Powoli nagradzani brawami są opuszczający boisko Bianconeri. W sektorze kibiców Juventusu trwa fiesta.

3
87'
ZMIANA
85'

Powoli dobiega końca to spotkanie. Milan przegra piąty raz z rzędu z Juventusem.

8
4
1
2
3
83'
ZMIANA
80'
ZMIANA
80'

Cztery gole. To nokaut!

6
5
1
2
79'

Coraz ciekawsze pomysły mają podopieczni Massimiliano Alegriego. Paulo Dybala próbował przelobować Gianluigiego Donnarummę prawie ze środka boiska.

4
4
1
4
2
76'

Gol samobójczy! Nikola Kalinić.

Napastnik Milanu miał ratować swoją drużynę, a tymczasem było go stać wyłącznie na pokonanie własnego bramkarza. Finał jest już dawno rozstrzygnięty. Teraz trwa dobijanie Rossonerich!

31
15
3
3
8
74'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria. To pierwsze indywidualne napomnienie dla gracza Milanu.

6
1
1
1
2
73'
ZMIANA
72'

Ma trochę szczęścia Blaise Matuidi. Nie za bardzo orientował się w przestrzeni Francuz i skierował piłkę na słupek własnej bramki. Kilka centymetrów w inną stronę i byłoby małe nieszczęście.

2
4
1
1
1
72'

Medhi Benatia bohaterem finału.

3
2
2
1
1
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Juventus rozstrzygnął mecz jednym, wreszcie skutecznym szturmem.

3
1
2
1
68'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Fabio Borini.

2
1
1
2
2
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Medhi Benatia.

Kompletnie rozsypał się bramkarz Milanu, z czego Juventus potrafi skorzystać i idzie po swoje. 3:0! Ponownie Mehdi Benatia był tam, gdzie być powinien i dobił piłkę do siatki po strzale Mario Mandzukicia.

Juventus FC
24
9
3
3
3
61'

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki otrzymał Douglas Costa.

1
63'

Juventus ma już dwie bramki przewagi.

4
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Douglas Costa. Asystował mu Juan Cuadrado.

Najwyraźniej rozkojarzony Gianluigi Donnarumma popełnił błąd, z którego skorzystał Brazylijczyk. Douglas Costa zbiegł ze skrzydła do środka pola, skąd oddał uderzenie. Bramarz Rossonerich powinien je zatrzymać, tymczasem skapitulował po raz drugi. Juventus o krok od trofeum.

26
10
3
3
6
60'

Paulo Dybala ma złoża energii nie do wyczerpania. Podobnie pojedynkujący się z Argentyńczykiem bramkarz Gianluigi Donnarumma.

2
1
58'

Medhi Benatia wyprowadził obrońcę trofeum na prowadzenie.

5
2
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Medhi Benatia. Asystował mu Miralem Pjanić.

Piłka w bramce Milanu. Wszystko rozpoczęło się od kolejnego pojedynku Paulo Dybali z Gianluigim Donnarummą. Włoch sparował piłkę na korner. Po tym stałym fragmencie Medhi Benatia uciekł Alessio Romagnoliemu i strzelił na 1:0! Juventus ma gola przewagi na nieco ponad dwa kwadranse przed końcem finału Pucharu Włoch.

32
13
3
6
3
53'

Gianluigi Donnarumma stanął na wysokości zadania! Najaktywniejszy na połowie Milanu przez przerwą Paulo Dybala ponownie dał o sobie znać na Stadio Olimpico.

5
51'

Czekali na podanie Douglasa Costy w polu karnym dobrze ustawieni Paulo Dybala i Mario Mandzukić, jednak Brazylijczyk nie potrafił dostarczyć im futbolówki.

1
2
1
1
1
50'

Rossoneri nadal na połowie przeciwnika. Właśnie podopieczni Gennaro Gattuso starają się przycisnąć przeciwnika po powrocie z szatni i wyjść na prowadzenie.

2
1
1
1
1
47'

W statystyce strzałów celnych równowaga po próbie Giacomo Bonaventury, którą zatrzymał Gianluigi Buffon.

2
2
1
1
1
46'

20:28

Oba kluby walczą o swoje pierwsze trofeum w sezonie.

3
2
2
1
Czy mecz rozstrzygnie się w drugiej połowie?

