Real Madryt
60' Oscar Rodriguez 63' Borja Mayoral 70' Borja Mayoral
CF Fuenlabrada
25' Luis Milla 59' Matheus Barrozo 83' Daniel Diaz 89' Alvaro Portilla
2:2

Koniec spotkania! Real Madryt zremisował z Fuenlabradą 2:2. W pierwszym meczu "Królewscy" pokonali III-ligowca 2:0 i to oni zameldowali się w 1/8 finału Pucharu Króla.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Gol! Strzelił Alvaro Portilla.

2:2! Quero zagrał w polu karnym do Portilli, który na raty pokonał Navasa!

Fuenlabrada chce zremisować! Dioni z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

Cristobal z dystansu uderzył wyraźnie nad bramką Realu.

Debiutujący w Realu Seoane został zablokowany przy strzale z blisko 30 metrów.

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Diaz. Za faul.

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Jaime Seoane.

Real Madryt kontroluje wydarzenia na boisku i odlicza minuty do awansu do 1/8 finału Pucharu Króla. Wejście Bale'a wszystko zmieniło.

Fuenlabrada. Schodzi: Yaw Annor. Wchodzi: Juan Quero.

Real. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Luis Quezada.

Gareth Bale groźnie dośrodkował z prawego skrzydła, ale piłkę poza pole karne zdołał wybić golkiper gości.

Gol! Strzelił Borja Mayoral.

Real Madryt na prowadzeniu! Gareth Bale przegrał pojedynek oko w oko z golkiperem, ale za Walijczykiem znajdował się Mayoral, który przyjął piłkę i zdobył gola na 2:1.

Jeśli Fuenlabrada chce wyeliminować Real Madryt z rozgrywek Pucharu Króla musi wygrać 3:1.

Fuenlabrada. Schodzi: Bravo. Wchodzi: Dioni.

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Gareth Bale. Cóż za wejście Bale'a!!! Walijczyk dośrodkował zewnętrzną częścią stopy na długi słupek, a do siatki po strzale z główki trafił  Mayoral!

Real. Schodzi: Francisco Feuillassier. Wchodzi: Gareth Bale.

Fuenlabrada. Schodzi: Matheus Barrozo. Wchodzi: Alvaro Portilla.

Nieprawdopodobne! Poprzeczka ratuje Real Madryt!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w obramowanie bramki gospodarzy trafił Cata Diaz!

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Rodriguez. Za nieprzepisowe powstrzymanie kontry.

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Barrozo. Za spóźnione wejście w nogi rywala.

Ależ blisko drugiego gola dla gości! Na krótkim słupku główkował jeden z graczy Fuenlabrady i piłkę instynktownie na korner wybił Keylor Navas!

Achraf Hakimi dośrodkował z prawego skrzydła, ale źle główkował Borja Mayoral. Piłka w rękach bramkarza Fuenlabrady.

Alvaro Tejero zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów, ale dobrze na przedpolu zachował się golkiper Fuenlabrady, który odbił piłkę do boku.

Rozgrzewkę rozpoczął Gareth Bale.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. III-ligowa Fuenlabrada prowadzi z Realem Madryt 1:0. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu "Królewscy" wygrali 2:0. Gospodarze do odważniejszych ataków ruszyli dopiero w końcowych minutach.

Po ładnym podaniu Kovacicia w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Dani Ceballos, który z linii pola karnego huknął w trybuny.

Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie dla Realu Madryt. "Królewscy" podkręcili tempo i w końcu starają się zaskoczyć golkipera Fuenlabrady.

Bardzo ładna akcja Fueillassiera. 19-letni skrzydłowy Realu minął rywala i strzelił groźnie zza pola karnego. Golkiper gości na posterunku.

Strzał Ceballosa został zablokowany, a Marcos Llorente huknął z 18. metrów wyraźnie nad poprzeczką.

Doczekamy się dzisiaj dogrywki?

Na Snatiago Bernabeu niewiele się zmienia. Real w ataku pozycyjnym bez groźnych okazji, Fuenlabrada czeka na kontry.

Jeśli chodzi o ławkę rezerwowych, trener Zinedine Zidane ma do dyspozycji bramkarza, trzech debiutantów i powracającego po kontuzji Garetha Bale'a.

Real Madryt ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, ale zdecydowanie brakuje dokładnych podań w okolicy pola karnego rywali.

Przypominamy, że w pierwszym meczu Real Madryt wygrał 2:0.

Fueillassier huknął z dystansu w rękę piłkarza gości, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

Gol! Strzelił Luis Milla.

Fuenlabrada prowadzi 1:0!!! Z blisko 30 metrów uderzył Luis Milla, a Keylor Navas tak niefortunnie bronił, że piłka odbiła się od poprzeczki, ręki golkipera i wpadła do siatki. Bramkarz Realu powinien zdecydowanie lepiej zachować się w tej sytuacji.

Annor kapitalnie minął na prawym skrzydle Theo Hernandeza, ale jego dośrodkowanie w pole karne Realu Madryt pozostawiło już wiele do życzenia.

Czy Real Madryt zdobędzie dziś 3 gole?

Z prawego skrzydła ładnie dośrodkował Achraf Hakimi, jednak debiutujacy w Realu nieczysto trafił w piłkę.

Gospodarze uzyskali już optyczną przewagę, ale pod pole karne rywala wciąż nie mogą się przedostać.

Piłkarze Realu Madryt mają spore problemy ze stworzeniem sytuacji. Fuenlabrada miała już dwie szanse na zdobycie gola. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu było 2:0 dla "Królewskich".

Druga doskonała sytuacja dla III-ligowca! Matheus Barrozo dostał świetną piłkę w pole karne, strzelił silnie tuż nad murawą, ale uderzenie przed siebie zdołał odbić Keylor Navas. To nie będzie łatwy wieczór dla Realu Madryt!

Mogło być 1:0 dla gości!!! Hugo Fraile stanął przed doskonałą sytuacją, ale z 7. metrów minimalnie przestrzelił!

Początek spotkania!

Od początku w barwach Realu wystąpi m.in. debiutant - 19-letni pomocnik Oscar Rodriguez. Do tego w drugiej linii pojawi jego równieśnik - Francisco Fueillassier, który w pierwszym składzie "Królewskich" zagrał do tej pory 9 minut.

Trener Zinedine Zidane jest przekonany, że z liderem jednej z grup III ligi poradzą sobie rezerwowi i zawodnicy drugiej drużyny "Królewskich". W meczowej kadrze nie ma ani jednego zawodnika, który wystąpił w podstawowym składzie Realu w ostatnim meczu w Primera Division.

W Madrycie odbędzie się rewanżowy mecz 1/16 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu Real Madryt po dwóch rzutach karnych pokonał III-ligową Fuenlabradę 2:0.