20
24
71
86'

William Remy łatwo stracił piłkę w środku pola i znów może atakować Jagiellonia Białystok.

49
22
14
15
54
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Bezjak.

Jagiellonia Białystok
77
26
15
19
27
84'

Mistrzowie Polski próbują się przedrzeć lewą flanką pod pole karne gospodarzy. Zamieszkanie na boisku, po tym jak ostro przez przeciwnika - Romana Bezjaka został zaatakowany Michał Pazdan.

73
20
16
14
33
82'

Niedokładne podania gości w okolicach pola karnego Jagiellonii. Od własnej bramki rozpocznie Marian Kelemen.

28
16
10
18
29
80'
80'
53
20
15
11
18
79'

Kucharczyk został złapany w pułapkę ofsajdową.

31
12
12
16
43
78'

Nemanja Mitrović dobrze zblokował rywala i od własnej bramki grę rozpocznie Marian Kelemen.

29
11
5
7
30
76'

Kontra Legii została szybko rozbita przez białostoczan, którzy ruszyli z kolejną akcją ofensywną.

45
22
10
16
50
74'

Wolno swoją akcję rozgrywa Legia Warszawa, czym z pewnością nie zaskoczy defensywy zespołu z Białegostoku.

25
19
10
8
48
72'
71'

Niedokładne dośrodkowanie Kucharczyka. Jagiellonia próbowała wyjść z kontrą, ale bezskuetcznie.

32
21
8
14
25
70'

Gwizdy na stadionie w Białymstoku, gdyż spotkanie czołowych drużyn Lotto Ekstraklasy po prostu nie zachwyca.

47
33
15
14
23
68'
67'

Aktywny jest dzisiaj Martin Pospisil, który stara się napędzać ataki Jagiellonii Białystok.

31
11
7
8
27
65'

Michał Pazdan na razie gra bezbłędnie w obronie. Tym razem zneutralizował kolejne zagrożenie ze strony rywala.

61
18
12
13
33
64'

Od pewnego czasu na boisku wieje nudą, bo brak jest groźnych sytuacji podbramkowych. Do wejścia na boisko w zespole "Jagi" szykuje się Cillian Sheridan.

20
21
13
17
35
62'

40
60'

Arkadiusz Malarz złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i szybko rozpoczął atak swojego zespołu.

58
21
10
11
24
58'

Przemysław Frankowski huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

31
30
13
12
17
57'

Dobrą interwencją w obronie popisał się Inaki Astiz. Atak pozycyjny budują Wojskowi.

39
17
3
5
20
55'

Michał Kucharczyk znalazł się na pozycji spalonej.

38
19
10
17
35
54'

66
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Inaki Astiz.

44
19
8
18
46
51'

William Remy był faulowany i grę od rzutu wolnego rozpoczęła ekipa z Warszawy.

26
14
10
9
27
50'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, w której optycznie lepiej prezentują się gospodarze.

27
17
14
11
23
48'

Jagiellonia stosuje wysoki pressing po stracie piłki, przez co goście nie mogą rozegrać składnej akcji.

32
18
8
8
23
46'

Martin Pospisil skiksował w niezłej sytuacji w polu karnym Legii.

15
20
6
12
23
46'
44'

Sebastian Szymański bliski wyjścia sam na sam z Kelemenem! Ostatnia zapora jednak nie do przejścia - piłka u Mitrovicia.

27
17
10
15
20
41'

Legia przedostała się pod bramkę Jagiellonii dzięki dobremu podaniu od Hamalainena, ale akcję psuje katastrofalnym podaniem Kucharczyk.

26
14
7
12
27
39'

Dużo chaosu pod bramką Legii. Wszystko kończy nieudanym "wolejem" Roman Bezjak.

24
11
11
22
22
36'

Więcej chęci i zaangażowania widać w grze białostoczan. Legia przegrywa większość stykowych piłek i rzadko przebywa na połowie rywala.

