Puchar Niemiec: 1/8 finału
20 gru 2017 20:45
90+2'

Borussia o krok od wyrównania. Piłka po rykoszecie o kilka centymetrów minęła słupek!

29
22
16
19
27
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

27
16
14
16
21
89'

11
88'
ZMIANA
19
11
12
13
13
87'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Sebastian Rudy. Boateng jednak pozostanie na boisku.

14
11
7
7
14
86'

Mocny, ale niecelny strzał Andre Schuerrle.

9
6
6
5
13
86'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę pewnie chwycił Burki.

10
4
3
5
6
82'

Tolisso w polu karnym odegrał do Muellera. Niemiec uderzył, ale strzał został zablokowany.

7
6
5
7
11
79'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski. Polak sfaulował rywala.

Bayern Monachium
28
22
15
29
50
78'

Odważne wejście Pulisicia, ale stracił piłkę.

4
2
2
1
10
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Shinji Kagawa. Borussia długo rozgrywała akcję, ale co najważniejsze - skutecznie. Kagawa dośrodkował w kierunki Jarmolenki. Ten uderzył głową i zaskoczył spóźnionego Ulreicha. Ten gol daje Borussii nadzieję na korzystny rezultat.

32
24
15
29
46
75'
ZMIANA
74'

Boateng narzeka na uraz mięśniowy. Za chwilę opuści boisko.

5
5
5
15
12
71'

Bayern ma mecz pod kontrolą. Co prawda Borussia jest znacznie groźniejsza niż w pierwszej połowie, ale wciąż nie potrafi zdobyć kontaktowej bramki.

13
10
7
5
6
68'

Po wrzutce Jarmolenki główkował Kagawa. Pewnie interweniował Ulreich.

13
6
4
7
5
64'

Po strzale Muellera interweniował Burki i niewiele brakło, by wślizgiem piłkę do siatki skierował Lewandowski.

19
8
10
8
7
63'

Borussia coraz groźniejsza. Tym razem akcja przerwana z powodu spalonego.

11
10
6
9
8
62'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę złapał Ulreich.

5
3
4
4
5
61'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

57'

Dobra sytuacja gości. Kagawa znalazł trochę miejsca w polu karnym i zdecydował się na strzał. Było to jednak niecelne uderzenie.

8
3
3
3
9
56'
ZMIANA
54'

Nieco cofnięty Bayern oddał inicjatywę Borussii. Monachijczycy liczą na kontrataki.

8
4
6
2
6
52'

Po dośrodkowaniu Kagawy piłkę chwycił Ulreich.

7
4
2
2
4
50'

Mogło być 3:0! Po dograniu Alaby strzelał Mueller. Burki popisał się świetną interwencją i uratował swój zespół przed stratą gola.

2
1
19
9
9
48'

Lewandowski starał się wyłożyć piłkę Ribery'emu, ale przechwycili ją gracze Borussii.

6
2
2
13
13
46'

Ribery w polu karnym degrał do Jamesa. Z jego strzałem z problemami poradził sobie Burki.

7
3
5
7
7
46'

Początek drugiej części gry.

11
2
4
2
4
43'

Bayern ma dużą przewagę i częściej utrzymuje się przy piłce.

36
18
5
8
10
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski. Dwójkowa akcja Muellera z Lewandowskim. Polak odegrał piłkę do wbiegającego w pole karne Niemca. Niepilnowany Mueller strzałem podcinką pokonał Burkiego.

155
74
23
14
26
38'

Dla Bayernu to był sygnał ostrzegawczy. Gospodarze szybko wyciągnęli wnioski i utrzymują koncentrację w defensywie.

17
13
12
8
13
35'

Chwila nieuwagi Bayernu i mogło być 1:1! Błąd Alaby starał się wykorzystać Jarmolenko. Ukrainiec oddał strzał, piłka zmierzała już do siatki, ale w ostatniej chwili wybił ją właśnie Alaba, który błyskawicznie naprawił swój błąd.

12
8
25
6
9
35'

Szybka zmiana w Borussii. Trener Peter Stoeger zmienił ustawienie na grę czwórką obrońców.

11
10
10
9
8
35'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Marc Bartra. Wchodzi: Mahmoud Dahoud.

14
11
11
13
14
34'

Tym razem Ribery nie zrozumiał się z Lewandowskim. Strata piłki Bayernu.

15
7
9
15
14
32'

Dwójkowa akcja Ribery'ego i Lewandowskiego. Polak nie zdołał oddać strzału, gdyż piłkę odebrali mu defensorzy Borussii.

14
3
8
12
19
31'

Kolejna akcja Borussii przerwana. Tym razem Pulisić był na spalonym.

19
8
8
7
9
30'

Nieudane dośrodkowanie Alaby z rzutu rożnego. Z kontrą wyszli goście, ale szybko stracili piłkę.

21
4
6
4
6
28'

Po pressingu w wykonaniu Lewandowskiego piłkę na aut wybił Burki.

19
12
8
7
10
27'

Ulreich ma kontakt z piłką. Złapał ją po nieudanym dograniu w pole karne.

10
6
7
4
6
24'

Agresywny pressing piłkarzy Bayernu zakończył się faulem w polu karnym Borussii.

14
9
10
4
13
22'

Francuz był opatrywany poza boiskiem i wrócił na boisko bez zezwolenia sędziego głównego. Ribery otrzymał za to żółtą kartkę.

11
6
12
4
6
22'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Ribery.

14
7
9
22
9
20'

Bayern z łatwością wymienia podania na połowie przeciwników i czeka na kolejną szansę na podwyższenie prowadzenia.

6
11
4
2
4
17'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Boatenga. Od bramki zaczął Burki.

10
6
9
12
22
15'

W pierwszym kwadransie Bayern zepchnął Borussię do defensywy. Dortmundczycy nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

23
12
8
11
11
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jerome Boateng. Asystował mu Niklas Suele. I mamy gola dla Bayernu. Po dośrodkowaniu ze skrzydła Suele trafił w poprzeczkę. Przy dobitce Boatenga bez szans był Burki.

112
57
24
22
34
11'

Furę szczęścia miała Borussia! Ribery oddał strzał z szesnastu metrów, a piłkę przed siebie wypluł Burki. Do futbolówki dopadł Lewandowski i odwrócony plecami do bramki próbował zaskoczyć bramkarza. Zabrakło kilkunastu centymetrów.

23
6
11
9
15
8'

Okazja Lewandowskiego, ale Polak myślał, że jest na spalonym i nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

11
9
11
44
17
6'

Bayern w natarciu. Burkiego próbował zaskoczyć James Rodriguez.

30
9
8
4
7
5'

Kolejna akcja Bayernu, ale Kimmich stracił piłkę. Bayern ma przewagę od pierwszego gwizdka.

23
4
5
5
6
3'

To powinno być 1:0 dla Bayernu! Po wrzutce ze skrzydła w poprzeczkę trafił Arturo Vidal.