Real Madryt
23' Luka Modrić 39' Karim Benzema 41' Nacho 45+1' Karim Benzema 49' Cristiano Ronaldo 54' Cristiano Ronaldo
0:6

Demolka zakończona.

Trzy dodatkowe minuty od sędziego.

Sędzia spogląda na zegarek i pewnie zastanawia się czy cokolwiek doliczać. Sprawa wyniku jest zamknięta, sprawa awansu również.

Ripostował Stathis Aloneftis i pomysłowo probował przelobować z ostrego kąta bramkarza przyjezdnych. Kiko Casilla dba jednak o swoje czyste konto i nie dał się zaskoczyć.

Szansa na siódme trafienie Królewskich i w ostatnim momencie interweniował obrońca, gdy futbolówka poturlała się już obok nosa Nauzeta Pereza.

Kiko Casilla spokojnie poczekał na piłkę po strzale zza pola karnego. Bramkarz Realu Madryt zdał jeden z nielicznych egzaminów tego wieczoru.

Kibice APOEL-u Nikozja trochę odżyli po ponad 20 minutach bez gola i starają się dodać otuchy swoim zawodnikom. Real Madryt nie atakuje już za wszelką cenę.

Marco Asensio wbiegł w pole karne gospodarzy i oddał płaskie uderzenie. Miał szczęście Nauzet Perez, że pomocnik Realu Madryt trafił w jego nogi. Tylko korner dla Królewskich.

Jeszcze 20 minut do końca regulaminowego czasu i podania wymienia drużyna ze stolicy Hiszpanii. Zgodnie z zasadą, że każda minuta w posiadaniu piłki to minuta mniej przeciwnika.

APOEL. Schodzi: Nuno Morais. Wchodzi: Lorenzo Ebecilio.

Seria zmian i tempo siadło. Na szczęście za moment trenerom skończy się możliwość dokonywania roszad personalnych.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Borja Mayoral.

APOEL. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: George Efrem.

APOEL. Schodzi: Vinicius. Wchodzi: Agustin Farias.

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Theo Hernandez.

Publiczność zaczyna gwizdać, a gospodarze denerwować się na murawie. Przed momentem brzydko sfaulowany został Cristiano Ronaldo.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Jesus Rueda chciał podać piłkę własnemu bramkarzowi, a dostarczył Karimowi Benzemie. Po interwencji ratunkowej Nauzeta Pereza futbolówka padła łupem Cristiano Ronaldo, który trafił do odsłoniętej siatki na 6:0.

Kombinacja na połowie mistrza Cypru zakończona uderzeniem Cristiano Ronaldo metr obok słupka. Defensywa APOEL-u Nikozja w stanie kompletnej rozsypki.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

Po dośrodkowaniu Marcelo z lewego skrzydła Cristiano Ronaldo wyskoczył piętro wyżej niż gospodarze i precyzyjnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

Po przerwie Real Madryt w posiadaniu piłki. Gospodarze pewnie spróbują czymś odpowiedzieć, ale po laniu 0:4 w pierwszej połowie muszą przede wszystkim uniknąć kompromitacji.

Gra wznowiona po przerwie.

Czy APOEL Nikozja strzeli gola honorowego?

Spotkanie jest w zasadzie rozstrzygnięte.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Piłka powędrowała jak po sznurku z jednego w drugie pole karne. Za sfinalizowanie ataku wzięli się Cristiano Ronaldo i Karim Benzema. Francuz strzelił na 4:0 do odsłoniętej bramki.

Powtórka wyniku z Madrytu już po 41 minutach.

Gol! Strzelił Nacho. Asystował mu Raphael Varane.

3:0! Dośrodkowanie z rzutu rożnego przedłużył Raphael Varane, a ustawionemu blisko bramki gospodarzy Nacho pozostało skierować piłkę z bliska do bramki. Pozycja nie była najwygodniejsza na świecie, ale defensor poradził sobie.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos.

