Zakończony
Niemcy
90+3'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum.

Kibice w Niemczech mogą być już zrozpaczeni. Trzecie trafienie Holandii, która w sobotę triumfuje. Georgnio Wijnaldum ustalił wynik na przekonujące 3:0.

92
48
15
10
8
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

15
8
3
2
1
88'

Nawet Julian Draxler pokazuje swoją niemoc. Pudło zmiennika i można powoli zacząć myśleć o podsumowaniu tego spotkania.

10
5
3
4
7
86'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Quincy Promes.

Drugi cios Pomarańczowych i to już najpewniej nokaut! Pracował na tego gola od początku spotkania Memphis Depay i ma swój moment radości. Po podaniu Quincy'ego Promasa przymierzył tak jak oczekiwała cała Holandia po szybkim ataku. Niemcy postawili wszystko na jedną kartę i zostali za to ukarani.

77
40
10
10
12
85'

Holandia skoncentrowana na utrzymaniu prowadzenia, ale kiedy odzyskuje piłkę, stara się jak najdłużej pozostać w jej posiadaniu.

6
3
6
3
3
83'

Niemcom zostało mało czasu na zapunktowanie w Amsterdamie.

4
7
3
2
5
82'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Matthiasa Gintera.

4
1
1
5
3
79'

Próba przeprowadzenia kolejnego kontrataku po źle rozegranym stałym fragmencie przez podopiecznych Joachima Loewa. Tym razem Holandia nie błysnęła w ofensywie.

4
3
3
3
5
77'

Holandia. Schodzi: Frenkie De Jong. Wchodzi: Nathan Ake.

8
2
3
3
4
74'

Odpowiedzią na długie akcje pozycyjne reprezentacji Niemiec są szybkie wypady Pomarańczowych. Memphis Depay uderzył prosto w Manuela Neuera po wymanewrowaniu Jerome'a Boatenga oraz Jonasa Hectora.

3
2
2
3
1
70'

Aktywny jest Julian Draxler po zameldowaniu się na boisku. Po podaniu znanego z francuskich boisk Niemca uderzył z woleja Joshua Kimmich. Bramkarz Holandii nie był pewny, że piłka poleci ponad jego królestwem.

4
2
4
1
3
69'

Niemcy. Schodzi: Mark Uth. Wchodzi: Julian Brandt.

8
2
3
2
3
68'

Holandia. Schodzi: Steven Bergwijn. Wchodzi: Arnaut Danjuma Groeneveld.

3
68'

Holandia. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Quincy Promes.

3
2
3
1
1
65'

Akcja zmienników i było bardzo blisko wyrównania w Amsterdamie. Julian Draxler uruchomił prostopadłym podaniem Leroya Sane, a ten nie potrafił skierować piłki między słupki, mając przed sobną jedynie Jaspera Cillessena. Taka szansa może się zemścić!

1
2
3
2
5
63'

Pojedynki na skrzydle z udziałem Denzela Dumfriesa. Angażuje się mocniej w bronienie niż w atakowanie aktywny w pierwszej połowie na całej długości boiska Holender.

4
2
4
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca regulaminowego czasu i Niemcy mają problem do rozwiązania. Spotkanie w szatni z Joachimem Loewem nie podniosło jakości ich ataków. Przez godzinę nie zdobyli gola w Amsterdamie.

2
6
4
4
5
58'

Julian Draxler zameldował się na boisku uderzeniem. Nie zmusił do interwencji Jaspera Cillessena, ponieważ spudłował.

3
2
4
4
3
57'

Niemcy. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Julian Draxler.

4
4
6
3
3
57'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Leroy Sane.

8
5
6
5
2
55'

Seria nieudanych ataków z obu stron. Momentami denerwują się na siebie przyjezdni. Czas ucieka, a dobrych akcji zdecydowanie mniej niż przed zmianą wyniku.

1
1
4
3
2
52'

Aktywne wejścia bocznych obrońców reprezentacji Niemiec. Rajdy Matthiasa Gintera i Jonasa Hectora nie doczekały się uderzenia.

3
2
5
2
3
50'

Żadnemu z reprezentantów Holandii nie udało się oddać strzału po płaskim dośrodkowaniu Ryana Babela. Kilku zawodników w pomarańczowych koszulkach było w polu karnym Niemców.

1
1
4
2
2
48'

Akcja kombinacyjna Pomarańczowych z wiodącym udziałem Stevena Bergwijna. W ostatnim momencie przed uderzeniem wmieszali się w kombinację gospodarzy Niemcy.

1
1
3
3
5
46'

5
44'

Na zakończenie pierwszej części spotkania Memphis Depay główkował tuż obok bramki. Pudło, ale gospodarze są żegnani brawami z trybun.

10
6
3
2
2
43'

Tak cieszył się zdobywca gola.

15
9
3
2
8
41'

Ostatnie szanse podopiecznych Joachima Loewa na wyrównanie w pierwszej połowie. Mark Uth skierował piłkę w rękawice Jaspera Cillessena po wrzutce Jerome'a Boatenga.

6
2
2
3
6
38'

Szybki cios kontrujący Niemców. Thomas Mueller pomylił się jeszcze mniej wyraźnie niż autor poprzeniego uderzenia. Strzał doświadczonego zawodnika z kilkunastu metrów w boczną siatkę bramki Jaspera Cillessena.

