaniem wznowienia gry, by dać odpocząć obrońcom.

9
7
3
2
8
35'

W pole karne gości wbiegł rozpędzony Marcelo. Strzał Brazylijczyka po nodze przeciwnika w boczną siatkę. Był jeszcze korner, z którego nie wynikło kolejne zagrożenie dla Tottenhamu.

8
3
5
11
7
32'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Cristiano Ronaldo.

56
25
15
25
39
32'

Rusza obrońca trofeum. Zamieszanie pod bramką Tottenhamu Hotspur wyjaśnił na początek Hugo Lloris, ale swoje trzy grosze musi wtrącić również Szymon Marciniak i...

5
3
3
3
9
30'

Po dwóch kwadransach jest interesująco. Przedstawiciel Premier League na prowadzeniu!

13
5
2
6
19
28'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Raphael Varane.

Niefortunna interwencja obrońcy Realu Madryt i Tottenham Hotspur na prowadzeniu! Serge Aurier próbował uruchomić dośrodkowaniem Harry'ego Kane'a, jednak zanim reprezentant Anglii dotknął piłkę, ta była już w bramce wskutek zagrania Raphaela Varane'a.

107
48
35
51
100
26'

Jan Vertonghen uprzedził Cristiano Ronaldo i madrytczycy wywalczyli jedynie korner po rajdzie swojego lidera. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu próbował wykorzystać Sergio Ramos, jednak przeciwnik utrudnił Hiszpanowi oddanie soczystego strzału.

12
5
2
7
8
24'

Nieźle bronią obie drużyny. Dotychczas po jednej sytuacji podbramkowej. Ta lepsza, ponieważ okraszona celnym strzałem Harry'ego Kane'a.

11
6
3
3
2
22'

Płaskie dośrodkowanie Isco padło łupem przyjezdnych. Szansę na wyprowadzenie kontrataku miał Fernando Llorente, jednak podał piłkę w poprzek boiska, a nie w kierunku wysuniętego Harry'ego Kane'a.

5
4
7
2
4
19'

Błyskawiczna odpowiedź. Keylor Navas interweniował na refleks po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Strzał w kierunku bramki Realu Madryt oddał Harry Kane!

13
8
5
5
5
17'

Tak groźnie jeszcze nie było. Cristiano Ronaldo utrzymał się w posiadaniu piłki przed polem karnym przyjezdnych i znalazł miejsce do oddania strzału po ziemi. Hugo Lloris miał szczęście, że Portugalczyk nieznacznie chybił.

10
7
5
5
5
15'

Pierwszy kwadrans za nami, pierwsze obrazki z Madrytu.

11
2
1
2
1
14'

Luka Modrić został na spalonym, choć powinien pilnować linii obrońców Tottenhamu Hotspur. Na rozkojarzonego wygląda były mieszkaniec Londynu.

5
3
4
2
5
12'

Nieprzygotowane uderzenie Cristiano Ronaldo można uznać za strzał ostrzegawczy. Real Madryt spycha jednak londyńczyków coraz głębiej we własne pole karne.

6
6
3
2
5
10'

Po przewinieniu Fernando Llorente futbolówka wróciła w posiadanie gospodarzy. Wymieniają leniwe podania przed polem karnym przeciwnika. Czas na jakieś przyspieszenie obrońcy trofeum.

1
1
1
1
1
8'

Gra po przeciwnej stronie boiska. Fernando Llorente walczył nieprzepisowo o dojście do piłki po dalekim wrzucie z autu Jana Vertonghena.

5
4
4
2
4
7'

Nieudane podanie Luki Modricia w pole karne Tottenhamu Hotspur. Chorwat trafił do stolicy Hiszpanii właśnie z londyńskiego klubu w 2012 roku i stał się w niej wiodącą postacią.

13
6
9
6
7
6'

Hugo Lloris interweniował na przedpolu, gdy podanie z głębi pola zmierzało do rozpędzonego Cristiano Ronaldo. W idealnym momencie Francuz zrobił kilka kroków do przodu.

8
7
3
2
9
2'

Rozgrywają gospodarze, którzy grają w białych koszulkach i spodenkach. Tottenham Hotspur jeszcze ostrożnie. Gracze z Londynu w granatowych strojach z żółtymi akcentami.