1
45'

Doliczona minuta.

1
44'

Kilka fauli na zakończenie pierwszej połowy. Chyba żeby namówić sędziego do jej szybkiego zakończenia.

1
1
2
42'

Kibice robią co mogą, żeby pomóc swoim drużynom.

2
1
40'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Samiego Khediry.

1
1
1
39'

Huknął z dystansu Giacomo Bonaventura. Gdyby tak pomownik Milanu dorzucił do energii trochę więcej precyzji, Gianluigi Buffon musiałby interweniować po raz trzeci w finale.

1
1
37'

Gianluigi Donnarumma jest skoncentrowany od początku spotkania. Młodzian interweniował skutecznie po nieco zbyt anemicznym uderzeniu Mario Mandzukicia.

2
1
35'

Tak kibice powitali aktorów widowiska.

1
34'

Paulo Dybala niby rozpędzony, jednak kilka kroków za daleko od piłki. Dopadł ją, ale Gianluigi Donnarumma ograniczył Argentyńczykowi pola manewru.

1
1
1
31'

Pobudka dla Gianluigiego Buffona. Bramkarz Juventusu wykazał się po uderzeniu Suso zza pola karnego. Dobry refleks doświadczonego piłkarza. Poprawiał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Giacomo Bonaventura, jednak niecelnie.

1
2
29'

Davide Calabria dośrodkował zdecydowanie zbyt głęboko. Jęk rozczarowania w sektorach zajmowanych przez kibiców z Mediolanu.

2
26'

Dwie akcje Douglasa Costy na skrzydle. Brazylijczyk był ważnym ogniwem Bianconerich w ostatnich meczach i dostał szansę pokazania się od pierwszego gwizdka. Dotychczas niczym specjalnym nie zaimponował.

1
1
24'

Milan nadal nie stracił gola. Przetrwał już co najmniej dwa szturmy Bianconerich.

3
1
1
22'

Pod nieobecność Gonzalo Higuaina argentyńską kolonię reprezentuje w jedenastce formalnych gospodarzy Paulo Dybala. Po kolejnej akcji młodego piłkarza interweniował Gianluigi Donnarumma.

4
1
1
1
2
20'

Mario Mandzukić jest małą niespodzianką trenera Juventusu przygotowaną dla Milanu. Przed momentem Chorwat nie zakończył akcji Bianconerich dobrym uderzeniem.

1
2
1
1
1
18'

Gianluigi Buffon popisał się po uderzeniu Patricka Cutrone.

3
2
3
2
3
16'

Paulo Dybala nie wykorzystał rajdu i podania Kwadwo Asamoaha. Argentyńczyk nie trafił czysto w piłkę, przez co nie skierował jej z dogodnej pozycji w bramkę Milanu.

1
15'

Defensywa Milanu poradziła sobie najpierw z próbą strzał Andrei Barzagliego zza pola karnego, a następnie z dośrodkowaniem z prawego skrzydła. Interweniował Leonardo Bonucci, który rok temu strzelił gola dla Juventusu w finale Pucharu Włoch.

4
12'

Mistrz Włoch przeważa i częściej operuje piłką, jednak nie jest już równie pewny siebie jak na początku pojedynku.

1
9'

Douglas Costa próbował natychmiast wysłać kolejne ostrzeżenie drużynie z Mediolanu. Piłka po uderzeniu Brazylijczyka ominęła nieznacznie bramkę Gianluigiego Donnarummy.

1
1
8'

Konkretna riposta Milanu na początkowe ataki turyńczyków. Akcję podopiecznych Gennaro Gattuso napędził Hakan Calhanoglu, po którego podaniu oddał uderzenie Patrick Cutrone. Juventus musiał ratować Gianluigi Buffon.

1
2
5'

Hakan Calhanoglu próbował wreszcie odzyskać piłkę dla Rossonerich i przetransportować ją na połowę Juventusu. Turek zaatakował ostro Juana Cuadrado.

1
1
3'

Juventus zamierza szybko narzucić swoje warunki przeciwnikowi i zepchnąć go pod własną bramkę. Premierowe uderzenie Samiego Khediry było jednocześnie na rozgrzewką dla Gianluigiego Donnarummy.

3
3
1
1
1
20:28

Rozgrzewka Gianluigiego Buffona w Rzymie.