5
2
3
5
37'

Tym razem piłka trafiła pod nogi Georginio Wijnalduma, którego uderzenie było chybione o metr. Ponownie zagotowało się pod bramką Nationalelf.

1
4
2
36'

Jerome Boateng stara się przywrócić harmonię w defensywie reprezentacji Niemiec. Środkowy obrońca przeciął podanie Memphisa Depaya do Georginio Wijnalduma.

2
1
1
33'

Rozpędza się reprezentacja Holandii i mogła zdobyć drugiego gola. Matthias Ginter z trudem interweniował po wstrzeleniu Denzela Dumfriesa w kierunku Ryana Babela.

4
2
1
1
3
31'

Virgil van Dijk zdobył pierwszego gola w Amsterdamie.

11
8
1
1
4
29'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk.

Holandia na prowadzeniu i komplikuje zadanie Niemcom! Virgil van Dijk zrobił przewagę w polu karnym przyjezdnych i trafił do ich siatki. Defensor dobił piłkę po strzale Ryana Babela, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Memphisa Depaya trafił w poprzeczkę.

64
41
15
14
16
27'

Timo Werner faulował, kiedy próbował wypracować sobie miejsce do strzału w polu karnym zespołu z Beneluksu. Piłka dla Holandii.

3
4
1
2
25'

Podopieczni Joachima Loewa mogą uczcić rekord selekcjonera zwycięstwem.

3
3
1
24'

Mats Hummels rządził we własnym polu karnym po podaniu Memphisa Depaya. Nikt nie wbiegł w miejsce pozostawione przez zawodnika grającego w Ligue 1.

3
1
1
22'

Manuel Neuer nie musiał jeszcze interweniować w równie trudnej sytuacji jak bramkarz Holandii.

2
1
1
1
20'

Poprawka Thomasa Muellera już łatwiejsza do unieszkodliwienia przez Jaspera Cillessena.

4
1
1
2
19'

Jasper Cillessen interweniował popisowo po uderzeniu Toniego Kroosa. Pomocnik reprezentacji Niemiec dopadł do piłki wybitej zbyt krótko po dośrodkowaniu i huknął celnie. Dobrze znanego w Amsterdamie bramkarza jednak nie pokonał.

4
1
1
1
2
17'

Sędzia nie pokazuje kartki. Holendrzy domagali się kartonika dla Emre Cana, a Niemcy dla innego znanego z włoskich boisk zawodnika Martena de Roona.

3
1
2
1
1
15'

Szansa dla Niemców po podaniu Thomasa Muellera do Timo Wernera. Zdolny napastnik nie miał dużo miejsca i pomysł mijania Jaspera Cillessena nie okazał się najszczęśliwszy. Timo Werner nie oddał strzału, a piłka opuściła boisko.

2
2
5
13'

Jerome Boateng ustawił się w odpowiednim miejscu i przeciął podanie z głębi pola. Na razie defensorzy są lepsi od zawodników ofensywnych.

6
1
4
2
12'

Kibice w Amsterdamie czekają na gole.

8
3
1
9'

Timo Werner pognał w kierunku własnego pola karnego. Odpowiedzialne zachowanie zawodnika ofensywnego, który utrudnił przeprowadzenie ataku Memphisowi Depayowi.

2
1
1
1
1
8'

Jeszcze jeden korner dla reprezentacji Niemiec. Radzą sobie niesieni dopingiem gospodarze i uniemożliwiają oddanie strzału.

5
3
1
1
1
6'

Toni Kroos pokazał się po raz drugi w tym spotkaniu. Dotychczas podania lidera środka pola Niemców nie są idealne. Jego dośrodkowanie z rzutu rożnego wybił Virgil van Dijk.

8
2
2
3
4
4'

Manuel Neuer ruszył w odpowiednim momencie na przedpole i zgarnął piłkę sprzed nosa Memphisa Depaya. Napastnik reprezentacji Holandii wystartował do podania prostopadłego Stevena Bergwijna.

6
4
3
2
2'

Wymienili podania piłkarze z Holandii na własnej połowie, w czym specjalnie nie przeszkadzali podopieczni rekordzisty Loewa.

7
2
1
2
3
20:24

Hymny narodowe w Amsterdamie. Joachim Loew zostanie za moment rekordzistą pod kątem liczby meczów w roli selekcjonera reprezentacji Niemiec.

20:00

W tym wieku Pomarańczowi wygrali zaledwie jedno spotkanie z Niemcami. Na dodatek towarzyskie w listopadzie 2002 roku. Od ponad 15 lat w rywalizacji z naszymi zachodnimi sąsiadami potrafią najwyżej zremisować.

3
2
4
1
3
20:00

W Lidze Narodów obie reprezentacje oglądają aktualnie plecy Francuzów, którzy mają cztery punkty. Tylko jedna z nich może ruszyć zdecydowanie w pościg za mistrzami świata dzięki kompletowi "oczek" zdobytemu w sobotę.

5
2
6
2
1
20:00

Najważniejszym meczem Ligi Narodów zaplanowanym na sobotę jest pojedynek Holandii z Niemcami. To jeden z europejskich klasyków. Po nieudanym występie w mistrzostwach świata podopieczni Joachima Loewa chcą szybko wrócić do równowagi i zwyciężać.