Puchar Polski: Ćwierćfinały, pierwsze mecze
25 paź 2017 18:00
90+2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Karol Danielak. Danielak po dograniu Zaradnii niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. 0:2!

Chrobry Głogów
28
18
4
7
8
90'

Jeszcze 3 minuty gry przed nami.

5
3
3
1
6
90'

Arka nie pozwala rywalom na zbyt wiele, to goście w atakują.

8
7
1
2
3
85'

Z rzutu wolnego niecelnie uderzył Siergiej Kriwiec.

2
2
2
3
5
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Seweryn Michalski.

5
3
2
1
4
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcus Vinicius da Silva.

4
3
1
1
5
80'

Żółtą kartkę otrzymał Antoni Łukasiewicz.

2
2
1
1
5
78'

Bach do Kaczmarka, ale po raz kolejny górą Pilarz! Chrobry coraz groźniejszy!

7
1
1
2
5
76'

Arka Gdynia. Schodzi: Alvaro Rey. Wchodzi: Filip Jazvić.

4
3
1
1
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Zarandia.

4
1
1
1
3
73'

Z rzutu wolnego groźnie uderzył Mateusz Machaj. Pilarz zdołał odbić piłkę.

3
1
1
4
70'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie uderzył Konrad Kaczmarek.

4
1
3
1
67'

Błyskawiczna odpowiedź głogowian. Kaczmarek przelobował już Pilarza, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

12
9
2
4
3
66'

Po rogu do piłki doszedł Kriwiec, ale trafił w słupek!

7
3
66'

Kontra gdynian. Dobry strzał oddał Żebrakowski, Gospodinow był dobrze ustawiony i zdołał obronić.

4
1
4
65'

Nie potrafi Chrobry zagrozić Arce. Goście cały czas kontrolują mecz, bez większych problemów realizując cel.

3
2
1
1
3
60'
56'

Strzał z dystansu Zarandii pewnie złapał Gospodinow. Takiego uderzenia nie można przepuścić.

2
3
2
2
3
53'

Ożywiło się spotkanie, ale do doskonałości wciąż daleko. Piłkarzom brakuje dokładności w grze.

4
49'

Chrobry nie rzucił się do ataku, spotkanie wciąż nie zachwyca swoim poziomem. Czekamy w takim razie na... momenty.

2
3
1
1
46'
46'

Gramy po zmianie stron!

3
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

3
2
2
42'

Zaryzykujemy odważną tezę. W I połowie nic się już nie wydarzy. Stawiamy wszystko co mamy!

2
2
1
1
3
39'

Mnożą się proste błędy, gra jest rwana. Poziom meczu nie porywa. Dobrze, że zbliża się przerwa.

1
2
2
2
36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Gospodinow zaliczył pusty przelot, ale żaden z graczy gości tego nie potrafił wykorzystać.

2
1
1
1
3
33'

Gol dla Arki na moment ożywił mecz. Teraz to Chrobry atakuje, ale nie rzuca do ofensywy zbyt wielu sił.

4
2
1
1
2
29'

Teraz to gdynianie skontrowali Chrobrego. Jurado zabrakło jednak precyzji i wciąż tylko 0:1.

4
2
1
1
27'

Chrobry uaktywnił się. Gospodarze uwierzyli, że mogą przeciwstawić się obrońcom Pucharu Polski.

3
1
1
1
24'

A jednak Chrobry uśpił gości! Kontra głogowian, w świetnej sytuacji znalazł się Michał Ilków-Gołąb, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko!

4
3
1
2
5
22'

Nie mają pomysłu na atak gospodarze. Arka nie gra rewelacyjnie, ale prowadzi i ma mecz pod kontrolą.

6
2
1
3
18'

Mógł odpowiedzieć Chrobry, ale gospodarze źle wykończyli szybką akcję. W odpowiedzi niecelnie przymierzył Kriwiec.

4
4
1
2
16'

Gol! Strzelił Ruben Jurado. Asystował mu Siergiej Kriwiec. Arka wciągnęła rywala i skontrowała. Piłkę otrzymał Kriwiec, precyzyjnie dograł przed bramkę do Jurado. Hiszpan nie miał problemów z wbiciem futbolówki do siatki.

46
26
7
9
11
13'

Nikomu się nie spieszy, każdy szanuje swoje siły. Takich momentów nie lubimy. Początek dwumeczu ćwierćfinałowego. Każdy płochliwy niczym dziewczę na wydaniu zza gór i lasów.

3
3
2
3
2
9'

Piłkarsko lepiej wyglądają goście, gospodarze póki co nie zamierzają się przed rywalem otwierać. Strata gola na własnym stadionie może drogo kosztować.

5
3
3
1
1
5'

Odgryza się Arka. Dużo konkretniej. Przed polem karnym piłkę przejął Nalepa, ale uderzył minimalnie niecelnie.

5
3
2
1
1
3'

Spokojne pierwsze minuty. Starał się zaatakować Chrobry, ale Machaj źle dogrywał do partnera.