Drobne problemy miał Youing, ale piłkarz gospodarzy już doszedł do pełni sił.

1
6
1
83'

Gol! Strzelił Nemanja Matić. Asystował mu Ashley Young. Young precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Matić głową z pięciu metrów trafił na 2:0!

14
7
1
2
1
83'

Piłkarze Brighton and Hove Albion mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

80'

Jedna z nielicznych prób gości w ostatnich minutach. Złe zagranie szybko zakończyło akcję.

2
1
1
77'

Brighton. Schodzi: Leonardo Ulloa. Wchodzi: Glenn Murray.

75'

Kayal uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie. United kradną kolejne sekundy.

1
1
74'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

73'

Gospodarzom udało się oddalić grę od własnej bramki.

2
1
1
70'

Goście poczuli krew. Pod bramką United coraz groźniej. Przed momentem Jose Izquierdo uderzył z pola karnego w obrońcę.

2
1
1
68'

Brighton. Schodzi: Solly March. Wchodzi: Jose Izquierdo.

67'

Dośrodkowanie z prawej strony na dalszy słupek, a tam Locadia głową uderzył niecelnie.

1
64'

Locadia starał się urwać defensywie gospodarzy, dobra interwencja obrońcy.

2
62'

Manchester United dał się wyszumieć gościom i teraz przeniósł grę na połowę rywala.

1
2
1
1
57'

Z dużego palca z pola karnego wprost w bramkarza uderzył Duffy.

2
57'

Kolejny strzał Locadii, Romero ponownie świetnie w bramce United!

1
2
53'

Uderzał lewą nogą z ok. 19 metrów Locadia, Romero dobrze interweniował.

2
51'

Powinno być 1:1! Sprzed pola karnego uderzył Gross, piłka przeszła niedaleko słupka bramki gospodarzy.

2
49'

Od początku drugiej części gra na połowie gości. United jednak nie spieszy się, gracze gospodarzy wymieniają wiele podań.

2
1
46'

Gramy po przerwie!

2
3
46'

Man Utd. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Ashley Young.

45'

Jeszcze minuta meczu przed nami.

2
2
1
3
1
44'

Goście starają się coś zdziałać pod bramką United. Jednak mają problemy z przedostaniem się w pole karne.

3
3
1
1
1
40'

Po golu United spokojnie rozgrywa piłkę. Goście nie są w stanie zbliżyć się pod bramkę gospodarzy.

5
4
1
2
1
37'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Nemanja Matić. Dośrodkowanie z lewej strony Maticia, piłkę głową w bramce z kilku metrów umieścił Lukaku! 1:0!

36
26
5
5
5
36'

Kilka wrzutek w pole karne gości, jednak dośrodkowania nie kończą się uderzeniami.

3
3
2
1
1
32'

Odpowiedź gości! Po rzucie rożnym Romero obronił uderzenie Dunka z kilku metrów! Kapitalna interwencja bramkarza!

4
4
2
1
3
30'

Po rzucie rożnym sytuacyjnie uderzał Chris Smalling i piłka trafiła w zewnętrzną część słupka!

6
7
1
1
30'

Aleź okazję miał Martial, strzał z kilku metrów odbił bramkarz! To powinien być gol!

4
4
28'

Uderzał Martial, piłka odbiła się od obrońcy i poleciała daleko od celu.

4
4
25'

Niebezpiecznie w polu karnym United, piłka w ostatnim momencie wybita na korner.

4
4
1
23'

Dogranie do Ezequiel Schelotto, jednak zawodnik gości na metrowym spalonym.

5
5
22'

Rzut rożny dla Unted, dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę po raz kolejny wybili goście. Chwilę później Anthony Martial nie opanował piłki w polu karnym.

5
5
21'

Wciąż czekamy na pierwsze spięcie pod bramką którejkolwiek z drużyn.

5
5
17'

Goście długo rozgrywali piłkę pod bramką United. Jednak wciąż bez strzałów. Czyżby warstewka śniegu przeszkadzała? Zapraszamy do Polski!

10
8
1
1
1
15'

Ezequiel Schelotto dogrywał, strzelał? Piłka ślizgała się, ślizgała i wyszła na aut bramkowy.

6
6
1
13'

Gospodarze już niemal nie schodzą z połowy gości. Wciąż jednak bez okazji bramkowej.

8
8
1
11'

Groźnie zapowiadała się akcja United prawą stroną. Wydawało się, że gospodarze wywalczą rzut rożny, sędzia orzekł inaczej.

8
7
8'

Bardzo spokojne tempo. Nikt nie chce rzucać się na rywala, częściej przy piłce znajdują się gracze United.

7
8
4'

Od początku gra na połowie gości. Na murawie leży warstewka śniegu, co trochę utrudnia grę.