6
3
1
88'

Sędzia spogląda na zegarek i pewnie zastanawia się czy cokolwiek doliczać. Sprawa wyniku jest zamknięta, sprawa awansu również.

7
5
2
1
4
84'

Ripostował Stathis Aloneftis i pomysłowo probował przelobować z ostrego kąta bramkarza przyjezdnych. Kiko Casilla dba jednak o swoje czyste konto i nie dał się zaskoczyć.

4
2
82'

Szansa na siódme trafienie Królewskich i w ostatnim momencie interweniował obrońca, gdy futbolówka poturlała się już obok nosa Nauzeta Pereza.

1
1
1
2
78'

Kiko Casilla spokojnie poczekał na piłkę po strzale zza pola karnego. Bramkarz Realu Madryt zdał jeden z nielicznych egzaminów tego wieczoru.

6
1
76'

Kibice APOEL-u Nikozja trochę odżyli po ponad 20 minutach bez gola i starają się dodać otuchy swoim zawodnikom. Real Madryt nie atakuje już za wszelką cenę.

1
1
4
1
1
72'

Marco Asensio wbiegł w pole karne gospodarzy i oddał płaskie uderzenie. Miał szczęście Nauzet Perez, że pomocnik Realu Madryt trafił w jego nogi. Tylko korner dla Królewskich.

3
2
1
1
70'

Jeszcze 20 minut do końca regulaminowego czasu i podania wymienia drużyna ze stolicy Hiszpanii. Zgodnie z zasadą, że każda minuta w posiadaniu piłki to minuta mniej przeciwnika.

5
1
1
1
66'
ZMIANA

APOEL. Schodzi: Nuno Morais. Wchodzi: Lorenzo Ebecilio.

65'

Seria zmian i tempo siadło. Na szczęście za moment trenerom skończy się możliwość dokonywania roszad personalnych.

5
2
3
2
1
64'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Borja Mayoral.

60'
ZMIANA

APOEL. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: George Efrem.

5
59'
ZMIANA

APOEL. Schodzi: Vinicius. Wchodzi: Agustin Farias.

Vinicius #16
1
1
2
59'
ZMIANA

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

7
2
4
1
59'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Theo Hernandez.

6
2
4
1
57'

Publiczność zaczyna gwizdać, a gospodarze denerwować się na murawie. Przed momentem brzydko sfaulowany został Cristiano Ronaldo.

4
2
2
2
11
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Jesus Rueda chciał podać piłkę własnemu bramkarzowi, a dostarczył Karimowi Benzemie. Po interwencji ratunkowej Nauzeta Pereza futbolówka padła łupem Cristiano Ronaldo, który trafił do odsłoniętej siatki na 6:0.

80
38
17
8
14
52'

Kombinacja na połowie mistrza Cypru zakończona uderzeniem Cristiano Ronaldo metr obok słupka. Defensywa APOEL-u Nikozja w stanie kompletnej rozsypki.

8
4
4
3
4
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

Po dośrodkowaniu Marcelo z lewego skrzydła Cristiano Ronaldo wyskoczył piętro wyżej niż gospodarze i precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

81
42
9
6
18
48'

Po przerwie Real Madryt w posiadaniu piłki. Gospodarze pewnie spróbują czymś odpowiedzieć, ale po laniu 0:4 w pierwszej połowie muszą przede wszystkim uniknąć kompromitacji.

6
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

7
4
1
Czy APOEL Nikozja strzeli gola honorowego?
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Piłka powędrowała jak po sznurku z jednego w drugie pole karne. Za sfinalizowanie ataku wzięli się Cristiano Ronaldo i Karim Benzema. Francuz strzelił na 4:0 do odsłoniętej bramki.

73
34
12
9
14
43'

Powtórka wyniku z Madrytu już po 41 minutach.

15
7
1
1
2
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nacho. Asystował mu Raphael Varane.

3:0! Dośrodkowanie z rzutu rożnego przedłużył Raphael Varane, a ustawionemu blisko bramki gospodarzy Nacho pozostało skierować piłkę z bliska do bramki. Pozycja nie była najwygodniejsza na świecie, ale defensor poradził sobie.

13
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos.

Francuz dostał dużo miejsca od stoperów gospodarzy i po podaniu z głębi pola pozostało mu znaleźć sposób na pokonanie Nauzeta Pereza. Pewne uderzenie na 2:0 i Real Madryt coraz bliżej awansu.