Francuz dostał dużo miejsca od stoperów gospodarzy i po podaniu z głębi pola pozostało mu znaleźć sposób na pokonanie Nauzeta Pereza. Pewne uderzenie na 2:0 i Real Madryt coraz bliżej awansu.

Kiko Casilla wyjaśnił sytuację po marnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bramkarz gospodarzy staranował przeciwników i złapał futbolówkę.

Cristiano Ronaldo z wielkim apetytem na gola. Momentami brakuje mu jednak opanowania przy wykończeniu akcji.

Dotychczas jedynego gola w pierwszej połowie zdobyła drużyna z Madrytu.

Dwa kwadranse za kibicami. Gospodarze widzą, że ich drużyna podjęła walkę, jednak brakuje jej argumentów w przodzie. Na wyrównanie w pierwszej połowie pozostał kwadrans.

Roland Sallai i pierwsza riposta mistrza Cypru po zmianie wyniku. Strzał głową po wrzutce z głębi pola nieopodal bramki Królewskich. Kiko Casilla nie musiał interweniować.

Luka Modrić rozpoczął strzelanie w tym spotkaniu.

Gol! Strzelił Luka Modrić.

Zwariował Vinicius, który wybijał piłkę piętką z własnego pola karnego. Sztuczka spodobała się Luce Modriciowi, który dostał podanie w prezencie i huknął na 1:0 zza szesnastki!

Tym razem Cristiano Ronaldo huknął z ponad 25 metrów z rzutu wolnego. Nie mógł zlekceważyć tego uderzenia Nauzet Perez, ponieważ piłka poturlała się minimalnie obok słupka.

Przewaga przedstawiciela Primera Division zauważalna, ale nie kolosalna. Odgryza się drużyna z Cypru, a jeżeli trafi faworyta, może być interesująco.

Cristiano Ronaldo strzelił zza pola karnego. Odpowiednia energia nadana piłce, ale zabrakło precyzji w lewej stopie gwiazdora Realu Madryt. Pudło!

Stathis Aloneftis zmienił skrzydło, co było zaskakujące dla obrońców z Madrytu, ale nie dla bramkarza Realu. Kiko Casilla wyszedł w powietrze i zneutralizował dośrodkowanie z prawej flanki.

Bramkarz gospodarzy poradził sobie ze złapaniem futbolówki po uderzeniu Daniego Carvajala. W odpowiedzi wrzutka APOEL-u Nikozja z rzutu wolnego.

Stathis Aloneftis powalony blisko linii bocznej. Stali blisko Zinedine Zidane oraz sędzia asystent. Byli zgodni, że nie doszło do żadnego przewinienia.

Neuzet Perez postanowił pozostać w grze. Jego partnerzy dają mu czas na dojście do siebie i aktualnie posyłają dośrodkowania w pole karne Królewskich.

Bramkarz APOEL-u Nikozja położył się już po raz drugi na murawie. Za moment może być konieczna wymuszona zmiana między słupkami gospodarzy.

Nauzet Perez! Minęła zaledwie minuta i bramkarz gospodarzy już musiał interweniować po płaskim strzale Cristiano Ronaldo. Portugalczyk opanował zgrabnie piłkę po dośrodkowaniu Karima Benzemy.

Pierwszy gwizdek na Cyprze!

Kto wygra mecz?

Sędzia: Artur Dias (Portugalia)

Ławka rezerwowych APOEL-u Nikozja: Raul Gudino - Lorenzo Ebecilio, George Efrem, Igor de Camargo, Nektarios Alexandrou, Agustin Farias, Giorgos Merkis

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Mohamet Ramos - Jesus Vallejo, Casemiro, Theo Hernandez, Borja Mayoral, Isco, Dani Ceballos

Real tradycyjnie trenował w Nikozji dzień przed meczem.

Real zamierza zagwarantować sobie awans na stadionie APOEL-u Nikozja. W Hiszpanii poradził sobie bez problemu z mistrzem Cypru. W rewanżu również jest faworytem, ale musi zagrać skuteczniej niż w niedawnych derbach Madrytu.