Jeszcze gramy. Rzut wolny dla Górnika. Wszyscy w polu karnym Legii!

12
25
90+7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Ostatnia akcja w meczu, dogranie z prawej strony do Niezgody, a napastnik zdobył bramkę na wagę awansu do finału! 2:1!

207
116
47
79
268
90+6'

Strzał rozpaczy Pasquato, jednak piłka została zablokowana.

35
23
13
13
20
90+4'
ZMIANA
31
12
17
11
15
90+3'

Do piłki doszedł Hamalaien, ale źle uderzył. Spokojnie interweniował Pawłowski.

35
21
15
17
15
90'

Doliczonych zostało 7 minut. Przed laty to była cyfra symboliczna. Wówczas Polonia grała z Wisłą.

23
12
42
14
28
89'

Strzał z dystansu Kucharczyka. Pawłowski miał problemy, ale orbonił.

48
17
10
9
23
89'

Sporo minut doliczy sędzia. Jednak i tak czeka nas prawdopdoobnie dodatkowe 30 minut.

10
3
4
5
25
87'

Kolejne uderzenie Legionistów. Mocno, ale niecelnie przymierzył Niezgoda.

27
22
6
10
22
85'

Gospodarze cały czas w natarciu. Bardzo mocno uderzył Kucharczyk, ale niecelnie.

27
21
9
12
22
82'

Legia szuka szans na zwycięskiego gola, ale gra niedokładnie. Przed momentem stratę zaliczył Pasquato.

34
27
11
10
22
80'

W ataku Legia. Grający w przewadze mistrzowie Polski otrzymali dar od losu i starają się to wykorzystać.

25
19
3
16
45
77'
ZMIANA
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Kucharczyk uderzył z rzutu wolnego, niezbyt rozgrzany Pawłowski przepuścił strzał. 1:1 i póki co zapowiada się na dogrywkę.

27
73'

Wciąż nie gramy. Dobrze, że Wojciech Pawłowski nie musi ubrać się w strój bramkarza hokejowego.

10
29
1
3
9
69'

Za moment do bramki wejdzie Wojciech Pawłowski.

22
14
13
13
32
68'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Loska. Bramkarz Górnika zagrał ręką przed polem karnym!

72
50
30
61
172
67'

Legia stara się wykreować sytuacje pod bramką zabrzan, ale gospodarzom brakuje dokładności i spokoju.

29
19
7
5
10
65'

Minuty upływają, Górnik konsekwentnie realizuje założony cel. Legia momentami bezradna.

37
21
4
7
7
62'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał William Remy.

42
13
8
7
10
60'
ZMIANA
59'

Legia ma niewiele ponad 30 minut, aby doprowadzić do dogrywki. Gospodarze starają się atakować.

18
13
4
5
8
56'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Adam Hlousek. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od Hlouska i wpadła do bramki! Teraz to Górnik jest o krok od finału! 0:1! Piłkę dogrywał najlepszy asystent Lotto Ekstraklasy Rafał Kurzawa.

278
131
33
37
64
56'

Groźne uderzenie z trudnej pozycji Żurkowskiego sparował Cierzniak.

9
4
4
5
11
54'

Jędrzejczyk wrócił do gry. W końcu zaatakował Górnik. Strzał Żurkowskiego bardzo daleki od ideału.

14
10
6
6
10
53'

Przypadkowy cios w twarz otrzymał Jędrzejczyk. Zawodnik Legii leży na boisku.

33
27
12
13
18
50'

Legia częściej przy piłce. Wojskowi szukają szans na bramkę. Górnik przyczajony.

15
11
5
10
15
47'

Piłka trafiła pod nogi Kucharczyka, którego strzał odbił się od gracza Górnika i wyszedł na róg. To powinien być gol!

15
6
8
10
11
46'

Gramy po przerwie.

17
11
5
5
5
42'

Ładna indywidualna akcja Vesovicia, który ruszył środkiem boiska, minął kilku rywali i uderzył z 16. metrów nad poprzeczką. Było groźnie!

17
16
7
6
11
41'

Igor Angulo wpadł w pole karne i uderzył po ziemi wprost w Cierzniaka.

16
10
6
9
12
38'

W ostatnim czasie niewiele dzieje się w Warszawie.

5
4
4
10
9
35'

Po dośrodkowaniu z lewej flanki bardzo niecelnie z powietrza uderzył Michał Kucharczyk. Brakuje dziś dogodnych podbramkowych okazji, oj brakuje.

21
15
5
10
12
33'

Kolejny spalony piłkarza Górnika. Gospodarze często łapią dziś rywali w pułapki ofsajdowe.

11
8
8
7
16
31'

Gónik musi dziś strzelić bramkę, żeby myśleć o awansie. W pierwszym meczu było 1:1.

15
7
6
5
7
28'

Blisko pół godziny Legii pod wodzą Klafuricia. Na razie zmian nie widać.

6
18
5
5
5
27'

Spotkanie wyrównało się w ostatnich minutach. Górnicy ruszyli nieco do przodu i gra toczy się głównie w środku boiska.

15
11
6
7
6
24'

Sebastian Szymański ładnie przedarł się w pole karne, ale jego dogranie przeciął jeden ze stoperów Górnika.

15
7
6
6
8
23'

Damian Kądzior miał bardzo dużo miejsca na lewej flance, nikt go nie atakował, a on... zagrał wprost pod nogi rywala. Skrzydłowy Górnika powinien znacznie lepiej wykończyć tę akcję.

13
12
6
7
13
20'

Na stadionie w Warszawie pojawił się selekcjoner Adam Nawałka i dyrektor ds. organizacyjnych - Tomasz Iwan.

28
18
12
5
6
19'

Groźnie! Z rzutu wolnego silnie dośrodkował Rafał Kurzawa, a Szymon Matuszek główkował nieznacznie obok słupka.

22
9
6
6
10
16'

Pierwszy kwadrans dla Legii, której brakuje dokładności w decydujących momentach. Bliżej gola byli z kolei zawodnicy Górnika - już w 20. sekundzie spotkania.

25
9
6
6
9
13'

Jarosław Niezgoda uderzył z półobrotu w słupek, ale był na wyraźnym spalonym.

11
12
5
5
5
13'

Domagoj Antolić uderzył z dystansu i znów został zablokowany.

8
10
5
5
8
11'

Legia w coraz większym natarciu. Dwa dogrania w pole karne Vesovicia padły jednak łupem rywali, a strzał Antolicia został zablokowany.

11
11
4
5
7
9'

Optyczna przewaga Legii. Gospodarze długo rozgrywają piłkę, a goście czekają na kontry.

15
9
4
4
6
6'

Po centrze z rzutu rożnego niecelnie uderzył Michał Kucharczyk.

16
6
6
5
11
5'

Igor Angulo dostał piłkę w pole karne, uderzył po ziemi, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Cierzniaka.

16
9
5
6
8
4'

Chris Philipps zdecydował się na strzał z powietrza, jednak ta próba pozostawiła wiele do życzenia. Piłka na trybunach.

9
7
7
4
5
1'

Ależ początek spotkania! Już w 20. sekundzie Igor Angulo posłał piłkę obok golkipera do Żurkowskiego, który szykował się do strzału do pustej bramki, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez Pazdana!

26
9
9
10
19
Która ekipa awansuje do finału Pucharu Polski?
18
10
3
3
5
19:40

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski.