Koniec. Wszystko rozstrzygnie się w rewanżu.

Z dystansu wysoko nad bramką strzelił Jens Stryger Larsen.

Irlandia. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Conor Hourihane.

Cyrus Christie zablokował strzał Strygera Larsena z 20 metrów i piłka poleciała obok słupka.

Doliczone 3 minuty.

Teraz mogło być 1:0 dla Danii, ale Darren Randolph kapitalnie obronił główkę Poulsena z 5 metrów!

Zapachniało golem dla gości! Po centrze Brady'ego z rzutu wolnego celnie główkował Shane Duffy, jednak piłkę złapał Kasper Schmeichel.

Irlandia. Schodzi: Harry Arter. Wchodzi: Glenn Whelan.

Z lewego skrzydła niedokładnie dośrodkował Jens Stryger Larsen i Stephen Ward spokojnie odprowadził piłkę poza boisko.

Z dystansu w trybuny uderzył Robbie Brady.

Mnożą się niedokładnie zagrania i faule. Wszystko wskazuje na bezbramkowy remis.

Irlandczycy od dłuższego czasu utrzymują grę z dala od własnej bramki. Teraz wykonywali rzut wolny na połowie przeciwnika, ale dośrodkowanie Brady'ego było zbyt krótkie.

Nicklas Bendtner dość przypadkowo, ale bardzo boleśnie nadepnął Artera. Krótka przerwa w grze.

Irlandia. Schodzi: Daryl Murphy. Wchodzi: Shane Long.

Dania. Schodzi: Pione Sisto. Wchodzi: Nicklas Bendtner.

Bardzo groźna centra Ankersena z boku pola karnego, sytuację wyjaśnił jednak obrońca.

Sprzed pola karnego wyraźnie obok słupka uderzył Yussuf Poulsen.

Irlandczycy egzekwowali rzut wolny, piłka trafiła na boku pola karnego do Clarka, ale ten fatalnie skiksował.

Dania. Schodzi: Andreas Cornelius. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

Cyrus Christie przyjął na głowę potężny strzał Strygera Larsena sprzed pola karnego. Nokaut i konieczna była interwencja lekarska.

Chaos na boisku. Dania wciąż nie znajduje sposobu na gości, a ci grają coraz odważniej.

Irlandczycy mieli rzut wolny. Po dośrodkowaniu próbował główkować Shane Duffy, ale popełnił faul w ofensywie.

Gospodarzom brakuje cierpliwości i dość często popełniają proste błędy w pobliżu pola karnego Irlandii.

Optyczna przewaga Duńczyków, z której niewiele wynika.

Czy w drugiej połowie padnie choć jedna bramka?

Początek drugiej połowy.

Na razie 0:0. Nieco więcej z gry mieli Duńczycy, ale sytuacji nie było zbyt wiele.

Trybuny Parken zamarły! Kasper Schmeichel obronił strzał Christiego z ostrego kąta, a dobitka Hendricka została zablokowana!

Gra przeniosła się do środkowej strefy, Irlandczycy poczynają sobie nieco odważniej.

Teraz niezła okazja Irlandczyków. James McClean dośrodkował w pole karne, piłka trafiła na 15. metr do O'Dowdy, lecz jego strzał zablokował Thomas Delaney.

Po głębokiej wrzutce Ankersena z prawego skrzydła piłka przeleciała nad poprzeczką.

Teraz Irlandczycy popełnili błąd i powinni przegrywać! Ciaran Clark zaliczył fatalną stratę na własnej połowie, po chwili mocno z dystansu uderzył Christian Eriksen, Darren Randolph odbił piłkę przed siebie i w stuprocentowej sytuacji obok słupka dobijał Pione Sisto.

Tempo spadło, Duńczycy na razie nie mają pomysłu na sforsowanie irlandzkiej defensywy.

Płasko z 25 metrów uderzył Nicolai Joergensen - obok słupka.

Duńczycy bez trudu poradzili sobie z dośrodkowaniem Brady'ego z rzutu wolnego z narożnika boiska.

Z dystansu celnie, lecz w sam środek bramki strzelił Christian Eriksen. Darren Randolph złapał piłkę.

Gospodarze często centrują w pole karne, ale poza okazją z 11. minuty, stwarzanie zagrożenia pod bramką Randolpha przychodzi im z trudem.

Duńczycy częściej w ataku pozycyjnym, Irlandia czyha na kontry. Obraz gry raczej zgodny z przewidywaniami.

Kapitalna okazja Danii! Darren Randolph instynktownie obronił potężny strzał Strygera Larsena z ostrego kąta, potem natychmiast skorygował pozycję i poradził sobie także z dobitką Corneliusa!

Goście zniwelowali początkową przewagę Duńczyków, gra jest teraz wyrównana.

Irlandczycy zatrzymali indywidualną szarżę Eriksena.

Duńczycy od początku narzucili wysokie tempo i mają przewagę.

Z prawego skrzydła centrował William Kvist, próbował to zamykać strzałem głową Nicolai Joergensen, ale skutecznie blokował go obrońca.