137
353
90+7'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo pewnie wykorzystał rzut karny, wprowadzając Real Madryt do półfinału Ligi Mistrzów!

988
454
252
753
2723
90+7'

Cristiano Ronaldo szykuje się do wykonania rzutu karnego.

402
180
109
218
1183
90+6'
1341
308
113
98
132
90+5'

Do bramki Juventusu Turyn wejdzie Wojciech Szczęsny.

1271
304
105
65
92
90+3'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za protesty otrzymał Gianluigi Buffon.

331
166
139
251
1200
90+3'

Rzut karny dla Realu Madryt! Medhi Benatia faulował we własnym polu karnym Lucasa Vazqueza.

579
279
185
371
1567
90+2'

Gianluigi Buffon umiejętnie kradnie sekundy. Już atakuje Juventus Turyn.

487
193
58
76
135
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

238
102
83
64
149
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Medhi Benatia.

Juventus FC
180
91
54
93
180
89'

Końcowa regulaminowego czasu gry. Atakują Królewscy.

73
86'

Główkował Cristiano Ronaldo, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką "Juve".

283
171
62
66
108
84'

Jesus Vallejo faulował Gonzalo Higuaina i będzie rzut wolny dla gości.

271
114
43
45
98
83'

Próbuje odpowiedzieć Juventus Turyn, który rozgrywa akcję w środku pola.

300
110
35
51
98
81'

111
81'

Real Madryt podkręca tempo w końcówce, ale nie może sforsować defensywy drużyny z Turynu.

205
94
42
56
102
79'

Raphael Varane strzelił tuż obok bramki. Niezłe zagranie obrońcy Realu.

110
69
38
49
96
78'

Isco uderzył po rykoszecie, ale skutecznie obronił Gianluigi Buffon, wybijając piłkę na korner.

171
79
29
32
49
77'

Miralem Pjanić złapany w pułapkę ofsajdową.

85
52
41
50
87
75'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

27
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Douglas Costa.

87
38
24
37
89
73'

Na razie Real Madryt wygląda na bezradny w ofensywie, a i w obronie ma ogromne problemy.

187
90
22
37
40
71'

Juventus Turyn cofnął się i najprawdopodobniej czeka na okazję do kontry.

129
53
32
31
47
69'

Marco Asensio uderzył z rzutu wolnego ponad bramką Starej Damy.

110
70
32
46
53
67'

Żółtą kartkę za faul na Ronaldo otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
113
57
37
50
143
66'

30
Która drużyna awansuje do półfinału Ligi Mistrzów?
35
63'

Znów swój atak rozpocznie Juventus Turyn.

224
102
24
29
47
61'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi.

Juventus Turyn ma już trzy gole przewagi! Na ten moment mamy dogrywkę. Keylor Navas popełnił błąd po dośrodkowaniu rywala, wypuszczając piłkę z rąk. Do futbolówki dopadł Blaise Matuidi, który wpakował ją do siatki.

1184
499
152
129
204
60'

Cristiano Ronaldo znalazł się na spalonym.

168
89
26
42
55
59'

Gonzalo Higuain huknął sprzed pola karnego, zaś piłkę do boku odbił Keylor Navas.

63
30
22
28
43
58'

Celnym uderzeniem popisał się Cristiano Ronaldo, ale na posterunku był Gianluigi Buffon.

131
65
23
29
34
57'

Real Madryt próbuje oddalić grę od własnego pola karnego i wymienia podania na połowie Juventusu.

47
18
17
26
47
55'

Cristiano Ronaldo znalazł się na ofsajdzie.

127
63
23
40
52
54'

Gianluigi Buffon musiał interweniować i zrobił to bardzo dobrze.

132
65
22
27
46
53'

Cristiano Ronaldo wziął sprawy w swoje ręce i wywalczył rzut rożny.

74
49
33
44
106
51'

Alex Sandro wszedł w pole karne Realu jak w masło i było groźnie pod bramką strzeżoną przez Navasa.

90
43
21
21
45
49'

Juventus Turyn spokojnie buduje atak pozycyjny. Cristiano Ronaldo jest zdenerwowany, że jego zespół nie stosuje wysokiego pressingu.

109
60
22
24
32
47'

Lucas Vazquez znalazł się na pozycji spalonej.

50
29
15
15
26
46'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

68
36
22
19
24
46'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Lucas Vazquez.

51
24
21
11
22
45+2'

Raphael Varane główkował w poprzeczkę! Dośrodkowywał z rzutu wolnego Toni Kroos. Mogło być 1:2, ale wciąż bez zmiany wyniku.

148
81
53
72
131
45+1'

Jeszcze w I połowie będzie rzut wolny dla Realu po faulu na Cristiano Ronaldo.

72
37
32
30
91
44'

Dzisiaj widoczny w defensywie Los Blancos jest brak Sergio Ramosa, który pauzuje za żółte kartki.

