Liga Europy: 1/16 finału, pierwsze mecze
15 lut 2018 19:00
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Borini. Asystował mu Franck Kessie. Już 0:3. Kessie do Boriniego, a ten do bramki.

10
8
3
5
6
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
1
1
90'

Niewiele dzieje się na placu gry. Po drugim golu dla Milanu tempo gry spadło.

1
1
1
1
2
87'

Piłkarze już czekają na końcowy gwizdek sędziego z Serbii. Gospodarze już pogodzili się z porażką.

2
2
2
3
84'

Tym razem na spalonym Misidjan. Bezradni są gospodarze. Piłkarze Ludogorca mogą żałować, że strzał Dyakova kilka minut po przerwie wylądowal na poprzeczce.

2
1
82'

Szansa dla Milanu, do piłki doszedł Andre Silva, ale był na spalonym.

1
1
1
1
2
81'
ZMIANA

Ludogorec. Schodzi: Jody Lukoki. Wchodzi: Svetoslav Kovachev.

1
78'
ZMIANA

Ludogorec. Schodzi: Marcelinho. Wchodzi: Gustavo Campanharo.

Gustavo Campanharo #10
1
1
1
77'

Po raz drugi w meczu uderzał Bonaventura, ale po raz drugi uczynił to niecelnie.

76'

Milan czeka na okazję do wyprowadzenia kontrataku, który przypieczętuje ich wygraną.

1
1
1
75'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Fabio Borini.

73'

Goście już się nie wysilają, zaczęło się bronienie wyniku w stylu... włoskim. Ludogorec niewiele potrafi zdziałać.

1
1
1
68'

W sprawie awansu już chyba wszystko jasne. Goście panują na boisku, gospodarze musza się pozbierać po stracie drugiego gola.

1
1
1
65'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Patrick Cutrone. Wchodzi: Andre Silva.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ricardo Rodriguez. Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Rodriguez trafił z karnego na 0:2!

10
6
1
2
2
62'

Rzut karny dla Milanu! Moti sfaulował Cutrone!

4
1
2
2
60'
ZMIANA
59'

Kolejny strzał na bramkę Milanu, niecelnie uderzył Marcelinho.

1
1
1
2
58'

Po stracie gola gospodarze już nie kalkulują i dążą do wyrównania. Coraz więcej problemów mają piłkarze Milanu.

2
1
1
55'

Strzałz dystansu Dyakova i piłka odbiła się od poprzeczki. Sporo szczęścia mieli goście!

2
1
1
3
1
51'

Gianluigi Donnarumma po raz pierwszy przeszedł test bojowy. Strzelał Marcelinho.

2
1
50'

Renan dobrą interwencją uratował gospodarzy przed utratą drugiego gola. Szansę zmarnował Hakan Calhanoglu.

2
1
48'

Milan stara się dłużej utrzymywać przy piłce. Bułgarzy nie potrafią im zagrozić.

1
46'

Gramy po przerwie, już bez Jakuba Świerczoka.

3
1
1
2
3
46'
ZMIANA

Ludogorec. Schodzi: Jakub Świerczok. Wchodzi: Wanderson.

45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Hakan Calhanoglu. Milan w końcu dopiął swego! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w bramce głową umieścił Cutrone. Obrona gospodarzy w dość prosty sposób dała się zaskoczyć rywalom.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
42'

Wciąż Włosi częściej utrzymują się przy piłce, jednak gospodarze starają się utrudnić im rozgrywanie akcji poprzez wysoki pressing.

1
40'

Groźne uderzenie Suso, piłka jednak minęła cel!

1
2
1
1
1
39'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jody Lukoki.

Ludogorec Razgrad
3
1
35'

Milan wymienia sporo podań na połowie Ludogorca, ale ich efektem są co najwyżej rzuty rożne.

3
2
1
32'

To jedyny stadion na którym w trwających meczach nie padły jeszcze gole. Milan zaczyna przeważać, jednak nie stwarza sobie okazji do objęcia prowadzenia.

1
1
28'

Marcelinho stara się napędzać ataki gospodarzy. Włosi nie pozwalają jednak rywalom dojść do uderzenia.

3
25'

Gra przeniosła się do środka pola. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Sporo niedokładności w grze.

1
21'

Dobra interwencja defensywy Ludogorca po rzucie rożnym. Włosi doszli do uderzenia, ale strzał Hakana Calhanoglu zblokował obrońca.

1
1
1
20'

Coraz groźniejszy jest Milan. Stzrał Patricka Cutrone po raz kolejny zatrzymał się na obrońcy gospodarzy.

1
1
2
18'

Coraz częściej przy piłce utrzymują się gospodarze. Nie przekada się to na liczbę sytuacji podbramkowych.

1
1
1
15'

Uderzał Franck Kessie, ale trafił w obrońcę. Po chwili poprawiał Abate, jednak piłka przeleciała obok bramki.

1
2
11'

Coraz odważniej Bułgarzy. Gianluigi Donnarumma już musiał kilka razy interweniować w ostatnich minutach. Wciąż jednak bez strzałów.

1
2
1
1
1
8'

Ataki piłkarzy Ludogrca są z łatwością rozbijane przez Milan. Jakub Świerczok póki co jest odcięty od podań.

3
2
3
1
3
5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ignazio Abate.

4
4
2
1
1
3'

Uderzał Kessie, ale daleko od celu. Od początku przeważają Włosi.

1
1'

Milan chciał mocno rozpocząć. Sędzia przerwał grę, na spalonym Patrick Cutrone.