Puchar Ligi Angielskiej: Półfinały, rewanże
2:1
Zakończony
Chelsea FC
90+2'

Ostatnie sekundy spotkania, Arsenal jest już o krok od finału, który odbędzie się 25 lutego.

13
10
4
4
5
90'

Cztery minuty doliczone.

3
5
2
1
3
88'

Fatalny strzał Alonso z rzutu wolnego z 30 metrów. Hiszpan zwykle lepiej uderza w takich sytuacjach.

1
3
84'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

2
1
1
1
1
82'

Bardzo silny strzał Alonso, ale Bellerin ofiarnie zablokował jego uderzenie.

1
1
1
79'

Koscielny dobrze interweniował w defensywie głową podając piłkę do bramkarza.

1
1
76'

Mogło być po meczu! Alex Iwobi miał przed sobą tylko bramkarza, ale strzelił niemal wprost w niego.

1
1
1
3
75'

Chelsea nie potrafi złapać rytmu, Arsenal spokojnie rozgrywa piłkę.

1
1
69'

Xhaka źle trafił w piłkę na 20. metrze i ta przeleciała obok słupka.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Monreal. Faulowany Hazard.

1
65'
62'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Moses. Faulowany Iwobi.

1
2
60'

Gol! Strzelił Granit Xhaka. Asystował mu Alexandre Lacazette. 2:1 dla Arsenalu! Znów szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, ponieważ piłka po dograniu Francuza odbiła się od... Ruedigera i Xhaka z pięciu metrów tylko dostawił nogę.

20
11
8
9
10
59'

Kolejny spalony gracza Arsenalu - już ósmy dzisiaj.

56'

Lepiej w drugą połowę weszli gracze Arsenalu. Kanonierzy częściej są przy piłce.

4
2
1
52'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, ale akcję przerwał gwizdek sędziego. Spalony.

1
1
1
1
1
49'

Iwobi dryblował w polu karnym Chelsea, lecz piłka została mu odebrana.

3
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
1
1
45+3'

Groźnie w polu karnym Chelsea! Przyblokowany strzał Oezila i piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
2
45'

Trzy minuty doliczone.

1
3
43'

Przewaga Chelsea w ostatnich minutach. Arsenal cofnął się przed własne pole karne.

5
2
1
1
40'

Leciutki strzał Monreala po dośrodkowaniu Oezila z rzutu wolnego.

3
2
2
2
2
37'

Korner dla Chelsea, ale piłka ostatecznie wylądowała w rękach Ospiny.

3
1
1
1
3
33'

Zaskakujący strzał Xhaki, piłka otarła się o Hazarda i przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
1
1
1
4
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Wilshere. Brzydki faul na Barkley'u.

5
3
2
1
30'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Ross Barkley. To jego debiut w barwach The Blues.

7
3
1
3
27'

Przerwa w grze. Jakieś problemy zdrowotne ma Willian. Wydaje się, że niezbędna będzie zmiana.

4
3
1
5
2
25'

Ospina odważnie wyszedł na przedpole, jednak gracze Chelsea nie wykorzystali tego.

2
1
1
1
2
23'

Wilshere agresywnie atakował Hazarda, ale Belg to klasowy piłkarz i nie dał sobie odebrać piłki.

3
5
2
1
1
20'

Willian miał dużo miejsca w polu karnym, dopiero po chwili dopadł do niego Monreal, ale strzał Brazylijczyka był bardzo kiepski.

2
1
1
3
1
19'

Mecz meczem, ale właśnie brytyjska stacja telewizyjna Sky Sports poinformowała, że Borussia odrzuciła ofertę Arsenalu, który zaproponował "ponad 50 mln funtów" za Pierre-Emericka Aubameyanga.

5
3
1
2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Eden Hazard. Taktyczny faul na Oezilu.

1
3
2
5
3
14'

Bardzo szybkie tempo meczu - może się podobać kibicom.

4
3
1
11'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Antonio Ruediger. 1:1! Furę szczęścia miał Arsenal, ponieważ po strzale Monreala piłka odbiła się od Alonso i Ruedigera, a następnie wpadła do siatki.

19
7
5
19
14
11'

Moses wybił piłkę na korner po ostrej centrze Bellerina.

2
1
1
1
9'

Wilshere znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale ten szybko skrócił kąt i zablokował Anglika. Przy okazji nabawił się jakiegoś urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

2
2
2
2
7'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Pedro Rodriguez. 1:0 dla Chelsea! Hiszpan idealnie wypuścił w "uliczkę" Belga, który bez najmniejszych problemów pokonał Ospinę w sytuacji sam na sam.

33
18
6
9
7
5'

Pedro Rodriguez strzałem głową pokonał Ospinę, ale był na spalonym i sędzia gola nie uznał.

5
2
1
1
4
3'

Tiemoue Bakayoko zdecydował się na strzał z 20 metrów i po nodze Elneny'ego piłka wyszła w trybuny. Po kornerze fatalny strzał lewą nogą oddał Moses.