99
59
22
53
45
43'

Gospodarze wyglądają dzisiaj w obronie niczym dzieci we mgle. Każdy atak zespołu z Turynu wprowadza nerwowość w szeregi Realu.

118
70
25
26
44
42'

Real Madryt gra bardzo źle, a świadczy o tym zepsute dośrodkowanie jednego z jego zawodników.

119
63
17
29
57
41'

Juventus Turyn znów nacierał i ponownie zagotowało się w "szesnastce" Królewskich. Duże problemy Realu w defensywie.

140
61
25
25
54
39'

Real próbuje odpowiedzieć gościom, ale na razie bezskutecznie. "Juve" umiejętnie się broni.

107
55
16
24
40
37'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Stephan Lichtsteiner.

Oho, Juventus Turyn wygrywa już 2:0 w Madrycie! Tym razem Stephan Lichtsteiner posłał dokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła, zaś akcję ponownie w tym starciu uderzeniem głową wykończył Mario Mandzukić.

649
308
103
101
184
36'

Żółtą kartkę za faul na Ronaldo otrzymał Stephan Lichtsteiner.

77
40
25
33
59
34'

Isco stanął oko w oko z Gianluigim Buffonem, a zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Włoch.

86
59
19
28
42
33'

Technicznie strzelał tym razem Isco, ale huknął w trybuny.

56
43
20
24
34
32'

Real Madryt coraz dłużej utrzymuje się przy piłce i stwarza spore zagrożenie pod polem karnym Juventusu.

66
42
30
29
60
30'

Uderzył Marcelo, jednakże kilka metrów nad bramką strzeżoną przez Buffona.

59
34
18
25
30
29'

Żółtą kartkę za faul na Carvajalu otrzymał Mario Mandzukić.

67
27
18
23
59
28'

Na prawym skrzydle atak Realu napędza Dani Carvajal. Cały czas pod grą jest Toni Kroos.

50
28
18
22
43
26'

Spokojnie kolejne podania na własnej połowie wymieniają gracze z Turynu.

58
39
24
23
40
24'

Fatalnie rozegrana akcja gości i od własnej bramki rozpocznie Keylor Navas.

56
43
24
28
42
22'

Żółtą kartkę za faul na Mandzukiciu otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
82
50
25
33
60
21'

Juventus Turyn próbował wyjść z kontrą, ale Real Madryt zneutralizował zagrożenie w zarodku.

53
28
17
22
39
20'

Faulowany był Cristiano Ronaldo i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

67
43
28
40
72
19'

Wydaje się, że Real przebudził się z letargu i teraz dzieli oraz rządzi na boisku.

66
42
26
28
52
17'

Juventus. Schodzi kontuzjowany: Mattia De Sciglio. Wchodzi: Stephan Lichtsteiner.

17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miralem Pjanić.

51
27
15
21
37
15'

Dużo się dzieje na Santiago Bernabeu w Madrycie - cios za cios. Tym razem uderzał Mario Mandzukić.

62
33
24
25
27
13'

Celny strzał oddał Cristiano Ronaldo. Po chwili trafił do siatki Isco, a sędzia odgwizdał spalonego. Wydaje się jednak, że w tej sytuacji nie było ofsajdu.

70
54
28
36
71
12'

Real Madryt przejął piłkę i próbuje skonstrukować atak pozycyjny. Wyssoki pressing stosuje "Juve".

60
26
26
19
30
10'

Gareth Bale o krok od doprowadzenia do remisu! Piłkę odbił Gianluigi Buffon, a po chwili Walijczyk trafił w boczną siatkę,

52
20
21
23
49
9'

Cristiano Ronaldo mobilizuje swój zespół, bo nie chce, żeby drużyna z Madrytu podzeliła los FC Barcelona. Przypominamy, że Katalończycy pożegnali się z Ligą Mistrzów po porażce 0:3 z AS Roma, chociaż w I meczu wygrali 4:1.

66
36
20
25
45
7'

Zakotłowało się pod bramką Realu! Dobrą intwerwencją popisał się Keylor Navas, który uchronił gospodarzy przed stratą drugiego gola. Kolejne ostrzeżenie dla Los Blancos.

55
26
19
17
36
7'

24
6'

Ekipa z Turynu próbuje atakować prawym skrzydłem, na którym słabo dotychczas radzi sobie Marcelo.

38
16
11
15
21
4'

Na razie optyczną przewagę ma mistrz Włoch, który ambitnie walczy o kolejną bramkę.

60
32
23
16
39
2'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Sami Khedira.

Juventus Turyn szybko objął prowadzenie 1:0! Miękko, dokładnie z prawej flanki dośrodkował Sami Khedira, a celnie z około 3 metrów główkował Mario Mandzukić.

485
234
83
78
145
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli Królewscy.