3
3
6
88'

Fein trafiony w głowę przy strzale jednego z Polaków. Niemiec chyba nie wróci na boisko. A dopiero na nie wszedł.

1
1
1
3
6
86'
85'
85'

Niemcy U-19. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Adrian Fein.

4
82'

Niemcy U-19. Schodzi: Linton Maina. Wchodzi: Timothy Tillmann.

Timothy Tillmann #7
Linton Maina #19
1
1
1
2
81'

Gol! Strzelił Arne Maier. Asystował mu Manuel Wintzheimer. Kapitalnie z dystansu uderzył Maier. Piłka jeszcze odbiła się od słupka. Bułka nie miał szans na skuteczną interwencję. 0:2...

25
78'
77'

Ładny strzał Maiera. Bułka nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
3
4
75'

Strzał Beste był mocny, ale niecelny. Niemcy na niezbyt wiele pozwalają Polakom.

5
3
3
2
3
74'

Strzał Wintzheimera bez problemów obronił Bułka.

4
3
4
4
5
73'

Havertz z rzutu wolnego trafił w mur.

3
3
2
2
3
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oskar Repka.

14
68'

Gol! Strzelił Jan-Niklas Beste. Po dośrodkowaniu w pole karne Repka źle wybił piłkę, ta trafiłą pod nogi Beste, a ten z dość trudnej pozycji trafił do bramki. Bułka w tej sytuacji popełnił błąd. Niemcy zasłużyli na tego gola.

39
63'

Kolejna okazja po przerwie Polaków. Strzał Gryma obronił Thiede. Dużo lepsza druga odsłona w wykonaniu naszych zawodników. Do ideału jednak daleko.

7
5
5
5
5
62'

Niemcy U-19. Schodzi: Sam Schreck. Wchodzi: Yari Otto.

Yari Otto #20
3
3
3
3
3
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Atakan Akkaynak.

2
60'

Akkaynak uderzył z ok. 20 metrów, ale piłka poszybowała daleko od bramki strzeżonej przez Bułkę.

6
4
4
3
3
56'

Cieszmy się! Pierwszy celny strzał w meczu Polaków. Słabo w kierunku bramki piłkę posłał Kanach.

5
4
4
4
5
52'

Strzał Maiera otarł się obrońcę i przeleciał obok bramki. Kolejny róg dla Niemców.

7
3
3
3
3
50'

Polacy wykonywali rzut rożny, ale dobrze w obronie Niemcy. Nasi reprezentanci wciąż bez celnego strzału.

6
3
3
3
2
46'

I już w ataku Niemcy. Techniczny strzał Beste obronił Bułka.

5
2
2
5
5
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

6
2
2
2
2
45'

Już jesteśmy w doliczonym czasie. Arbiter dołożył minutę.

5
2
2
43'

Niemcy w ataku, goście jeszcze przed przerwą chcą wyjść na prowadzenie.

6
2
2
5
2
40'

Havertz wpadł z piłką w pole karne, piłka po jego strzale odbiła się od obrońcy. Bułka zachował czujność.

6
3
2
2
3
39'

Coraz bliżej końca pierwszej części, a Polacy bez celnego uderzenia na bramkę gości.

4
4
2
2
4
36'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Cały czas więcej do powiedzenia mają Niemcy. Polacy mają problemy ze swobodnym rozegraniem piłki.

2
2
2
4
4
32'

Co kilka minut do pracy zmuszany jest Bułka. Przed momentem bramkarz musiał interweniować po strzale Wintzheimera. Rywal uderzył jednak źle.

3
3
2
3
3
30'

Niemcy czekają na błąd Polaków. Optyczna przewaga należy do gości.

4
4
1
4
1
27'

Sam Schreck uderzał na bramkę Bułki. Golkiper zdołał jednak obronić strzał z okolic linii pola karnego.

6
2
2
2
2
23'

Naszym reprezentantom udało się przetrwać trudne momenty, Polacy w końcu na dłużej potrafią wyjść z połowy.

8
2
5
2
2
20'

Polacy starali się skontrować gości, ale Steczyk został złapany na spalonym.

4
2
2
4
2
19'

Polacy wciąż w defensywie, nasi reprezentanci nie potrafią zagrozić Niemcom.

3
1
1
3
3
16'

Niemcy dążą do objęcia prowadzenia. Znowu groźnie pod bramką Bułki. Bramkarz obronił uderzenie Beste.

4
3
4
3
4
13'

Mocno z pola karnego uderzył Maina. Niemiec jednak posłał piłkę daleko od celu.

7
3
3
3
2
11'

W odpowiedzi Biało-Czerwoni. Drawz pospieszył się ze strzałem i uderzył niecelnie.

5
2
2
9'

Coraz groźniejsi goście! Piłkę w polu karnym otrzymał Wintzheimer, ale jego strzał odbił się od słupka! Było bardzo niebezpiecznie.

3
3
3
5
9
6'

W dobrej sytuacji mial szansę znaleźć się Maier, ale Niemiec był na spalonym.

4
2
3
3
4
4'

Na bramkę Niemców uderzał Kanach, ale trafił w rywala.

5
3
3
1
1
3'

Rwane pierwsze minuty. Piłkarze starają się wejść w rytm meczowy.

2
5
2
2
2
17:49

Spotkanie w Zabrzu poprowadzi Ville Koskiniemi (Finlandia).

5
3
4
5
4
17:39

Polska i Niemcy wygrały swoje pierwsze mecze. Bezpośrednie starcie wyłoni lidera grupy na półmetku rywalizacji.