81
75
239
90'

Upływają cenne dla Italii sekundy, a tymczasem Berg umięjętnie wymusił faul w środku boiska. Defensywa Trzech Koron głęboko oddycha.

113
49
31
40
47
88'

Szwedzi jeśli przejmują piłkę kopią na "uwolnienie". W oczach kibiców gospodarzy widać już łzy, ale dopóki piłka w grze...

78
77
33
42
31
87'

Z lewego narożnika pola karnego huknął Stephan El Shaarawy, ale kapitalnie obronił Olsen.

71
35
30
27
39
86'

Próba Belottiego z 20 metrów, ale anemiczna i do tego niecelna.

50
48
20
22
30
85'

Jeszcze 5 minut regulaminowego czasu gry. Szwecja heroicznie się broni!

50
25
17
13
22
83'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzał głową Marco Parolo. Olsen sparował piłkę do boku, a dobijający Immobile był na spalonym.

22
17
12
23
16
80'

Kontra Szwedów zakończona bardzo niecelnym strzałem Berga.

13
79'

"Symulka" Belottiego w polu karnym Szwecji, ale gwizdek sędziego milczy.

29
18
8
10
18
77'

Świetnie rywalom uciekł Giorgio Chiellini. Centra z lewego skrzydła dociera do Florenziego, ale ten fatalnie przestrzelił.

17
16
11
11
23
76'
ZMIANA
75'

Zakotłowało się na szwedzkim przedpolu po centrze z lewego skrzydła. Grę przerywa jednak gwizdek - jeden z Włochów faulował Graqvista.

18
13
5
10
14
73'

Szwecja w ataku nie istnieje, ale włoska przewaga nie przekłada się na gole.

22
17
9
17
14
72'
ZMIANA

Szwecja. Schodzi: Viktor Claesson. Wchodzi: Marcus Rohden.

8
69'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Kiese Thelin. Faulowany Bonucci.

15
8
6
8
16
67'

Rośnie temperatura na San Siro. Lustig w niekontrolowany sposób odbił piłkę głową, a ta trafiła w poprzeczkę!

28
14
14
14
13
65'

Żółtą kartkę otrzymał Mikael Lustig. Faulowany El Shaarawy.

8
7
5
3
11
64'

Dośrodkowanie do Immobile, ale ten pomylił się o metr.

4
10
5
7
11
63'
ZMIANA
63'
ZMIANA
60'

Jest kontra Szwecji! Isaac Kiese Thelin opanował piłkę we włoskim polu karnym, ale jego strzał przyblokował Chellini i Buffon miał ułatwione zadanie.

17
5
5
6
9
57'

Rośnie przewaga Italii! Szwedzka defensywa już nie wyglada na bezbłędną, zaczyna się chaotyczne wybijanie. Przed momentem do bezpańskiej piłki na 18. metrze dopadł Giorgio Chiellini, ale Olsen pewnie obronił.

9
6
4
6
16
54'
ZMIANA
6
7
6
4
6
51'

Było blisko wyrównania stanu dwumeczu! Darmian kapitalnie dograł w pole karne z lewej strony boiska, w ekwilibrystyczny sposób uderzał Florenzi, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

14
7
6
6
20
47'

Darmian padł w polu karnym Szwecji! Jest gwizdek, ale to sygnalizacja zagrania ręką i od rzutu wolnego zaczynają Szwedzi.

21
15
7
7
7
46'

Początek II połowy.

14
5
5
4
5
45+2'

Nerwy na włoskiej ławce rezerwowych. Sedzia Lahoz podbiegł do trenera Ventury i prosił o uspokojenie współpracowników.

24
37
11
7
7
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

26
15
15
12
24
45'

Alessandro Florenzi kapiatalnie ograł bocznego obrońcę, uderzył, ale świetnie nogami broni Robin Olsen.

23
12
11
11
12
43'

Olbrzymia przewaga Włochów w końcówce I połowy. Dośrodkowanie Gabbiadiniego i minimalnie niecelna "główka" Bonucciego.

