4
12
27
komentarz

3:2. Vrancić uderzył blisko środka bramki, ale Caballero rzucił się w prawy róg.

25
16
5
10
23
komentarz

3:1 dla Chelsea. Azpilicueta uderzył bez zarzutu.

35
10
4
11
23
komentarz

2:1. Pewny strzał Maddisona w prawy róg.

20
11
4
9
29
komentarz

2:0. David Luiz zmylił Gunna i trafił do siatki.

37
16
3
8
18
komentarz

Nadal 1:0! Caballero obronił strzał Oliveiry.

37
15
2
8
19
komentarz

1:0 dla Chelsea. Pewny płaski strzał Williana.

37
12
3
8
15
120+4'

Timm Klose zamknął dośrodkowanie z rzutu wolnego, główkował bardzo groźnie, ale piłkę złapał Wilfredo Caballero.

6
3
2
4
2
120+2'
ZMIANA

Norwich. Schodzi: Todd Cantwell. Wchodzi: Marco Stiepermann.

1
120+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alvaro Morata. To kara za dyskusje. Chelsea w dziewiątkę.

9
10
5
7
8
120+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Sędzia uznał, że Hiszpan próbował wymusić jedenastkę.

7
3
2
3
4
117'

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Pedro Rodriguez. To efekt taktycznego faulu.

6
6
4
5
5
116'
ZMIANA

Norwich. Schodzi: Ivo Pinto. Wchodzi: Alexander Tettey.

115'

Po dośrodkowaniu Zappacosty z prawego skrzydła kapitalną okazję miał Alvaro Morata, ale jego strzał głową zatrzymał Gunn!

2
113'

Przerwa w grze, Pinto złapały już skurcze.

1
110'

Chelsea jeszcze zakłada wysoki pressing i chce uniknąć serii rzutów karnych. Norwich coraz rzadziej opuszcza własną połowę.

107'

Pinto w ostatniej chwili uprzedził w polu karnym Pedro. Hiszpan uderzałby z kilku metrów.

1
106'

Gra wznowiona.

3
105'

Doliczona 1 minuta.

104'

Teraz Gunn zatrzymał uderzenie Moraty z kilku metrów!

1
104'

Willian świetnie wypracował sobie pozycję w polu karnym Norwich, lecz jego uderzenie instynktownie obronił Gunn!

1
102'

Wes Hoolahan efektownie dośrodkował spod końcowej linii, ale obrona Chelsea wyszła z opresji.

1
100'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Danny Drinkwater. Wchodzi: Eden Hazard.

97'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Kante otrzymał James Maddison.

James Maddison #23
1
1
94'

Chelsea wyraźnie podrażniona, ale Norwich też nie wygląda na ekipę, która zamierza odpuścić.

2
1
1
1
1
91'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Willian. Tym razem decyzja jest błędna, bo Brazylijczyk został trafiony w nogę.

Chelsea FC
1
1
2
91'

Początek dogrywki.

4
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Lewis. Asystował mu Timm Klose.

Nieprawdopodobne! Z lewego skrzydła dośrodkował Klose, idealnie głową uderzył Lewis, piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i ugrzęzła w siatce obok bezradnego Caballero!

Jamal Lewis #26
10
6
4
7
11
90'

Doliczone 4 minuty.

2
89'

Pedro Rodriguez znakomicie dośrodkował przed bramkę Norwich, lecz tam z piłką minął się Alvaro Morata, a zamykający akcję Davide Zappacosta uderzał już z trudnej pozycji i chybił.

2
87'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Kenedy. Wchodzi: N'Golo Kante.

86'
ZMIANA

Norwich. Schodzi: Grant Hanley. Wchodzi: Todd Cantwell.

1
84'

Bardzo dobra wrzutka Drinkwatera z prawej strony boiska, zamknął ją głową Alvaro Morata i posłał piłkę tuż obok słupka.

82'
ZMIANA

Norwich. Schodzi: Harrison Reed. Wchodzi: Wes Hoolahan.

81'
ZMIANA
81'
ZMIANA
78'

Teraz Gunn zatrzymał płaskie uderzenie Tiemoue Bakayoko zza pola karnego.

1
77'

Celny, ale zbyt lekki strzał Oliveiry z 20 metrów. Wilfredo Caballero złapał piłkę.

2
1
76'

Timm Klose zastopował potężne uderzenie z dystansu Drinkwatera.

74'

Teraz kilka spokojniejszych minut. Chelsea nie forsuje tempa.

1
70'

Świetna szarża Williana lewym skrzydłem, Brazylijczyk podał na 17. metr do Drinkwatera i ten nieznacznie spudłował.

2
3
69'

Chelsea ma w garści korzystny wynik, ale gra niepewnie. Kanarki to widzą i próbują atakować.

