","datePublished":"2018-03-27T22:40:17+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec. Wygraliśmy 3:2, ale to co wydarzyło się pomiędzy 85. a 87. minutą nie ma prawa się już nigdy wydarzyć!","datePublished":"2018-03-27T21:51:30+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Teodorczyk mógł być sam na sam z bramkarzem, ale sprytniejszy i szybszy golkiper.","datePublished":"2018-03-27T21:51:30+02:00"}],"name":"Polska - Korea Płd.","coverageStartTime":"2018-03-27T20:45:00+02:00","headline":"Polska - Korea Płd.","description":"Polska - Korea Płd.","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Polska - Korea Płd.","startDate":"2018-03-27 20:45","location":{"@type":"Place","name":"Stadion Śląski w Chorzowie"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Korea Płd."},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Polska"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/86036/polska-korea-pld"}
11
90+3'

Teodorczyk mógł być sam na sam z bramkarzem, ale sprytniejszy i szybszy golkiper.

79
41
32
32
41
90+2'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński.  Co się dzieje! Co się dzieje! Co się dzieje! Sprzed pola karnego kapitalnym strzałem niemal w samo okienko trafił Piotr Zieliński! 3:2 i ratujemy skórę!

757
350
108
46
61
90'

25
90'

Po rogu piąstkował Skorupski. Polaków już nie ma...

21
25
18
21
44
89'

Znowu groźnie pod naszą bramką. Korea dąży do wygranej. Co się dzieje! A miało być tak pięknie.

47
53
32
27
58
87'

Gol! Strzelił Hee-Chan Hwang. Asystował mu Joo-Ho Park. Nieprawdopodobne! 2:2! Lewą stroną w pole karne wpadł Joo-Ho Park i dograł do Hee-Chan Hwanga, a ten mocno do siatki!

297
85'

Gol! Strzelił Chang-Min Lee. Rywale złapali kontakt. Z ok. 25 metrów precyzyjnie uderzył Chang-Min Lee, Skorupski nie był w stanie odbić piłki. Już tylko 2:1.

302
85'

Koreańczycy wymieniają podania w okolicach środka pola. Polacy dobrze się bronią.

48
24
14
18
30
84'

Polska. Schodzi: Maciej Rybus. Wchodzi: Rafał Kurzawa.

57
22
18
18
28
83'

Teraz to Koreańczycy wysoko atakują Polaków.

17
20
11
11
49
82'

Polacy wysoko atakują rywali, ale Koreańczykom udaje się wyjść cało z opresji.

10
80'

Korea Płd.. Schodzi: Sung-Yeung Ki. Wchodzi: Chang-Min Lee.

14
80'

Kontra Polaków zakończona strzałem Teodorczyka w rywala. Chwilę później Milik głową niecelnie.

28
19
11
11
23
78'

Szarpany mecz w końcowej fazie. Nie wykluczamy, że gole jeszcze padną.

35
15
23
10
9
77'

Z pola karnego uderzał lewą nogą Milik. Dwa metry obok słupka.

27
21
25
10
26
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chul-Soon Choi.

11
76'

Ucierpiał Maciej Rybus. Koreańczyk zdziwiony, przecież on tak u siebie gra.

14
74'

Polacy częściej w ostatnich minutach goszczą pod bramką Korei. Brakuje jednak uderzeń.

32
25
11
16
16
73'

- Psia kość - narzekał pod nosem Maciej Rybus, po ostrym wejściu rywala.

21
35
10
14
18
72'

Strzał rywala ofiarnie twarzą zablokował Cionek. To uratowało nasz zespół, bo piłka mogła lecieć w bramkę.

8
71'

2:0 to... niebezpieczny wynik. Przydałby się trzeci gol i 3:0 jak przed laty z Norwegią.

44
22
11
6
7
70'

Sprzed pola karnego lewą nogą daleko od celu uderzył Zieliński.

15
20
6
8
16
69'

Groźna akcja Korei zatrzymana. Mógł być minimalny spalony. Czy był? Na odpowiedzi listowne czekamy do końca tygodnia.

26
21
23
9
17
68'

Kędziora dośrodkował w pole karne, ale zbyt wysoko kopnął piłkę i nikt nie mógł jej strącić.

19
14
9
14
17
67'

Polska. Schodzi: Kamil Glik. Wchodzi: Tomasz Kędziora.

27
13
15
11
30
komentarz

53 129 kibiców obserwuje mecz na Stadionie Śląskim!

58
26
16
7
9
65'

Koreańczycy na naszej połowie rozgrywają piłkę, ale więcej zagrożenia stwarzają po stałych fragmentach gry.