1
4
87'

Gol! Strzelił Armando Sadiku.

Wolski fatalnie zagrywa, nie do końca wiadomo do kogo. Piłkę przejął Sadiku i pewnie zamienił stuprocentową okazję na gola.

Legia Warszawa
45
12
2
10
21
84'

Szarpnął lewą stroną Jakóbowski, ale nie bardzo miał do kogo dośrodkować.

1
3
1
81'

Obraz gry się nie zmienia. Bytovia próbuje, ale na tym się kończy.

2
3
1
78'

Bartosz Wolski poszedł na żywioł i wbiegając środkiem miedzy kilku rywali znalazł miejsce na krótkie podanie do Surdykowskiego. Soczysty strzał z 17 metrów poszybował jednak tuż nad poprzeczką.

4
3
1
74'

Zaskakujący strzał niewidocznego dotąd Surdykowskiego, ale Radosław Cierzniak odbił piłkę do boku. Bez dobitki.

6
1
8
2
7
72'
70'

Armando Sadiku z piłką 5 metrów przed bramką gospodarzy. Albańczyk błyskawicznie odwrócił się w kierunku Oszmańca, ale strzał podbili stoperzy.

3
5
2
2
3
67'

Legia rusza z kontrą, ale Szymański łatwo traci piłkę w środku boiska.

6
7
2
8
komentarz

Nagły spadek napięcia już za nami. Wracamy do gry.

21
8
1
4
5
komentarz

Nic nie widać, ale kibice dobrze się bawią...

24
25
2
4
4
komentarz

Mamy awarię oświetlenia i trzeba cierpliwie czekać na decyzję co dalej. Miejmy nadzieję, że usterkę uda się szybko usunąć.

25
71
13
12
16
66'

Egipskie ciemności. Na stadionie w Bytowie zgasło światło!

22
73
14
7
7
65'

Turzyniecki pobiegł prawą flanką, ale centra do Chukwu nie znalazła adresata.

2
2
6
2
2
64'

Chwila przerwy w grze. Opałacz uszkodził Chukwu. Nigeryjczyk leży na boisku, trzymając się za brzuch.

3
2
1
1
6
63'
62'
60'

Dynamicznie lewą stroną pola karnego gospodarzy wbiegł Szymański, wycofanie na 13. metr zostało jednak przeczytane przez obrońcę, a tuż za nim już czekał Daniel Chima Chukwu.

1
3
2
2
1
57'

Akcja gospodarzy lewą stroną boiska. Opałacz do Jakóbowskiego, ale centrę podbił Chukwu, co ułatwiło interwencję Cierzniakowi.

1
3
4
3
4
55'

Mocna centra Pasquato. Przed bramką byli Chukwu i Sadiku, ale szybciej przy piłce znalazł się Fran Gonzalez.

2
4
1
2
5
53'

Sennie wygląda to spotkanie po przerwie....niestety.

1
3
1
2
3
51'

Środkiem przedzierał się Kopczyński... bez powodzenia.

3
2
1
4
4
48'

Długie podanie na wolne pole do Sadiku. Napastnik zwodem położył na ziemię Opałacza, ale huknął hen hen wysoko.

2
3
2
4
3
46'
46'
46'
46'

Początek II połowy.

3
4
1
1
45'

Gol! Strzelił Michał Szewczyk.

Mamy gola do szatni dla Bytovii! Po centrze z kornera i olbrzymim zamieszaniu, piłkę z metra do siatki wciska głową Szewczyk.

Bytovia Bytów
87
48
18
17
46
43'

Najlepsza w tym meczu akcja gospodarzy i podanie w "uliczkę" do Dudy. Ten naciskany przez dwóch rywali uderza obok bramki.

6
4
2
5
6
40'

Pierwszy raz w tym meczu lewą stroną podłączył się do akcji w ofensywie Adam Hlousek. Zamiast centry w pole karne, zobaczyliśmy wycofanie na 20. metr i strzał Pasquato. Celnie, ale zbyt słabo na Oszmańca.

6
6
1
2
2
36'

Legia szybko wznowiła grę rzutem wolnym i błyskawicznie przemieściła się pod bramkę przeciwnika. Piłka do Pasquato, ale tym raezm Włocha uprzedził Łukasz Wróbel.

7
6
5
4
6
32'

Możliwe, że Bytovia miała plan na ten mecz, ale zdaje się, że brudnopis spłonął już w 2 minucie.

13
15
5
3
3
29'

Gol! Strzelił Cristian Pasquato.

Źle przemieściła się obrona gospodarzy i powstała luka na lewej stronie pola karnego. Skorzystał z tego Włoch i mocnym płaskim strzałem obok nogi bramkarza podwyższył wynik.

73
44
14
12
32
27'

Jodłowiec kopnął Poczobuta w łydkę i pojawiła się okazja do strzału dla Bytovii. Sławomir Duda huknął ile pary w nodze, ale chybił dość wyraźnie.

7
8
3
5
8
25'

Głęboka centra, ale grę przerywa gwizdek. Daniel Chima Chukwu w nieprzepisowy sposób uniemożliwił bramkarzowi interwencję na przedpolu.

4
3
6
2
5
23'

My tu gadu gadu, a w Bytowie zaczęło padać.

11
9
4
6
4
22'

Wróbel wyprzedził Chukwu i ładnie zabrał się z piłką prawym skrzydłem. Mocne dośrodkowanie skończyło swój lot po przeciwnej stronie boiska...na aucie.

1
1
1
1
2
19'

Szarża Szymańskiego w "szesnastce" gospodarzy zakończona zagraniem wzdłuż bramki. Mateusz Oszmaniec "na raty" przechwycił to podanie.

2
4
1
1
1
18'

Głęboka centra z prawego skrzydła, ale radzi sobie obrona Bytovii.

5
4
2
3
6
16'

Dobre podanie do Wróbla, ten miał przed sobą tylko Cierzniaka, ale nie wiedząc czemu zatrzymał się. Zdecydowany wślizg Dąbrowskiego i po akcji.

5
3
3
2
1
14'

Cristian Pasquato poszukał centrą Chukwu, ale ten jedynie musnął piłkę swoją bujną fryzurą i ta poleciała daleko od celu.

3
3
1
2
1
11'

Strata Szymańskiego i błyskawiczne dwa podania gospodarzy. Dogranie do Surdykowskiego, a ten nie zastanawiał się długo. Mocno z 23 metrów, ale tylko w boczną siatkę.

3
1
3
1
1
8'

Prostopadłe podanie do Pasquato, ten wbiegał w pole karne, ale dobrym wyjściem na 15. metr uprzedził go bytowski bramkarz.

7
6
3
2
5
5'

Chukwu zagrał na lewe skrzydło da Sadiku. Ten początkowo miał w planach zejście do środka boiska, ale jednak zdecydował się dogrywać na dalszy słupek. Sebastian Szymański nie dogonił futbolówki.

10
4
5
6
5
2'

Gol! Strzelił Armando Sadiku. Asystował mu Maciej Dąbrowski.

Uśpiona obrona gospodarzy i 40-metrowe podanie do napastnika. Reprezentant Albanii w sytuacji sam na sam strzela ze spokojem.