Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Jaime Seoane.

schodzi Schodzi
3
1
80'

Real Madryt kontroluje wydarzenia na boisku i odlicza minuty do awansu do 1/8 finału Pucharu Króla. Wejście Bale'a wszystko zmieniło.

1
3
1
3
1
79'

Fuenlabrada. Schodzi: Yaw Annor. Wchodzi: Juan Quero.

Juan Quero #14
Yaw Annor #7
1
1
1
75'

Real. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Luis Quezada.

Luis Quezada #31
Oscar Rodriguez #32
2
3
3
73'

Gareth Bale groźnie dośrodkował z prawego skrzydła, ale piłkę poza pole karne zdołał wybić golkiper gości.

6
2
3
4
3
70'

Gol! Strzelił Borja Mayoral.

Real Madryt na prowadzeniu! Gareth Bale przegrał pojedynek oko w oko z golkiperem, ale za Walijczykiem znajdował się Mayoral, który przyjął piłkę i zdobył gola na 2:1.

36
14
5
6
11
68'

Jeśli Fuenlabrada chce wyeliminować Real Madryt z rozgrywek Pucharu Króla musi wygrać 3:1.

1
3
1
68'

Fuenlabrada. Schodzi: Bravo. Wchodzi: Dioni.

2
63'

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Gareth Bale. Cóż za wejście Bale'a!!! Walijczyk dośrodkował zewnętrzną częścią stopy na długi słupek, a do siatki po strzale z główki trafił  Mayoral!

38
9
6
9
18
62'

Real. Schodzi: Francisco Feuillassier. Wchodzi: Gareth Bale.

Francisco Feuillassier #29
9
5
2
2
1
61'

Fuenlabrada. Schodzi: Matheus Barrozo. Wchodzi: Alvaro Portilla.

Matheus Barrozo #9
60'

Nieprawdopodobne! Poprzeczka ratuje Real Madryt!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w obramowanie bramki gospodarzy trafił Cata Diaz!

4
2
8
3
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Rodriguez. Za nieprzepisowe powstrzymanie kontry.

Real Madryt
1
1
1
1
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Barrozo. Za spóźnione wejście w nogi rywala.

1
1
2
57'

Ależ blisko drugiego gola dla gości! Na krótkim słupku główkował jeden z graczy Fuenlabrady i piłkę instynktownie na korner wybił Keylor Navas!

1
4
1
3
55'

Achraf Hakimi dośrodkował z prawego skrzydła, ale źle główkował Borja Mayoral. Piłka w rękach bramkarza Fuenlabrady.

1
1
3
51'

Alvaro Tejero zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów, ale dobrze na przedpolu zachował się golkiper Fuenlabrady, który odbił piłkę do boku.

2
1
3
2
2
49'

Rozgrzewkę rozpoczął Gareth Bale.

5
7
4
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
4
44'

Po ładnym podaniu Kovacicia w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Dani Ceballos, który z linii pola karnego huknął w trybuny.

3
2
1
3
4
43'

Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie dla Realu Madryt. "Królewscy" podkręcili tempo i w końcu starają się zaskoczyć golkipera Fuenlabrady.

1
1
1
2
3
42'

Bardzo ładna akcja Fueillassiera. 19-letni skrzydłowy Realu minął rywala i strzelił groźnie zza pola karnego. Golkiper gości na posterunku.

2
41'

Strzał Ceballosa został zablokowany, a Marcos Llorente huknął z 18. metrów wyraźnie nad poprzeczką.

1
2
Doczekamy się dzisiaj dogrywki?
2
1
3
35'

Na Snatiago Bernabeu niewiele się zmienia. Real w ataku pozycyjnym bez groźnych okazji, Fuenlabrada czeka na kontry.

1
32'

Jeśli chodzi o ławkę rezerwowych, trener Zinedine Zidane ma do dyspozycji bramkarza, trzech debiutantów i powracającego po kontuzji Garetha Bale'a.

3
1
1
2
1
31'

Real Madryt ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, ale zdecydowanie brakuje dokładnych podań w okolicy pola karnego rywali.

4
1
1
3
1
28'

Przypominamy, że w pierwszym meczu Real Madryt wygrał 2:0.

1
1
3
28'

Fueillassier huknął z dystansu w rękę piłkarza gości, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

1
25'

Gol! Strzelił Luis Milla.

Fuenlabrada prowadzi 1:0!!! Z blisko 30 metrów uderzył Luis Milla, a Keylor Navas tak niefortunnie bronił, że piłka odbiła się od poprzeczki, ręki golkipera i wpadła do siatki. Bramkarz Realu powinien zdecydowanie lepiej zachować się w tej sytuacji.

Luis Milla #6
41
27
16
12
14
23'

Annor kapitalnie minął na prawym skrzydle Theo Hernandeza, ale jego dośrodkowanie w pole karne Realu Madryt pozostawiło już wiele do życzenia.

1
19'

Z prawego skrzydła ładnie dośrodkował Achraf Hakimi, jednak debiutujacy w Realu nieczysto trafił w piłkę.

1
1
17'

Gospodarze uzyskali już optyczną przewagę, ale pod pole karne rywala wciąż nie mogą się przedostać.

1
1
13'

Piłkarze Realu Madryt mają spore problemy ze stworzeniem sytuacji. Fuenlabrada miała już dwie szanse na zdobycie gola. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu było 2:0 dla "Królewskich".

1
3
1
2
9'

Druga doskonała sytuacja dla III-ligowca! Matheus Barrozo dostał świetną piłkę w pole karne, strzelił silnie tuż nad murawą, ale uderzenie przed siebie zdołał odbić Keylor Navas. To nie będzie łatwy wieczór dla Realu Madryt!

2
2
1
1
1
5'

Mogło być 1:0 dla gości!!! Hugo Fraile stanął przed doskonałą sytuacją, ale z 7. metrów minimalnie przestrzelił!

1
3
1
2
5
21:00

Od początku w barwach Realu wystąpi m.in. debiutant - 19-letni pomocnik Oscar Rodriguez. Do tego w drugiej linii pojawi jego równieśnik - Francisco Fueillassier, który w pierwszym składzie "Królewskich" zagrał do tej pory 9 minut.

4
21:00

Trener Zinedine Zidane jest przekonany, że z liderem jednej z grup III ligi poradzą sobie rezerwowi i zawodnicy drugiej drużyny "Królewskich". W meczowej kadrze nie ma ani jednego zawodnika, który wystąpił w podstawowym składzie Realu w ostatnim meczu w Primera Division.

2
3
21:00

W Madrycie odbędzie się rewanżowy mecz 1/16 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu Real Madryt po dwóch rzutach karnych pokonał III-ligową Fuenlabradę 2:0.