Puchar Anglii: 1/16 finału
26 sty 2018 20:55
90+3'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Lukaku uderzeniem z powietrza do niemal pustej bramki ustalił wynik gry na 4:0!

Manchester United
25
14
3
5
6
90'

Jeszcze 3 minuty meczu przed nami.

7
3
2
3
3
89'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Indywidualna akcja Lingarda zakończona płaskim strzałem z okolic linii pola karnego. Krysiak nawet nie drgnął, a Jose Mourinho uśmiechnął się po golu.

26
16
2
4
5
88'

Gomes chwilę po wejściu na boisko mógł zdobyć gola. Uderzył jednak w boczną siatkę.

2
1
2
3
2
88'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Angel Gomes.

86'

ManU dał gospodarzom pograć, ale jedynie do okolic pola karnego. Losy gry są już dawno rozstrzygnięte. Nie wierzy w to trener Yeovil, który jeszcze napędza swoich podopiecznych.

3
1
83'

Yeovil. Schodzi: Lewis Wing. Wchodzi: Connor Smith.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Lewis Wing #6
2
1
1
81'

James uderzył z rzutu wolnego, ponownie lepszy Romero.

3
3
1
1
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Scott McTominay.

3
3
2
2
3
79'

Krysiak dobrze interweniował przy strzale Rashforda. Dobry występ Polaka.

7
4
2
2
2
76'

Kwadrans do końca. Przypuszczamy, że w meczu już niewiele ciekawego wydarzy się.

4
1
74'

United panuje na boisku, gospodarze już bez sił i większych chęci na odmianę marnego losu w piątkowy wieczór.

3
1
72'

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Jesse Lingard.

69'

Yeovil. Schodzi: Jordan Green. Wchodzi: Alex Fisher.

Alex Fisher #18
Jordan Green #15
1
1
65'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Romelu Lukaku.

8
3
2
1
1
64'

Mata z bliska na 0:3, ale gola nie ma. Metrowy spalony.

2
1
3
1
61'

Gol! Strzelił Ander Herrera. Asystował mu Alexis Sanchez. Kontra Manchesteru United, piłkę w polu karnym otrzymał Herrera. Hiszpan pewnym strzałem trafił na 2:0!

29
20
4
6
5
59'

Bilard w polu karnym gospodarzy, ostatecznie piłka została wybita poza pole karne.

3
2
1
2
1
56'

Yeovil. Schodzi: Jared Bird. Wchodzi: Rhys Browne.

Rhys Browne #9
Jared Bird #4
1
1
53'

Groźnie pod bramką gości, ale strzał głową Surridge'a nie był tak niebezpieczny jak można się było spodziewać.

3
1
51'

Marcus Rashford niemal wjechał z piłką do bramki, ale piłka odbiła się od obrońcy i obok bramki wyszła na róg. Po chwili dogranie Sancheza wylądowało na poprzeczce.

2
2
4
1
2
50'

ManU nie chce forsować tempa, goście starają się utrzymywać przy piłce, a następnie jednym zagraniem stworzyć zagrożenie pod bramką rywala.

1
1
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Omar Sowunmi.

Omar Sowunmi #17
Yeovil Town
2
2
46'

Wracamy do meczu.

2
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
44'

Gospodarze po stracie gola na pewno łatwo nie poddają się. Manchester United ponownie w defensywie.

7
3
3
4
4
41'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Nieporozumienie defensywy Yeovil. Żaden z obrońców nie wybił piłki z pola karnego, Krysiak nie miał sans do niej dojść. Uczynił to Rashford, który uprzedził Jamesa i obok Krysiak trafił na 0:1!

37
22
9
9
9
40'

Płasko w kierunku dalszego słupka uderzył Sanchez. Pomylił się nieznacznie.

1
1
1
2
2
37'

James uderzył z rzutu wolnego w... starym stylu. Strzał z prostego podbicia wybił przed siebie Romero.