Lotto Ekstraklasa: 36. kolejka
13 maj 2018 18:00
90+9'

Gol! Strzelił Paweł Brożek.

1:1 w Krakowie! Podanie z głębi pola, następnie zgranie piłki. Nie trafił w nią jeden z piłkarzy Lecha, dopadł do niej Paweł Brożek i z ostrego kąta strzelił po długim słupku!

Wisła Kraków
200
116
36
41
84
90+9'

Żółte kartki otrzymali również Jasmin Burić i Emir Dilaver, którzy są na ławce Lecha Poznań. A gra już wznowiona.

24
17
12
14
26
90+8'

30
90+8'

31
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki.

34
12
6
14
29
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Cuesta.

54
20
6
8
19
90+6'

Jeszcze sprzeczka piłkarzy obu drużyn. Sędzia uspokaja zawodników.

16
24
15
8
17
90+6'

Przerwa w grze. Na boisku leży Maciej Makuszewski.

11
9
14
37
24
90+4'
90+3'
26
13
11
9
10
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Zabrakło groźnego strzału, piłkę przejął Matus Putnocky.

21
10
4
5
15
90'

Doliczone sześć minut.

28
11
12
11
17
90'

Pokazał się w polu karnym Wisły Darko Jevtić. Po jego dograniu przed bramkę piłkę złapał Julian Cuesta.

3
4
4
4
7
90'

Dobrze w defensywie prezentuje się Lech Poznań. Ataki Wisły Kraków są przerywane przez gości.

22
9
4
5
6
87'

Lech Poznań przy piłce. Goście prowadzą teraz grę na połowie Wisły.

28
15
4
5
8
83'

Ładna, zespołowa akcja Wisły. Przed bramkę dogrywał Jakub Bartkowski. W ostatniej chwili pilkę wybił jeden z obrońców Lecha.

10
4
3
3
4
81'

W polu karnym Lecha okazji do strzału szukał Kamil Wojtkowski. Był pilnowany przez zawodników gości, uderzenie niecelne.

7
2
3
4
5
79'

Dobrze w defensywie spisał się Marcin Wasilewski. Obrońca Wisły przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Lecha.

9
3
2
3
7
78'
10
2
1
1
2
75'

Wisła Kraków szuka okazji na gola. Lech Poznań dobrze gra jednak w defensywie.

18
9
4
9
9
72'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mitrović. Mocna wrzutka, musiał interweniować Matus Putnocky, który zdołał jednak wybić piłkę.

16
7
7
5
9
71'
21
8
4
6
11
71'
komentarz

Niebawem na boisko wejdzie Paweł Brożek.

17
13
6
4
6
70'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

5
2
2
5
3
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Boguski. Bedzie rzut wolny dla Lecha i okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

13
5
2
5
2
66'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Lech Poznań rozgrywa piłkę.

7
3
1
3
5
63'

Słupek! Po dograniu w pole karne na bramkę uderzył Darko Jevtić. Blisko było o drugiego gola dla Lecha.