Koniec. Manchester United wygrał 2:0 i awansował do półfinału Pucharu Anglii.

Z sześciu metrów wprost w bramkarza uderzył Gross!

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Marouane Fellaini.

Ashley Young jednak pozbierał się i powinien wrócić do gry.

Young znowu leży. Ucierpiało kolano zawodnika United. Wygląda to źle.

Drobne problemy miał Youing, ale piłkarz gospodarzy już doszedł do pełni sił.

Gol! Strzelił Nemanja Matić. Asystował mu Ashley Young. Young precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Matić głową z pięciu metrów trafił na 2:0!

Piłkarze Brighton and Hove Albion mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

Jedna z nielicznych prób gości w ostatnich minutach. Złe zagranie szybko zakończyło akcję.

Brighton. Schodzi: Leonardo Ulloa. Wchodzi: Glenn Murray.

Kayal uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie. United kradną kolejne sekundy.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

Gospodarzom udało się oddalić grę od własnej bramki.

Goście poczuli krew. Pod bramką United coraz groźniej. Przed momentem Jose Izquierdo uderzył z pola karnego w obrońcę.

Brighton. Schodzi: Solly March. Wchodzi: Jose Izquierdo.

Dośrodkowanie z prawej strony na dalszy słupek, a tam Locadia głową uderzył niecelnie.

Locadia starał się urwać defensywie gospodarzy, dobra interwencja obrońcy.

Manchester United dał się wyszumieć gościom i teraz przeniósł grę na połowę rywala.

Z dużego palca z pola karnego wprost w bramkarza uderzył Duffy.

Kolejny strzał Locadii, Romero ponownie świetnie w bramce United!

Uderzał lewą nogą z ok. 19 metrów Locadia, Romero dobrze interweniował.

Powinno być 1:1! Sprzed pola karnego uderzył Gross, piłka przeszła niedaleko słupka bramki gospodarzy.

Od początku drugiej części gra na połowie gości. United jednak nie spieszy się, gracze gospodarzy wymieniają wiele podań.

Gramy po przerwie!

Man Utd. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Ashley Young.

Przerwa. Nie jest to porywający pojedynek. Jednak momenty w nim był, w tym jeden dający gospodarzom prowadzenie.

Jeszcze minuta meczu przed nami.

Goście starają się coś zdziałać pod bramką United. Jednak mają problemy z przedostaniem się w pole karne.

Po golu United spokojnie rozgrywa piłkę. Goście nie są w stanie zbliżyć się pod bramkę gospodarzy.

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Nemanja Matić. Dośrodkowanie z lewej strony Maticia, piłkę głową w bramce z kilku metrów umieścił Lukaku! 1:0!

Kilka wrzutek w pole karne gości, jednak dośrodkowania nie kończą się uderzeniami.

Odpowiedź gości! Po rzucie rożnym Romero obronił uderzenie Dunka z kilku metrów! Kapitalna interwencja bramkarza!

Po rzucie rożnym sytuacyjnie uderzał Chris Smalling i piłka trafiła w zewnętrzną część słupka!

Aleź okazję miał Martial, strzał z kilku metrów odbił bramkarz! To powinien być gol!

Uderzał Martial, piłka odbiła się od obrońcy i poleciała daleko od celu.

Niebezpiecznie w polu karnym United, piłka w ostatnim momencie wybita na korner.

Dogranie do Ezequiel Schelotto, jednak zawodnik gości na metrowym spalonym.

Rzut rożny dla Unted, dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę po raz kolejny wybili goście. Chwilę później Anthony Martial nie opanował piłki w polu karnym.

Wciąż czekamy na pierwsze spięcie pod bramką którejkolwiek z drużyn.

Goście długo rozgrywali piłkę pod bramką United. Jednak wciąż bez strzałów. Czyżby warstewka śniegu przeszkadzała? Zapraszamy do Polski!

Ezequiel Schelotto dogrywał, strzelał? Piłka ślizgała się, ślizgała i wyszła na aut bramkowy.

Gospodarze już niemal nie schodzą z połowy gości. Wciąż jednak bez okazji bramkowej.

Groźnie zapowiadała się akcja United prawą stroną. Wydawało się, że gospodarze wywalczą rzut rożny, sędzia orzekł inaczej.

Bardzo spokojne tempo. Nikt nie chce rzucać się na rywala, częściej przy piłce znajdują się gracze United.

Od początku gra na połowie gości. Na murawie leży warstewka śniegu, co trochę utrudnia grę.