Eliminacje MŚ 2018: Baraże, pierwsze mecze
1:0
Zakończony
Włochy
90+2'

Bardzo niecelny strzał Immobile, ale oddać trzeba, że Włoch był w trudnej pozycji.

15
7
7
5
5
90'

Sędzia dorzucił do meczu aż 5 minut. Szkoleniowiec gospodarzy ma o to olbrzymie pretensje.

3
4
2
3
6
87'

Włosi atakują już całym zespołem, ale Szwedzi rozbijają ich ataki ok. 35 metrów przed bramką Olsena.

3
2
2
2
4
83'

Dwie próby uderzeń Włochów sprzed pola karnego gospodarzy, ale za każdym razem na drodze piłki stanęli obrońcy.

6
3
2
5
3
83'

Szwecja. Schodzi: Emil Krafth. Wchodzi: Gustav Svensson.

4
79'

Italia bije głową w mur. Goście mają piłkę przy nodze, ale pomysłu na wyrównanie brak.

4
3
2
1
1
76'
75'

Podanie za plecy szwedzkich obrońców, ale Immobile był na spalonym.

3
3
2
1
1
74'
4
2
2
1
1
71'

Kontra Szwecji zakończona celnym strzałem Viktora Claessona. Buffon broni jednak bez najmniejszego kłopotu.

6
2
1
1
1
70'

Zatrzęsła się szwedzka bramka po strzale Darmiana z 20 metrów! Słupek uratował Trzy Korony!

9
4
3
6
7
68'

Italia rzuca się do odrabiania strat, ale Szwedzi słyną z bardzo dobrej defensywy. Już zresztą bronią całym zespołem na własnej połowie.

2
2
1
1
5
65'

Włochy. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Eder.

9
4
4
3
2
64'

Strzał Immobile został przyblokowany i piłka opuściła boisko. Italii należał się korner, ale sędzia pokazuje, że zaczniemy od bramki.

5
5
3
2
3
61'

Gol! Strzelił Jakob Johansson. Asystował mu Ola Toivonen.

Gospodarze szaleją z radości! Daleki wyrzut piłki z autu Kraftha, zgranie głową i strzał rezerwowego. Piłka odbiła się od nóg jednego z Włochów i zupełnie zmyliła Buffona.

18
59'

Włosi "pracują" na wyrzucenie z boiska Berga. Daniele De Rossi zwija się z bólu sugerując, że został uderzony ręką. Trzeba być jednak obiektywnym... w tym przypadku mamy do czynienia z szopką.

9
4
2
1
2
58'

Długie podanie do Berga. Ten walczył o piłkę z Chiellinim, ale niepotrzebnie popchnął obrońcę, a ten ręką trafił w Buffona. Włosi domagali się drugiej żółtej kartki, ale Turek nie wyrzucił zawodnika z boiska.

2
2
3
2
2
57'

Szwecja. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Jakob Johansson.

4
2
2
1
1
53'

Długo rozgrywali swój atak pozycyjny Włosi, ale wszystko kończy zbyt niskie dośrodkowanie z prawej flanki.

2
3
1
1
1
50'

Przerwa w grze. Leonardo Bonucci trafiony w kark przez Toivonena. Co ciekawe pierwszą połowę również rozpoczął od bliskiego kontaktu z trawą.

1
1
1
2
2
48'

Ruszyli Włosi! Mocny strzał Candrevy sprzed "szesnastki" sparował Robin Olsen.

3
2
2
2
4
46'

Zaczynamy II połowę.

3
3
5
3
6
45'

Piłkarze pograją jeszcze 60 sekund w pierwszej połowie.

4
3
4
5
5
43'

Starcie przy linii końcowej boiska. Szarżujący Verratti padł na ziemię po kontakcie z Larssonem. Turecki arbiter nie widział tam faulu.

3
4
3
6
2
40'

Bezmyślny faul Darmiana przed własnym polem karnym, ale Ola Toivonen trafia jedynie w mur. Włosi mogli wyprowadzić kontrę, ale zabrakło dokładności.

5
1
1
1
1
37'

Czujnie Gianluigi Buffon! Chiellini przegrał walkę z Bergiem, ale włoski bramkarz dobrze wybiegł z bramki i nie pozwolił na oddanie strzału.

4
2
1
1
1
36'

Włosi już nie idą w ilość podań. Od kilku minut grają długie podania w pole karne, licząc na pomyłkę szwedzkich stoperów.

3
2
1
2
2
32'

Płasko uderzona piłka przez Ekdala ugrzęzła gdzieś w nogach piłkarzy stojących w polu karnym. W olbrzymim chaosie lepiej połapali się goście.

1
3
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti. Podcięcie Berga w środkowej strefie. Kartka oznacza nieobecność w rewanżu.

3
2
3
3
2
27'

Mierzone podanie w pole karne do Ciro Immobile. Ależ słabo przyjął to włoski napastnik. Błyskawicznie osaczony przez rywali stracił piłkę.

1
1
1
1
25'

Techniczny strzał Forsberga z 23 metrów... tuż nad poprzeczką.

2
2
1
1
19:53

Tego Pana nie mogło dzisiaj zabraknąć...

1
2
1
1
1
21'

Chytre podanie w pole karne do Forsberga. Ten miał przed sobą tylko Buffona, ale uderzył prosto w niego. Po chwili gwizdek... był spalony.

4
3
1
1
1
18'

Chwila przerwy w grze. De Rossi trafił ręką w szyję Berga.

1
1
1
5
3
17'

Gospodarze cofnęli się na własną połowę, oddając pole Włochom. Ci cierpliwie wymieniają podania, ale wszystko dzieje się w bezpiecznej odległości od bramki Olsena.

14'

Dobra piłka zagrana przez Belottiego. Akcję na dalszym słupku zamykał Antonio Candreva, ale zabrakło mu zdecydowania i od bramki zaczną Szwedzi.

1
2
1
11'

Po pełnych emocji pierwszych minutach, teraz mecz się uspokoił.

3
1
8'

Odpowiada Szwecja! Dobrze rozegrana piłka przed polem karnym gości. Dużo miejsca i czasu na oddanie strzału miał na 19. metrze Ola Toivonen. Płasko, mocno, ale metr obok lewego słupka.

1
1
2
6'

Powinno być 1:0 dla Italii! Świetnie z lewego skrzydła dośrodkował Darmian, ale pozostawiony bez opieki Andrea Belotti przestrzelił głową z kilku metrów.

1
2
5
4'

Bonucci przytrzymał Berga i gdyby tego nie zrobił napastnik stanąłby oko w oko z Buffonem! Do piłki podzedł Emil Forsberg, ale z 20 metrów huknął wysoko nad bramką.

2
1
1
2
3
2'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Berg.

3
2
1
2
1'

Od razu ostry atak w Bonucciego. Obrońca pokazuje sędziemu, że został celowo trafiony w twarz, a Berg udaje niewiniątko.