9
11
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kubik. Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool! Kapitalny strzał Kubika i ratujemy remis!

6
40'

Strzał rozpaczy Zastawnika jest niecelny. Chyba musimy pogodzić się z porażką. Do końca 25 sekund!

6
5
4
11
24
39'

Staramy się doprowadzić do wyrównania. Rywale jednak zamurowali bramkę i blokują wszystkie uderzenia.

17
6
4
13
8
39'

Rosjanie poprosili o czas. Do końca niespełna 2 minuty. To sporo.

13
7
9
9
13
39'

20
38'

Polacy wycofali bramkarza, Rosjanie skupieni na defensywie czekają na przejęcie piłki i strzał do pustej bramki.

18
4
6
2
2
37'

Esquerdinha uderzył w poprzeczkę. Mieliśmy sporo szczęścia.

6
4
11
5
5
37'

Błażej Korczyński poprosił o czas. Przypomnijmy, że przed nami jeszcze mecz z Kazachami w czwartek. Z grupy awans wywalczą dwa zespoły.

8
8
5
4
5
37'

Kolejna szansa Rosjan. Strzał Abramowa obronił Kałuża.

13
4
2
3
5
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Iwan Cziszkala. Asystował mu Romulo. Niestety... Rywale w końcu nas zaskoczyli i zagrali skutecznie. Ładnym strzałem sprzed pola karnego do siatki trafił Cziszkała. 1:0 dla Rosji. Musimy zaryzykować.

93
35'

Dawidow uderzał, Kałuża nie dał się pokonać. Pięć minut do końca!

16
8
3
3
2
34'

Strzał Zastawnika obronił bramkarz, poprawka Mizgajskiego została zablokowana.

11
6
2
34'

Jesteśmy pełni podziwiu dla Polaków. Rosjanie wściekle atakują, ale często grają zbyt kombinacyjnie.

8
3
1
1
1
33'

Rosjanie cały czas atakują, ale są coraz bardziej nerwowi. 7 minut to w futsali spori czasu.

3
10
1
32'

Strzał z dystansu Gładczaka pewnie obronił Georgi Zamtaradze.

7
4
1
4
31'

Polacy zaczynają tracić siły. Abramow przeprowadził indywidualną akcję, ale Kałużę uratował Zastawnik wybijają piłkę sprzed linii bramkowej!

10
5
4
1
1
30'

Uderzenie Soleckiego, ale Polak został zablokowany. W końcu zagroziliśmy Rosjanom.

11
3
3
29'

Robinho chyba zwątpi w swoje umiejętności. Jego strzał kapitalnie obronił nasz bohater - Michał Kałuża!

10
6
1
28'

Robinho z rogu do Dawidowa, ale ten po raz kolejny niecelnie.

4
6
1
27'

Esquerdinha uderzył z rzutu wolnego, ale na nasze szczęście niecelnie.

3
8
27'

4
26'

Sprzed pola karnego uderzał Kubik, bramkarz Rosjan pewnie w bramce.

1
1
1
6
25'

Strzał Niazowa w sytuacji sam na sam padł łupem Kałuży. Wciąż bez goli, ale Polacy za ambitną grę mogą zapłacić utratą sił. Piłkarsko lepsi są Rosjanie, nasi reprezentanci muszą sporo nadrabiać walką.

3
4
2
24'

Polacy łapią rytm i zaczynają zagrażać rywalom. Uderzenia Popławskiego i chwilę później Luteckiego były jednak niecelne.

5
4
2
1
3
23'

Strzał Cziszkały, ale Kałuża jest jak Janek Tomaszewski na Wembley w 1973!

10
4
1
1
2
22'

Staraliśmy się odpowiedzieć, po rogu i dograniu Kubika uderzenie Gładczaka zostało zablokowane.

1
1
1
1
2
22'

Nie było miło w szatni Rosjan w przerwie. Rywale ruszyli na Polaków! Uderzenie Robinho odbił Kałuża.