Barcelona SC
19' Marcos Caicedo 21' Ariel Nahuelpan 27' Ely Esterilla 90+2' Washington Vera
Legia Warszawa
6' Jarosław Niezgoda 30' Michał Kucharczyk 90' William Remy
3:2

Koniec. Barcelona - Legia 3:2. Druga połowa dobra w wykonaniu Wojskowych. Podobać mógł się Remy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Washington Vera.

Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

Gol! Strzelił William Remy.  Legia złapała kontakt. Z dystansu tuż przy słupku płasko uderzył Remy. 3:2 dla Barcelony!

Uderzał technicznie Ayala, ale piłka poszybowała obok bramki.

Barcelona skutecznie odpiera ataki Legii. Ekwadorczycy przed momentem w końcu przedostali się pod bramkę Majeckiego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

Korzystniej po przerwie prezentuje się Legia. Jednak strat z pierwszej części Wojskowi już chyba nie dadzą rady odrobić.

Kolejna okazja Legii. W polu karnym zablokowany został Sadiku.

Barcelona. Schodzi: Victor Mendoza. Wchodzi: Jose Ceuallos.

Barcelona. Schodzi: Gabriel Marques. Wchodzi: Oswaldo Minda.

Barcelona. Schodzi: Roosvelt Oyola. Wchodzi: Washington Vera.

Barcelona. Schodzi: Damian Diaz. Wchodzi: Juan Dinenno.

Barcelona. Schodzi: Ariel Nahuelpan. Wchodzi: Victor Ayala.

Z dystansu uderzył Remy, wprost w bramkarza Barcelony.

Antolić sam na sam z bramkarzem, ale Mendoza pokazuje, że zestresowany był tylko w pierwszych minutach.

Z pola karnego przymierzył Hamalainen. Fatalnie...

Szybka akcja Legii zakończona groźnym strzałem Sadiku. Bramkarz sparował piłkę!

Legia. Schodzi: Eduardo da Silva. Wchodzi: Mateusz Żyro. Eudardo z pomocą masażystów opuścił plac gry.

Na boisku leży Eudardo. Są przy nim lekarze, znachorzy i inni specjaliści od wszelakich przypadłości. Brakuje dentysty.

Barcelona. Schodzi: Marcos Caicedo. Wchodzi: Erick Castillo.

Ruchliwsi po przerwie są piłkarze Legii. Gracze Barcelony sporadycznie przebywają na połowie Wojskowych.

Strzał z dystansu Moulina, źle i niecelnie.

Piłka w bramce po strzale Eudardo, ale futbolówka wcześniej opuściła boisko.

Powinni być 2:3! Strzał Vesovicia leciał do bramki, ale piłka trafiła w stojącego na spalonym Sadiku!

Legia. Schodzi: Łukasz Broź. Wchodzi: Łukasz Turzyniecki.

Legia. Schodzi: Michał Kucharczyk. Wchodzi: Marko Vesović.

Legia. Schodzi: Maciej Dąbrowski. Wchodzi: Inaki Astiz.

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: William Remy.

Legia. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Armando Sadiku.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Legia prowadziła, ale to już historia, a właściwie legenda. Teraz to Barcelona wygrywa 3:1.

Sędzia doliczył minutę.

Legia. Schodzi: Adam Hlousek. Wchodzi: Artur Jędrzejczyk.

Kucharczyk sam na sam z bramkarzem, ale trafił Mendozę w nogi! Tylko korner.

Znowu alarm pod bramką Malarza. Jednak żaden z graczy Barcelony nie wbił piłki do siatki z kilku metrów.

Hlousek ostro potraktowany przez rywala wstał, ale utyka.

Barcelona spokojnie rogrywa piłkę. Widać różnicę w przygotowaniu fizycznym obu drużyn.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk. Jednak piłkarz Legii otrzymał kolorową karę.

Znowu niebezpiecznie pod bramką Legii. Malarz wyszedł z bramki do spółki z Dąbrowskim uratował zespół.

Sędzia nakrzyczał na Kucharczyka za faul w środku pola.

Gol! Strzelił Ely Esterilla. Piłka wycofana przed pole karne do Esterilly, a ten potężny strzałem trafił na 3:1! Cóż za piękny gol!

Sporo szczęścia miała Legia. Hlousek skiksował po dośrodkowaniu rywala, Malarz zbił piłkę na słupek!

Rozgrzewa się Hamalainen. Szymański na boisko już nie wróci.

Pomocy medycznej potrzebował Szymański. Piłkarz Legii ma problemy z plecami.

Gol! Strzelił Ariel Nahuelpan. Asystował mu Marcos Caicedo. Chłopcy z Ekwadoru w kilka miinut odwrócili przebieg gry! Po dośrodkowaniu z prawej strony szczupakiem uderzył Nahuelpan, a Malarz między nogami przepuścił strzał. 2:1!

Gol! Strzelił Marcos Caicedo. Groźnie w polu karnym Legiii. Żaden z zawodników z Warszawy nie potrafił skutecznie wybić piłki. Doszedł do niej 15 metrów przed bramką Caicedo i mocnym strzałem trafił na 1:1!

Płaski strzał z rzutu wolnego Szymańskiego, Mendoza z małymi problemami obronił.

Szymański przewrócony w okolicach narożnika pola karnego. Faul na kartkę, ale sędzia oszczędził gracza Barcelony.

Z dystansu uderzył Mączyński. Jednak źle i bardzo niecelnie.

Efektowny strzał z pola karnego oddał Diaz, piłka o centymetry minęła słupek bramki Malarza!

Zamieszanie w polu karnym Legii, jeden z rywali padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej.

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Sebastian Szymański. Szymański wpadł z piłką w pole karne, dograł do Niezgody, a ten dość szczęśliwie skierował piłkę do bramki. 0:1!

Mendoza wyszedł do dośrodkowania i zgubił piłkę. Bramkarz po chwili naprawił błąd.

Niezgoda starał się atakować prawą stroną, ale sprytniejszy obrońca rywala.

W dalekiej Ameryce piłkarze właśnie rozpoczęli mecz! Z niewielkim opóźnieniem, ale już grają!

W swoim pierwszym występie we Florida Cup Legia Warszawa zmierzy się z Barcelona SC. Drużyna z Ekwadoru w Primera A plasuje się aktualnie na 7. pozycji.