1
2
1
88'

Przepychanki na boisku. Posypią się kartki. Gundogan ma pretensję do rywala o ostre wejście.

4
3
2
1
1
85'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Danilo.

5
2
2
1
2
85'

Basel. Schodzi: Mohamed Elyounoussi. Wchodzi: Kevin Bua.

84'

Goście kontrolują przebieg meczu, niewiele dzieje się na boisku.

2
1
1
80'

Manchester City wciąga rywala na własną połowę, a następnie wyprowadza kontrę. Taki scenariusz miał miejsce przed momentem.

5
5
2
1
1
77'

Uderzał Riveros, bardzo niecelnie. FC Basel na moment zaatakował, ale już wszystko wróciło do normy.

3
1
2
1
2
74'

Składna akcja City, piłka wycofana do Gundogana, ale Vaclik w końcu zaczął bronić i kapitalnie zachował się przy strzale Niemca.

1
2
2
3
71'

Basel. Schodzi: Valentin Stocker. Wchodzi: Albian Ajeti.

70'

Z rzutu wolnego uderzył Oberlin, Ederson miał niewielkie problemy, ale udało mu się opanować sytuację.

2
1
1
68'

Mohamed Elyounoussi uderzał, poprawiał, ale piłka nie chce wpaść do bramki.

2
1
1
1
2
67'

Panie Oberlin! Strzał z pięciu metrów głową musi się znaleźć  bramce! Pudło zawodnika FC Basel.

4
2
1
1
1
66'

Aguero wycofał do Davida Silvy, a ten z ok. 15 metrów uderzył wysoko ponad bramką.

2
1
1
2
4
66'

Gra cały czas toczy się na połowie gospodarzy. City usypia rywala i czeka na moment w którym wyprowadza szybki atak.

4
3
1
1
1
63'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: David Silva.

komentarz

Manchester City gromi w Lidze Mistrzów, gromi też na krajowym podwórku.

4
1
1
1
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

2
1
2
1
1
57'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Leroy Sane.

6
2
2
2
2
57'

Oberlin w dobrej sytuacji, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem. Po chwili próba z ostrego kąta była niecelna.

3
1
1
1
1
53'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Sergio Aguero. Gundogan nawinął przed polem karnym rywala, a następnie precyzyjnie uderzył prawą nogą. Bramkarz bez szans. 0:4!

43
24
10
3
7
51'

Sterling sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał oddać strzału.

3
2
3
3
3
49'

Elyounoussi uderzył sprzed pola karnego, Ederson wybił piłkę, która chyba leciała na aut.

3
2
3
2
2
47'

Strzał Kevina De Bruyne w zasięgu rąk bramkarz. Golkiper w końcu coś złapał. Brawo Vaclik!

5
8
2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

2
3
2
2
1
44'

FC Basel nie potrafi zagrozić gościom. Gra toczy się głównie na połowie gospodarzy.

7
3
1
1
1
41'

Proste błędy popełniają piłkarze gospodarzy. Na ich szczęście City gra już na dużym luzie.

6
4
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taulant Xhaka. W rewanżu nie zagra.

2
4
1
6
37'

Do piłki w okolicach linii pola karnego doszedł Kevin De Bruyne, jego strzał poszybował ponad bramką.

1
1
1
1
3
36'

Wydaje się, że kolejne gole są kwestią minut. City nie zamierza rywalom oddawać inicjatywy.

5
3
2
1
1
35'

Mecz przypomina kolonijne spotkanie turnieju piłkarskiego, gdzie najstarsza grupa chłopców grała z najmłodszą. W takich spotkaniach bramkarz często siedział sobie na krzesełku.

7
4
1
1
1
33'

Vaclik dwukrotnie musiał się desperacko rzucać pod nogi Sterlinga. W efekcie tylko rzut rożny dla gości.

3
1
1
4
2
30'

Nie zaczyna się obiadu od deseru, bo potem tak się wszystko kończy. Czeka nas łącznie 150 minut nudnej rywalizacji. A na boisku kolejny raz na spalonym gracz Basel, Riveros.

7
7
3
3
7
28'

City gra w "dziadka" z rywalami na własnej połowie, po chwili błyskawicznie przenosi grę pod bramkę FC Basel. Piłkarska przemoc dzieje się na naszych oczach. Czy to nie powinno zostać zakazane?

12
11
2
3
4
25'

Na spalonym Oberlin. Nic nie wychodzi gospodarzom. Żal patrzeć.

7
9
5
2
1
23'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Biały ręcznik! Szybko biały ręcznik! Już 0:3! Fernandinho biegł z piłką, ale wybił mu ją obrońca. Futbolówka wtoczyła się pod nogi Aguero, a ten uderzył płasko z ok. 20 metrów. Vaclik nawet się nie rzucił. Pogrom!

78
42
22
11
13
22'

Po spoliczkowaniu już na wstępie rywalizacji, FC Basel może mieć problemy z pozbieraniem się. City panuje na boisku.

6
4
2
2
4
20'

Przebijanie piłki w polu karnym City. W końcu sędzia zakończył zabawę odgwizdując spalonego.

10
7
5
4
7
18'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Szybka akcja City, z prawej strony dośrodkował Sterling, obrońca strącił piłkę pod nogi Silvy, a ten uderzył z ok. 10 metrów. Tomas Vaclik przepuścił strzał, który powinien obronić! 0:2!

62
31
10
8
15
15'

Mogła być błyskawiczna odpowiedź gości, jednak Stocker chcąc lobować Edersona nie trafił w piłkę.

4
3
3
2
7
14'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Kevin De Bruyne. De Bruyne dośrodkował z rzutu rożnego, sześć metrów przed bramką obrońcę Basel uprzedził Gundogan i głową trafił na 0:1!

3
12'

Oberlin chciał minąć w polu karnym Otamendiego. Napastnik padł, sędzia nakazał grać dalej. Spora kontrowersja.

6
3
3
2
6
9'

City cały czas przebwa na połowie gospodarzy. Goście wymieniają sporo podań, chcą uśpić rywala.

9
3
2
3
3
6'

Ederson wyszedł przed pole karne, mógł wykorzystać to Oberlin, ale źle uderzył.

10
6
4
3
2
5'

Manchester City przeważa, goście szybko chcą szybko zdobyć gola.

7
4
4
5
6
2'

Silva dośrodkował z prawej strony, Ilkay Gundogan głową uderzył pod poprzeczkę. Bramkarz na rzut rożny.