Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
19
22
28
90+2'

Tottenham. Schodzi: Christian Eriksen. Wchodzi: Victor Wanyama. To był świetny mecz Christiana Eriksena.

34
24
20
16
18
90'

Doliczone dwie minuty.

23
14
10
12
9
89'

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Lucas Moura.

24
20
13
8
10
87'

Po akcji Douglasa Costy w ostaniej chwili piłkę dobrze wybił Jan Vertonghen.

20
15
13
12
16
85'

Znów wrzutka z rzutu rożnego. Tym razem niecelnie główkował Medhi Benatia.

20
16
17
14
13
83'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Heung-Min Son.

26
16
24
8
10
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Tottenham Hotspur zabrakło celnego strzału na bramkę gości.

16
13
8
12
12
81'

Serge Aurier wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, gdzie pewnie złapał ją Gianluigi Buffon.

20
15
7
10
13
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodrigo Bentancur.

19
14
12
15
21
77'

Federico Bernardeschi oddał strzał z kilkunastu metrów. Piłkę pewnie złapał Hugo Lloris.

16
14
10
16
14
77'

Tottenham Hotspur przy piłce. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

13
9
8
9
11
76'
17
13
7
11
10
71'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

Christian Eriksen oddał strzał z rzutu wolnego z około 20 metrów. Piłka wpadła do bramki. Gianluigi Buffon nie zdołał obronić tego uderzenia, chociaż stał w tej części bramki, w którą padł strzał.

Tottenham Hotspur
116
63
53
54
94
68'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Tottenhamu Hotspur. Piłkę wrzucał Miralem Pjanić. Zabrakło strzału, pewnie i spokojnie interweniował Hugo Lloris.

15
10
8
7
8
66'
24
16
15
14
11
65'

Erik Lamela dośrodkował w pole karne Juventusu. Dele Alli nie zdołał jednak oddać groźnego strzału.

6
5
5
15
7
63'

Teraz dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Juventusu Turyn. Gospodarze wybili piłkę.

21
12
5
5
6
62'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Wrzutkę zamknął Federico Bernardeschi, lecz zabrakło dokładnego dogrania przed bramkę Tottenhamu.

9
8
5
17
11
60'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Higuain. Prawdopodobnie za dyskusje z arbitrem.

21
10
10
15
18
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Mario Mandzukić. Hugo Lloris pewnie obronił.

6
5
7
11
11
57'

Gonzalo Higuain zagrał do boku. Tam po chwili do strzału doszedł Federico Bernardeschi, oddał groźne uderzenie, ale Hugo Lloris nie dał się zaskoczyć.

6
4
6
4
4
55'

Tottenham Hotspur rozgrywa piłkę na połowie rywala.

12
8
5
8
6
53'

Gonzalo Higuain odegrał piłkę, zza pola karnego strzelał Federico Bernardeschi, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

15
7
5
7
5
52'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Mario Mandzukić.

3
6
2
19
7
51'

Alex Sandro ładnie wrzucił piłkę w pole karne gości. Wypiąstkował ją jednak Hugo Lloris.

13
7
5
6
11
48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Serge Aurier zdołał wybić piłkę.

14
8
6
16
8
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serge Aurier.

23
9
6
7
6
47'

Jak na razie dość spokojny początek drugiej połowy.

10
6
6
7
8
46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

14
4
3
3
4
45+2'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gonzalo Higuain!

Potężny, mocny strzał oddał Gonzalo Higuain. Trafił jednak w poprzeczkę!

56
38
41
52
79
45+1'

Rzut karny dla Juventusu Turyn! W polu karnym faulowany był Douglas Costa. Faulował Serge Aurier.

28
16
13
15
20
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Medhi Benatia.

Juventus FC
15
8
3
16
6
43'

Zanosiło się na kolejną groźną akcję gości. Dobrze w defensywie spisał się Giorgio Chiellini, który wybił piłkę. W Tottenhamie bardzo dobrze spisuje się Christian Eriksen.

15
10
6
5
5
42'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Dele Alli.

18
9
8
7
14
40'

Z dystansu potężny strzał oddał Christian EriksenGianluigi Buffon obronił, odbijając piłkę.

14
8
4
5
6
38'

Znów jednak Tottenham Hotspur rozgrywał piłkę na połowie Juventusu Turyn.