18
9
9
9
18
41'

Prawdziwa bomba Parolo z 17 metrów, ale wysoko nad celem.

12
15
10
6
11
40'

Jorginho do Immobile, a ten w pojedynku sam na sam z bramkarzem trafia w nogi Olsena. Piłka i tak zmierzała do siatki, ale tuż przed linią bramkową wybił ją wracający Andreas Granqvist.

11
11
6
11
9
37'

My również szanujemy Buffona, ale trzeba oddać Szwedom niesamowitą dyscyplinę w grze.

22
10
6
7
18
35'

Giorgio Chiellini dyskretnie kopnął Berga. Szwed zwija się z bólu. Włoch ma już na koncie żółtą kartkę, ale najwidoczniej nic sobie z tego nie robi.

9
5
5
5
28
32'

Italia zamknęła Szwecję na własnej połowie. Goście zmuszeni do biegania, ale wzorowo przemieszczają się formacjami.

20
7
9
9
10
29'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Forsberg. Ależ się Szwed zagotował, doskakując do arbitra! Po podaniu we włoskie pole karne Barzagli zatrzymuje piłkę ręką. Zagranie ewidentne, ale o dziwo nie ma "jedenastki".

10
8
11
9
30
27'

Dobra szansa Włochów! Płaskie podanie Immobile z lewej strony pola karnego. Piłka minęła obrońców, nie sięgnął jej też Olsen i poleciała do Candrevy. Mocne uderzenie szybuje jednak metr nad poprzeczką.

7
8
6
8
17
26'

Najpierw prawą stroną próbował szarpnąć Candreva, następnie lewym skrzydłem szarpnął Darmian. Szwedzka obrona niewzruszona.

15
10
7
7
10
23'

Viktor Claesson mocno i celnie uderza z ostrego kąta, ale Buffon pilnował bliższego słupka i pewnie złapał piłkę.

17
10
6
7
7
22'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Barzagli. Atak w nogi Forsberga.

13
7
5
8
13
19'
ZMIANA

Szwecja. Schodzi: Jakob Johansson. Wchodzi: Gustav Svensson.

10
17'

Nienaturalnie zgięte kolano Jakoba Johanssona i wygląda to na poważny uraz więzadła krzyżowego. Będzie konieczna zmiana.

8
8
10
31
15
16'

Błyskawiczne prostopadłe podanie do Immobile. Ten dopadł do piłki tuż przed linią końcową, odwrócił się i uderzył... tylko boczna siatka.

7
7
7
5
10
15'

Matteo Darmian dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym, ale nie ma decyzji o przyznaniu rzutu karnego.

8
5
5
6
28
13'

Toivonen uderzony łokciem w klatkę piersiową przez Chielliniego. Wszystko działo się w walce o górną piłkę i doskonale widział to sędzia.

6
6
6
7
13
10'

Żółtą kartkę otrzymał Jakob Johansson. Niebezpieczne zagranie w środku boiska.

Szwecja
11
8
8
10
14
8'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgio Chiellini. Faul przerywający kontrę.

13
7
7
8
10
8'

Parolo wbiega środkiem szwedzkiego pola karnego i pada na murawę! Był kontakt z nogą Augustinssona, ale o karnym nie ma mowy.

8
5
5
4
9
6'

Mamy pierwszy strzał na bramkę. Alessandro Florenzi pomylił się o dobre kilka metrów.

7
12
6
5
6
4'

Larsson przertwa kontrę gospodarzy, łapiąc w pół Parolo. Tym razem jeszcze bez kartki, choć hiszpański arbiter wezwał do siebie winowajcę.

5
4
5
6
10
2'

Długie podanie do Ciro Immobile. Ten podjął fizyczną walkę o piłkę z Granqvistem, ale zdaniem sędziego przekroczył przepisy.

7
7
6
7
9
19:53

Czas na hymny. Szwedzki odegrany przy przeraźliwym buczeniu trybun, włoski śpiewany na całe gardło przez piłkarzy i publiczność.