47
25
13
17
25
35'

Pierwszy celny strzał w tym meczu. Dośrodkowanie z prawej strony boiska trafia na głowę Świderskiego, piłka leci jednak prosto w Malarza.

28
23
12
10
18
33'

Strzela sam poszkodowany, ale prosto w liczny warszawski mur.

33
20
9
13
29
32'

Przed polem karnym Legii pada Arvydas Novikovas. Będzie dobra okazja dla gospodarzy!

36
12
9
9
25
28'

Przemysław Frankowski przedzierał się prawym skrzydłem, ale udało się wywalczyć tylko korner. Świetne podanie do Bezjaka przerwał Antolić.

25
13
12
9
13
17:28

Dużo walki, mało konkretów. Ot, taki mecz na szczycie. Czekamy na lepsze minuty.

14
11
9
5
21
25'

Długie podanie Malarza do Niezgody, ale na wielkim luzie radzi sobie Nemanja Mitrović.

22
14
3
10
31
23'

Mocny strzał Bezjaka z 20 metrów, ale hen hen w trybuny.

25
17
8
12
13
20'

Drugi raz nerwowo reaguje Malarz. Prosta do wybicia piłka ląduje pod nogami Frankowskiego. Szarża prawą flanką, ale zabrakło boiska.

27
18
6
9
21
18'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek. Odepchnięty został wybiegający na wolne pole Guilherme Sitya.

42
24
10
14
30
15'

Zagotowało się w polu karnym Legii. Nieudolnie wybijał piłkę William Remy, ale "Jaga" z tego nie skorzystała.

24
15
15
15
30
12'

Ładnie na lewej stronie boiska pograła Legia. Na pełnym biegu w pole karne wbiegł Sebastian Szymański, ale zbyt mocno wypuszczona piłka opuszcza boisko.

30
9
6
7
21
11'

Spanikował Arkadiusz Malarz i w niegroźnej sytuacji wybił w aut. Gospodarze szybko wznowili grę, strzela Roman Bezjak... daleko obok celu.

17
27
9
10
12
10'

Brawa dla Novikovasa. Skrzydłowy ambitnie gonił piłkę i dopadł ją tuż przed linią końcową. Dobre podanie do Pospisila, ale ten dośrodkowuje "do nikogo".

17
19
6
8
11
8'

Zbyt długo holował piłkę Novikovas. Do końca nie odpuszczał mu Kucharczyk i skutecznie przeszkodził w dokładnym podaniu. Od autu Legia.

20
13
6
5
7
7'

Ładnie podłączył się środkiem Burliga. Prawy obrońca zagrał "klepkę" z Bezjakiem i był bliski wyjścia sam na sam. Ostatecznie jednak jeden z legionistów skutecznie wystawił nogę i po zagrożeniu.

18
14
10
8
14
5'

Długie podanie Pazdana do Kucharczyka, wzorowe przyjęcie, tyle że gra przerwana. Był spalony.

23
14
7
12
12
3'

Arvydas Novikovas na lewym skrzydle bezskutecznie próbował założyć siatkę Vesoviciowi, po chwili Litwin ponownie rusza do przodu, ale kończy szarżę wyraźnie przeciągniętą centrą.

25
13
7
12
12
17:28

Piłkarze Legii wyszli na środek po czym udali się w stronę pustego sektora dla gości. Biją brawa fanom, których nie wpuszczono na stadion. Prezes Dariusz Mioduski uczynił to samo z wysokości trybun.

72
34
10
9
27
17:28

Wychodzą. Pogodna do gry kapitalna i wygląda na komplet ludzi na trybunach. Gospodarze w pasiastych żółto-czerwonych strojach, goście na biało.

24
15
9
8
9
17:28

Piłkarzy Legii jeszcze nie ma w tunelu. To chyba protest w związku z niewpuszczeniem na stadion ich kibiców. Mecz będzie opóźniony.

42
19
15
13
22
17:28

Drużyny kończą rozgrzewkę, jeszcze kwadrans i startujemy z grą!

17
12
9
11
11
17:28

Wiele już powiedziano i napisano, ale...