8
6
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił William Remy.  Legia złapała kontakt. Z dystansu tuż przy słupku płasko uderzył Remy. 3:2 dla Barcelony!

Legia Warszawa
54
32
10
7
15
87'

Uderzał technicznie Ayala, ale piłka poszybowała obok bramki.

7
11
2
4
2
86'

Barcelona skutecznie odpiera ataki Legii. Ekwadorczycy przed momentem w końcu przedostali się pod bramkę Majeckiego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

5
2
3
5
3
83'

Korzystniej po przerwie prezentuje się Legia. Jednak strat z pierwszej części Wojskowi już chyba nie dadzą rady odrobić.

1
4
3
4
3
82'

Kolejna okazja Legii. W polu karnym zablokowany został Sadiku.

3
5
2
79'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Victor Mendoza. Wchodzi: Jose Ceuallos.

1
77'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Gabriel Marques. Wchodzi: Oswaldo Minda.

Gabriel Marques #6
1
1
2
74'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Roosvelt Oyola. Wchodzi: Washington Vera.

Roosvelt Oyola #7
2
1
2
2
1
74'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Damian Diaz. Wchodzi: Juan Dinenno.

1
74'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Ariel Nahuelpan. Wchodzi: Victor Ayala.

Victor Ayala #18
Ariel Nahuelpan #11
3
1
2
71'

Z dystansu uderzył Remy, wprost w bramkarza Barcelony.

6
2
2
5
2
69'

Antolić sam na sam z bramkarzem, ale Mendoza pokazuje, że zestresowany był tylko w pierwszych minutach.

6
3
2
5
5
66'

Z pola karnego przymierzył Hamalainen. Fatalnie...

6
1
2
12
2
65'

Szybka akcja Legii zakończona groźnym strzałem Sadiku. Bramkarz sparował piłkę!

9
1
2
1
7
63'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Eduardo da Silva. Wchodzi: Mateusz Żyro. Eudardo z pomocą masażystów opuścił plac gry.

16
11
6
15
12
61'

Na boisku leży Eudardo. Są przy nim lekarze, znachorzy i inni specjaliści od wszelakich przypadłości. Brakuje dentysty.

17
58
10
18
15
60'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Marcos Caicedo. Wchodzi: Erick Castillo.

1
58'

Ruchliwsi po przerwie są piłkarze Legii. Gracze Barcelony sporadycznie przebywają na połowie Wojskowych.

7
2
1
3
2
56'

Strzał z dystansu Moulina, źle i niecelnie.

3
3
2
8
6
55'

Piłka w bramce po strzale Eudardo, ale futbolówka wcześniej opuściła boisko.

10
1
2
2
7
48'

Powinni być 2:3! Strzał Vesovicia leciał do bramki, ale piłka trafiła w stojącego na spalonym Sadiku!

4
4
2
9
5
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Maciej Dąbrowski. Wchodzi: Inaki Astiz.

46'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: William Remy.

14
4
9
1
3
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'

Gramy po przerwie!

4
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
5
6
3
4
41'
ZMIANA
38'

Kucharczyk sam na sam z bramkarzem, ale trafił Mendozę w nogi! Tylko korner.

7
8
10
7
17
37'

Znowu alarm pod bramką Malarza. Jednak żaden z graczy Barcelony nie wbił piłki do siatki z kilku metrów.

7
6
6
7
12
35'

Hlousek ostro potraktowany przez rywala wstał, ale utyka.

10
11
6
7
17
34'

Barcelona spokojnie rogrywa piłkę. Widać różnicę w przygotowaniu fizycznym obu drużyn.

9
6
3
4
9
30'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk. Jednak piłkarz Legii otrzymał kolorową karę.

12
9
11
9
17
30'

Znowu niebezpiecznie pod bramką Legii. Malarz wyszedł z bramki do spółki z Dąbrowskim uratował zespół.

10
8
5
6
4
29'

Sędzia nakrzyczał na Kucharczyka za faul w środku pola.

7
5
6
6
7
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ely Esterilla. Piłka wycofana przed pole karne do Esterilly, a ten potężny strzałem trafił na 3:1! Cóż za piękny gol!

Ely Esterilla #10
27
19
10
21
50
25'

Sporo szczęścia miała Legia. Hlousek skiksował po dośrodkowaniu rywala, Malarz zbił piłkę na słupek!

7
5
3
3
5
23'

Rozgrzewa się Hamalainen. Szymański na boisko już nie wróci.

8
6
4
11
7
22'

Pomocy medycznej potrzebował Szymański. Piłkarz Legii ma problemy z plecami.

5
4
3
11
12
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ariel Nahuelpan. Asystował mu Marcos Caicedo. Chłopcy z Ekwadoru w kilka miinut odwrócili przebieg gry! Po dośrodkowaniu z prawej strony szczupakiem uderzył Nahuelpan, a Malarz między nogami przepuścił strzał. 2:1!

Asysta:
30
19
9
22
56
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcos Caicedo. Groźnie w polu karnym Legiii. Żaden z zawodników z Warszawy nie potrafił skutecznie wybić piłki. Doszedł do niej 15 metrów przed bramką Caicedo i mocnym strzałem trafił na 1:1!

29
19
9
28
65
17'

Płaski strzał z rzutu wolnego Szymańskiego, Mendoza z małymi problemami obronił.

9
5
5
5
7
16'

Szymański przewrócony w okolicach narożnika pola karnego. Faul na kartkę, ale sędzia oszczędził gracza Barcelony.

7
2
3
2
3
15'

Z dystansu uderzył Mączyński. Jednak źle i bardzo niecelnie.

4
6
2
15
5
13'

Efektowny strzał z pola karnego oddał Diaz, piłka o centymetry minęła słupek bramki Malarza!

4
14
3
4
8
9'

Zamieszanie w polu karnym Legii, jeden z rywali padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej.

14
8
3
4
3
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Sebastian Szymański. Szymański wpadł z piłką w pole karne, dograł do Niezgody, a ten dość szczęśliwie skierował piłkę do bramki. 0:1!

98
60
20
9
16
5'

Mendoza wyszedł do dośrodkowania i zgubił piłkę. Bramkarz po chwili naprawił błąd.

9
11
5
2
3
4'

Niezgoda starał się atakować prawą stroną, ale sprytniejszy obrońca rywala.

12
10
4
6
7
20:20

W swoim pierwszym występie we Florida Cup Legia Warszawa zmierzy się z Barcelona SC. Drużyna z Ekwadoru w Primera A plasuje się aktualnie na 7. pozycji.