12
9
8
7
17
37'

Juventus Turyn stara się teraz wyjść wyżej do rywala. Gospodarze nie dają się teraz tak zepchnąć do defensywy.

15
9
6
6
13
35'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. Po prostopadłym podaniu Harry Kane minął Buffona i nie miał problemów, aby skierować piłkę do bramki.

117
62
27
57
111
34'

Ben Davies dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłkę wybił Alex Sandro.

16
11
9
10
11
32'

Coraz groźniejszy jest Tottenham Hotspur. Strzelał Harry Kane, lecz Gianluigi Buffon znów nie dał się zaskoczyć.

26
14
5
7
8
30'

Gonzalo Higuain mógł mieć hat-tricka! Napastnik Juventusu poradził sobie z obrońcami, lecz z pola karnego oddał już niecelny strzał.

13
10
5
13
9
28'

Z rzutu wolnego z okolicy narożnika pola karnego strzelał Christian Eriksen, lecz to uderzenie zostało zablokowane. Po chwili jeszcze niecelna poprawka.

11
9
6
6
9
26'

I jednak zaskoczył Tottenham Hotspur defensywę gospodarzy. Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Harry Kane, lecz świetnie obronił Gianluigi Buffon! Wynik bez zmian, a to była znakomita okazja na gola.

30
24
13
9
11
25'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Dobrze w defensywie spisuje się Juventus Turyn.

24
21
8
7
11
23'

Atak pozycyjny Tottenhamu Hotspur. I zdecydowana, skuteczna obrona Juventusu Turyn.

25
18
8
7
8
22'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego faulowany był jeden z piłkarzy Juventusu Turyn. Grę wznowił Gianluigi Buffon.

15
12
7
6
7
21'

Harry Kane tym razem dośrodkował w pole karne rywala. Wrzutka była jednak minimalnie zbyt mocna, ale jeszcze rzut rożny dla gości.

14
11
9
8
11
19'

Tottenham Hotspur cały czas stara się atakować, szuka miejsca na połowie rywala. Obrońcy Juventusu Turyn czujnie jednak w defensywie.

20
11
8
7
9
17'

W polu karnym Juventusu padł Harry Kane. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

23
26
11
12
19
15'

Aktywny jest Christian Eriksen. Przed chwilą dośrodkował już jednak zza linii końcowej boiska.

12
9
9
8
12
14'

Christian Eriksen dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłkę wybił Federico Bernardeschi.

12
8
6
6
9
14'

Szuka okazji na gola zespół Tottenhamu HotspurJuventus Turyn pewnie gra jednak w defensywie.

22
12
9
10
12
12'

Erik Lamela dośrodkował w pole karne gospodarzy. Tam doszło do lekkiego zamieszania, lecz ostatecznie piłkę przejął Gianluigi Buffon.

24
17
9
11
9
9'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain.

Już 2:0 dla Juventusu Turyn. Hugo Lloris blisko był obrony uderzenia, ale Gonzalo Higuain wykorzystał "jedenastkę".

198
105
40
30
38
8'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Davies.

34
21
15
10
12
8'

Rzut karny dla Juventusu Turyn! W polu karnym faulowany był Federico Bernardeschi.

55
38
13
13
12
5'

Na spalonym był Mario Mandzukić. A zanosiło się na groźną akcję Juventusu Turyn.

20
18
18
28
18
4'

Tottenham Hotspur stara się grać wysokim pressingiem i odebrać piłkę na połowie rywala.

29
23
16
12
23
2'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Miralem Pjanić. Gospodarze umiejętnie rozegrali rzut wolny. Po podaniu w pole karne Gonzalo Higuain oddał świetny strzał z woleja z pierwszej piłki, po którym piłka wpadła do bramki. Znakomity początek Juventusu Turyn.

211
115
70
38
44
19:49

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania!

46
27
8
6
11
19:49

Giorgio Chiellini, obrońca Juventusu Turyn, przekonuje, że Harry Kane jest "niezastąpiony" i jest najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Jego zdaniem Anglik to ta sama półka co Cristiano Ronaldo, Lionel Messi czy Neymar. Jakie jest Wasze zdanie? Już niebawem początek pierwszego meczu Juventusu Turyn z Tottenhamem Hotspur.