64
36
21
11
18
37'

Kiko Casilla wyjaśnił sytuację po marnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bramkarz gospodarzy staranował przeciwników i złapał futbolówkę.

4
3
6
3
5
35'

Cristiano Ronaldo z wielkim apetytem na gola. Momentami brakuje mu jednak opanowania przy wykończeniu akcji.

7
5
3
3
3
32'

Dotychczas jedynego gola w pierwszej połowie zdobyła drużyna z Madrytu.

6
4
3
1
3
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Gospodarze widzą, że ich drużyna podjęła walkę, jednak brakuje jej argumentów w przodzie. Na wyrównanie w pierwszej połowie pozostał kwadrans.

2
2
2
27'

Roland Sallai i pierwsza riposta mistrza Cypru po zmianie wyniku. Strzał głową po wrzutce z głębi pola nieopodal bramki Królewskich. Kiko Casilla nie musiał interweniować.

1
2
2
1
2
25'

Luka Modrić rozpoczął strzelanie w tym spotkaniu.

16
9
5
3
7
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Modrić.

Zwariował Vinicius, który wybijał piłkę piętką z własnego pola karnego. Sztuczka spodobała się Luce Modriciowi, który dostał podanie w prezencie i huknął na 1:0 zza szesnastki!

Real Madryt
84
34
14
9
22
21'

Tym razem Cristiano Ronaldo huknął z ponad 25 metrów z rzutu wolnego. Nie mógł zlekceważyć tego uderzenia Nauzet Perez, ponieważ piłka poturlała się minimalnie obok słupka.

6
2
4
5
6
20'

Przewaga przedstawiciela Primera Division zauważalna, ale nie kolosalna. Odgryza się drużyna z Cypru, a jeżeli trafi faworyta, może być interesująco.

4
2
3
17'

Cristiano Ronaldo strzelił zza pola karnego. Odpowiednia energia nadana piłce, ale zabrakło precyzji w lewej stopie gwiazdora Realu Madryt. Pudło!

4
4
2
4
2
15'

Stathis Aloneftis zmienił skrzydło, co było zaskakujące dla obrońców z Madrytu, ale nie dla bramkarza Realu. Kiko Casilla wyszedł w powietrze i zneutralizował dośrodkowanie z prawej flanki.

2
2
1
13'

Bramkarz gospodarzy poradził sobie ze złapaniem futbolówki po uderzeniu Daniego Carvajala. W odpowiedzi wrzutka APOEL-u Nikozja z rzutu wolnego.

2
1
1
1
10'

Stathis Aloneftis powalony blisko linii bocznej. Stali blisko Zinedine Zidane oraz sędzia asystent. Byli zgodni, że nie doszło do żadnego przewinienia.

5
4
3
2
3
7'

Neuzet Perez postanowił pozostać w grze. Jego partnerzy dają mu czas na dojście do siebie i aktualnie posyłają dośrodkowania w pole karne Królewskich.

3
3
3
3
3
5'

Bramkarz APOEL-u Nikozja położył się już po raz drugi na murawie. Za moment może być konieczna wymuszona zmiana między słupkami gospodarzy.

3
1
3
2
2
2'

Nauzet Perez! Minęła zaledwie minuta i bramkarz gospodarzy już musiał interweniować po płaskim strzale Cristiano Ronaldo. Portugalczyk opanował zgrabnie piłkę po dośrodkowaniu Karima Benzemy.

20:10

Ławka rezerwowych APOEL-u Nikozja: Raul Gudino - Lorenzo Ebecilio, George Efrem, Igor de Camargo, Nektarios Alexandrou, Agustin Farias, Giorgos Merkis

2
1
1
1
1
20:10

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Mohamet Ramos - Jesus Vallejo, Casemiro, Theo Hernandez, Borja Mayoral, Isco, Dani Ceballos

2
1
1
1
3
20:10

Real tradycyjnie trenował w Nikozji dzień przed meczem.

3
2
2
1
1
20:10

Real zamierza zagwarantować sobie awans na stadionie APOEL-u Nikozja. W Hiszpanii poradził sobie bez problemu z mistrzem Cypru. W rewanżu również jest faworytem, ale musi zagrać skuteczniej niż w niedawnych derbach Madrytu.