2
3
2
89'

O centymetry od 6:0! Gerard Deulofeu zagrał między nogami defensora, później bramkarza, ale piłka ostatecznie przeleciała obok słupka.

4
4
4
7
3
85'

Murcia w końcu ruszyła do przodu większą liczbą piłkarzy. Jedyny strzał w tym meczu gości został jednak zablokowany.

6
3
2
1
81'

Swojego gola szuka też Gerard Deulofeu. Napastnik Barcelony w trudnej sytuacji trafił jednak w boczną siatkę.

8
5
1
1
2
79'

Gol! Strzelił Jose Arnaiz. Asystował mu Denis Suarez. 5:0! Denis Suarez do bramki dołożył asystę. Zawodnik rezerw Barcelony popisał się ładnym uderzeniem z ostrego kąta.

2
76'

W strzałach już 13:0 dla Barcelony.

10
8
4
74'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto.

4:0! Sergi Roberto kapitalnie zagrał z pierwszej piłki w pole karne nad głowami obrońców, a sytuację sam na sam wykorzystał Denis Suarez.

30
17
3
3
3
69'

Murcia. Schodzi: David Sanchez. Wchodzi: Santi Jara.

1
68'

Ależ blisko! Aleix Vidal świetnie wycofał do Arnaiza, który w ostatniej chwili został zablokowany!

1
1
3
67'

Kolejna ładna akcja z klepki w wykonaniu zawodników Barcelony. Dośrodkowanie Deulofeu padło jednak łupem bramkarza.

2
1
1
1
3
64'

Murcia. Schodzi: David Mateos. Wchodzi: Armando Ortiz.

Armando Ortiz #14
David Mateos #5
6
1
1
63'

Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Jose Arnaiz.

6
2
1
1
62'
61'

Murcia. Schodzi: Renato. Wchodzi: Pedro Martin.

Pedro Martin #16
Renato #9
1
3
60'

Gol! Strzelił Aleix Vidal. Asystował mu Nelson Semedo. Już 3:0! Semedo zacentrował z końcowej linii, a kapitalną główką popisał się Vidal! Zawodnik Barcy przelobował golkipera Murcii.

31
17
7
4
3
57'

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: David Costas.

David Costas #39
2
4
3
2
3
57'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Aleix Vidal.

Świetna dwójkowa akcja Pique i Vidala. Stoper Barcy zagrał na prawe skrzydło, pobiegł w pole bramkowe, dostał piłkę z powrotem i trafił na krótkim słupku do bramki.

36
18
9
5
4
55'

Gerard Deulofeu! Napastnik Barcelony kapitalnie zabrał się z piłką w pole karne - obrócil się, zgubił przeciwnika i uderzył w słupek.

1
1
2
3
5
54'

Lucas Digne uderzył zza pola karnego wysoko nad bramką 3-ligowca.

1
53'

Gerard Deulofeu z ostrego kąta strzelił po ziemi w długi róg, a golkipera wyręczył jeden z defensorów Murcii.

1
1
3
49'

Aleix Vidal minął przed polem karnym dwóch rywali i z niemalże stojącej piłki uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

1
48'

Ależ akcja Denisa Suareza! Pomocnik Barcelony ruszył środkiem, minął kilku zawodników i zagrał na bok pola karnego do Deulofeu, który został przyblokowany.

1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
43'

Murcia przeprowadziła akcję lewym skrzydłem, ale czujny Jasper Cillessen skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

3
2
39'

Piłkarze Murcii po raz pierwszy znaleźli się w polu karnym Barcelony, jednak po rzucie wolnym sędzia... odgwizdał spalonego.

2
4
1
1
3
35'

Niestety od kilku minut niewiele dzieje się na Camp Nou. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie rywala i bezskutecznie starają się dostać w pole karne. Posiadanie piłki 75 do 25 dla gospodarzy, w okazjach 6:0.

4
2
1
2
2
31'

Denis Suarez przeprowadził ładną indywidualną akcję, odegrał piłkę do Aleny, który z 17. metrów strzelił nad poprzeczką.

6
5
2
1
1
28'

Piłkarze Murcii przyjechali na Camp Nou po najniższy wymiar kary. Goście nawet nie próbują wyprowadzać kontr po  przejęciu piłki.

2
2
2
1
2
24'

Po bramce nic na Camp Nou się nie zmieniło. FC Barcelona całą drużyną na połowie Murcii. III-ligowiec głęboko schowany.

5
3
1
1
1
20'

Paco Alcacer z rzutu wolnego strzelił w mur graczy Murcii.

2
1
1
3
3
19'

Powinno być 2:0! Nelson Semedo kapitalnie wpadł w pole karne z prawego skrzydła, zagrał na długi słupek do niepilnowanego Deulofeu, który fatalnie skiksował.

3
1
2
4
1
17'

W dwumeczu już 4:0 dla Barcelony.

6
6
16'

Gol! Strzelił Paco Alcacer.

FC Barcelona na prowadzeniu! Gerard Deulofeu napędził akcję, zagrał w polu karnym do Aleixa Vidala, którego uprzedził rywal. Problem w tym, że wybijając, zagrał piłkę wprost na głowę Alcacera. Napastnik gospodarzy trafił do praktycznie pustej bramki.

47
31
7
7
7
Czy FC Barcelona zdobędzie dziś minimum 3 bramki?
7
5
1
1
1
14'

Posiadanie piłki... 84 do 16 procent dla Barcelony.

4
7
5
1
2
11'

Momentami na połowie Murcii znajduje się 21 zawodników. Goście błyskawicznie tracą piłkę.

6
5
4
2
3
7'

FC Barcelona od pierwszych minut w ataku pozycyjnym. Gospodarze praktycznie nie schodzą z połowy rywala.

9
7
5
2
3
3'

Pierwszą akcję na lewym skrzydle przeprowadził Gerard Deulofeu, który po minięciu rywala wypuścił sobie za mocno piłkę i ta wyleciała poza boisko.

9
3
3
4
3
18:58

Real Murcia zajmuje w jednej z grup III ligi 5. miejsce. FC Barcelona jest liderem Primera Division.

8
6
3
4
3
18:58

Trener Barcelony nie powołał do kadry wielu podstawowych zawodników. W meczowej "16" brakuje Messiego, Suareza, Sergio Busquetsa, Iniesty, Umtitiego, Alby, Gomesa, Rakiticia, Mascherano czy ter Stegena.

5
5
3
3
7
18:58

W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla FC Barcelona pokonała na wyjeździe Real Murcię 3:0.