1
1
65'

Cóż za szansa Norwich! Maddison miał przed sobą tylko Wilfredo Caballero, oddał strzał, do którego trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia, a mimo to bramkarz Chelsea fenomenalną interwencją odbił piłkę!

1
1
1
64'

Z dystansu wysoko nad bramką strzelił Davide Zappacosta.

1
1
62'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Pedro Rodriguez.

1
1
3
61'

Kolejny rzut wolny dla Norwich i tym razem obrona Chelsea kompletnie się pogubiła. W efekcie bardzo groźnie z 15 metrów uderzył Murphy i trafił w słupek!

2
2
2
1
59'

Wilfredo Caballero wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Zimmermanna z rzutu wolnego z narożnika boiska.

3
2
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Kenedy.

Chelsea dopięła swego! Kenedy idealnie dograł do niekrytego w polu karnym Batshuayia, a ten dołożył nogę i wpakował piłkę pod poprzeczkę.

18
12
5
2
2
54'

Timm Klose zablokował strzał z dystansu Tiemoue Bakayoko.

1
53'

Chelsea w niezbyt przekonującym ataku pozycyjnym.

1
Czy w regulaminowych 90 minutach doczekamy się choć jednego gola?
Tak
Nie
48'

Davide Zappacosta minimalnie spóźnił się do podania Williana, został nastrzelony w polu karnym przez obrońcę i piłka opuściła boisko.

1
46'

Początek drugiej połowy.

42'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Kenedy.

1
1
41'

Napór Chelsea osłabł i gra przeniosła się do środkowej strefy.

2
1
36'

Kolejna próba Oliveiry, który tym razem uderzył z 17 metrów - obok słupka.

2
1
32'

Oliveira oddał teraz świetny strzał z dystansu i piłka trafiła w zewnętrzną część poprzeczki! To była pierwsza kapitalna szansa Norwich.

1
3
31'

Z rzutu wolnego z 25 metrów kiepsko strzelił Willian i piłka poleciała w trybuny.

1
1
3
1
29'

The Blues bez trudu podchodzą pod bramkę Norwich, jednak brakuje im jeszcze wykończenia.

1
2
4
25'

Bardzo groźnie z dystansu strzelił Danny Drinkwater i Gunn sparował piłkę na poprzeczkę!

1
1
2
5
2
24'

Chelsea kontynuuje natarcie, Kanarki skupione wyłącznie na defensywie.

3
3
1
1
20'

Powinien być rzut karny dla Chelsea. Zappacosta został ewidentnie sfaulowany przez Lewisa, a sędzia puścił grę. Decyzja zaskakuje tym bardziej, że na meczu jest możliwość wideoweryfikacji, z której nie skorzystano.

1
2
2
4
9
19'

Teraz Kenedy dostał idealną piłkę od Zappacosty, był sam na 5. metrze, ale uderzył beznadziejnie, w dodatku dał się zablokować.

1
1
3
4
18'

Kenedy zagrał z lewego skrzydła do Batshuayia, Belg mógł mieć bardzo dobrą okazję w polu karnym, lecz fatalnie przyjął piłkę.

1
1
4
2
14'

Z rzutu wolnego kąśliwie nad murem uderzył David Luiz, jednak piłka poleciała w sam środek bramki i Gunn łatwo ją złapał.

1
1
2
1
11'

Teraz Cesar Azpilicueta perfekcyjnie podał za plecy obrońców do Williana, Brazylijczyk wyszedł sam na sam z Gunnem, mimo to fatalnie spudłował. Od kilku minut mamy ogromną przewagę The Blues.

1
2
1
1
9'

Po rzucie rożnym Tiemoue Bakayoko zgrał piłkę przed bramkę do Azpilicuety, ale ten nie zdołał jej sięgnąć. Zabrakło centymetrów i byłby gol dla Chelsea.

1
2
1
1
8'

Michy Batshuayi zagrał na 15. metr do Kenedy'ego, ale ten wyraźnie przestrzelił.

1
1
2
1
7'

Danny Drinkwater zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Mocy nie zabrakło, ale precyzji już tak i piłka minęła słupek o metr.

1
4'

Lekka przewaga Chelsea, jeszcze bez spięć podbramkowych.

2
1
20:30

Mecz na Stamford Bridge rozpocznie się z 15-minutowym opóźnieniem, czyli o godz. 21.00. Powodem są korki w Londynie.

20:30

Na Carrow Road padł bezbramkowy remis. Dlatego dziś czeka nas powtórka. Jeśli po 90 minutach wynik znów będzie nierozstrzygnięty, to sędzia zarządzi dogrywkę, a potem ewentualnie konkurs rzutów karnych.