Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Dyskusja z arbitrem.

25
22
47
86'

Stały fragment dla gospodarzy po faulu Umtitiego na Hazardzie. Krótkie rozegranie i strzał Mosesa... bardzo niecelnie.

64
38
22
26
46
84'
48
30
26
22
29
83'
65
37
26
18
29
82'

Niczym pocisk popędził środkiem Willian. Podanie na prawą stronę pola karnego do Hazarda, ale ten nie bardzo miał pomysł na zakończenie akcji. Tylko korner, po którym nie było zagrożenia.

28
21
7
12
19
81'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger. Faulowany Roberto.

12
78'

Zablokowany strzał Mosesa z ostrego kąta.

63
17
12
21
21
76'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za ekspresyjną reakcję po decyzji sędziego.

50
26
18
37
71
75'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Andres Iniesta.

Błąd Christensena i fatalna strata piłki przed wlasnym polem karnym kosztuje gospodarzy stratę gola. Iniesta podał na 13. metr, gdzie płasko do siatki strzelił Messi.

575
278
83
106
227
74'

Kontra gospodarzy! Willian powinien podawać do Kante, ale podjął złą decyzję o dryblingu i stracił piłkę.

29
18
7
12
20
70'

Przerwa w grze. Na ziemi leży Willian. Uspokajamy jednak fanów Chelsea - to nic poważnego.

49
26
22
35
33
68'

Lionel Messi przebiegł z piłką wzdłuż linii pola karnego Chelsea, ale nie miał miejsca do strzału.

43
25
15
39
26
67'

Ruszyła Barcelona. Wreszcie akcję podopiecznych Ernesto Valverde mają tempo i odpowiednią dynamikę.

45
26
9
7
23
64'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Aleix Vidal.

61
23
21
18
20
62'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Eden Hazard.

Do trzech razy sztuka! Wcześniej dwa słupki, ale teraz już do siatki. Brazylijczyk trafia z 17 metrów.

360
178
76
136
277
62'

Strzał Fabregasa, a raczej kiks z 20 metrów.

25
17
9
8
12
58'

Luis Suarez łatwo ograł Christensena, ale błyskawiczna asekuracja Mosesa i tylko korner. Centra spod chorągiewki trafia w ręce Courtoisa.

33
12
8
19
20
57'

Gramy teraz głównie w środku. Sporo fauli, mało konkretów z przodu.

24
17
20
26
33
53'

Ciekawa akcja FC Barcelony zakończona zaskakującym strzał Suareza z ostrego kąta, ale piłka po rękach bramkarza przeleciała wzdłuż linii końcowej.

53
30
15
24
28
50'

Umtiti lekko przytrzymywał Hazarda w polu karnym Barcelony. Belg pada na murawę, ale to nie kwalifikowało się do podyktowania rzutu karnego. Słuszna decyzja arbitra.

66
37
14
16
31
49'

Bardzo niecelny strzał z 23 metrów w wykonaniu Iniesty.

49
27
14
34
48
48'

Messi ruszył w pojedynkę na trzech obrońców, ale łatwo zatrzymał go Andreas Christensen.

37
21
11
34
26
46'

19:51

Antonio Conte mówił przed meczem, że Chelsea jest gotowa na cierpienie. Póki co The Blues dają radę. Mamy jednak wrażenie, że FC Barcelona przyjechała do Londynu po prostu nie stracić gola. Katalończycy grają w ofensywie bez przekonania.

22
43'

Nerwowo wybili piłkę głową obrońcy Barcelony. Ta trafia na 16. metr do Hazarda. "Wolej" Belga szybuje jednak nad poprzeczką.

62
57
30
30
34
41'

Druga próba Williana z dystansu i ponownie słupek! Poprzednio prawy, teraz lewy. Czyżby do trzech razy sztuka?

78
58
45
50
58
38'

Gerard Pique lekko strącił piłkę głową, ale futbolówka nie leciała w światło bramki.

23
35'

Denerwuje się Antonio Conte złowrogo machając rękoma. Trenera wyprowadził z równowagi turecki sędzia, który przerwał akcję gospodarzy przyznając im faul. Większa korzyść byłaby z kontynuowania akcji.

52
38
20
14
16
33'

Wow! Willian uderzył sprzed pola karnego z olbrzymią siłą. Bramkarz stał i patrzył, a piłka trafiła w słupek i wróciła na boisko.

89
50
59
39
54
31'

Celny strzał Alonso z 25 metrów, tuż obok muru. Piłka zmierzała przy prawym słupku, ale Marc-Andre ter Stegen pewnie ją chwycił.

90
46
24
27
29
30'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić. Podcięty Moses.

39
27
24
50
87
28'

Próba prostopadłego podania "w uliczkę" do Hazarda, ale dobrze interweniuje defensywa gości.

50
27
14
18
23
26'

Chelsea dawno nie przeprowadziła składnej akcji w ofensywie, a Barcelona jest coraz groźniejsza.

95
54
17
22
35
24'

Zaskoczony Lionel Messi! Argentyńczyk przypadkowo dostał piłkę 11 metrów przed bramką Chelsea, był odwrócony przodem do Courtoisa, ale strzału nie oddał.

38
29
40
67
42
22'

Paulinho próbował uciec prawym skrzydłem, ale faulem zatrzymał go Ruediger.

47
32
26
45
56
19'

Goście wymieniają bezproduktywne podania w środku boiska. Musi to irytować gospodarzy, którzy biegają bez piłki od rywala do rywala.

82
48
18
26
32
16'

Jest pierwsze ostrzeżenie "Barcy". Świetna piłka od Messiego na głowę Paulinho, ale Brazylijczyk fatalnie spudłował.

104
53
39
56
45
14'

Wkrótce minie kwadrans gry. Chelsea szybko przechodzi z obrony do ataku, natomiast Barcelona spowalania akcje do bólu.

57
25
25
21
32
13'

Rajd Hazarda. Minięty Rakitić, następnie Paulinho. Wyłożenie piłki na 12. metr, ale dobrze przeczytał to Iniesta.

64
31
18
22
22
9'

Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne Barcelony, ale tam obrońcy skutecznie powstrzymali Williana. Był jeszcze korner, po którym niecelnie główkował Antonio Ruediger.

59
36
20
29
26
7'

Willian staranowany przez Albę ok. 30 metrów przed bramką gości. Cesc Fabregas dośrodkował jednak zdecydowanie zbyt nisko.

62
62
24
29
26
5'

Eden Hazard kropnął ile sił w nogach sprzed prawego narożnika pola karnego. Zabrakło około metra, a piłka przeleciała nad poprzeczką.

62
44
28
29
27
3'

Olbrzymia ilość podań wymienili piłkarze Barcelony, następnie centra Messiego z lewej strony boiska. Na 6. metrze nie ma jednak żadnego z Katalończyków.

85
42
28
34
27
19:51

Choć to nie program "Milionerzy" nie może obyć się bez pytania do publiczności...