5
8
13
86'

Griezmann ograł dwóch rywali przy chorągiewce, pobiegł wzdłuż linii końcowej, ale kompletnie nie miał komu podać.

11
6
2
4
3
83'

Atletico. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Fernando Torres.

25
12
3
5
5
82'

Przerwa w grze. Leży Costa.

11
8
6
10
7
81'

Diego Costa nie ma już siły. Snajper wymachuje rękoma w kierunku ławki rezerwowych, domagajac się zmiany.

12
6
2
9
3
80'

Taniec z rywalami w wykonaniu Costy! Minięcie trzech obrońców i wycofanie na 12. metr... nie było tam żadnego z gospodarzy.

9
5
5
6
6
78'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Niesportowe zachowanie.

10
4
2
2
4
78'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa. Przepychanka z rywalem.

Atletico Madryt
10
6
4
4
5
76'

Mogło być 2:0! Świetne podanie do Griezmanna, ale ten zwlekał ze strzałem i piłkę spod nóg wybił mu Granit Xhaka.

12
5
6
5
8
74'

Atletico. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Angel Correa.

9
4
1
2
1
72'

Henrich Mchitarjan zgarnął piłkę przed polem karnym gospodarzy i kropnął z woleja... ciut za wysoko.

11
7
5
3
5
71'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

9
8
4
6
7
68'
66'

Groźnie pod bramką Arsenalu! Strzały Costy i Griezmanna wyblokowali obrońcy. Jest jeszcze próba dobitki głową, ale szybszy David Ospina.

8
5
3
3
2
63'

Granit Xhaka huknął z dystansu, ale Jan Oblak lewą ręką zbił piłkę na róg.

8
6
2
4
8
61'

Dwukrotnie w przeciągu minuty lewą stroną pola karnego przedarł się Mesut Oezil. Zagrania przed bramkę blokują obrońcy gospodarzy.

7
3
2
4
4
60'

Do bramki ok. 20 metrów. Ospina spodziewał się, że Antoine Griezmann strzeli nad murem, ale ten uderzył obok. Dość dużo zabrakło.

6
4
3
2
5
58'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Monreal. Faul na Griezmannie zatrzymujący kontrę.

5
2
1
2
2
56'

Kontra Atletico zakończona jednak złym podaniem Koke.

5
2
2
3
komentarz

Tymczasem pojawiła się informacja o zerwanym ścięgnie Achillesa u Koscielnego. Oznacza to długą przerwę od futbolu.

4
3
1
12
6
53'

Kiks Wilshere'a zamienił się w świetne podanie do Ramsey'a! Walijczyk próbuje strzelać, ale dobrze przeszkodzili mu obrońcy i pracujący w defensywie Antoine Griezmann.

5
5
3
2
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi. Taktyczny faul na Welbecku.

7
3
2
1
51'

Bardzo niecelny strzał Koke z 20 metrów. Pomocnik nieczysto trafił w piłkę.

6
2
1
1
49'

Dośrodkowanie Griezmanna trafia na głowę Costy, ale strzał był zbyt lekki i Ospina obronił.

5
2
1
2
3
46'

Początek II połowy.

13
4
3
2
2
45+2'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Antoine Griezmann.

Płaskie, otwierające drogę do bramki podanie wykańcza Costa. Hiszpan przyblokował Bellerina i w sytuacji sam na sam strzelił nad bramkarzem.

103
48
23
37
46
45'

Jeszcze 3 minuty gry przed przerwą.

18
7
5
8
4
44'

Costa agresywnie zaatakował Chambersa, ale rezerwowy zachował spokój i nie popełnił błędu, będąc ostatnim obrońcą.

13
6
6
2
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Wilshere. Sponiewierany Gabi.

15
5
5
9
8
38'

Perfekcyjne podanie Koke do Griezmanna. Francuz błyskawicznie odwrócił się w kierunku bramki i uderzył, upadając na ziemię. Zabrakło niewiele.

14
6
6
5
7
37'

Zdecydowany pressing gospodarzy przynosi powodzenie. David Ospina nerwowo wybił piłkę w aut. Po chwili rzut wolny, kilka przebitek głowami i strzał Koke... metr obok lewego słupka.

16
5
4
3
5
34'

Arsenal cierpliwie rozgrywa piłkę w środku boiska. Z punktu widzenia kibica taki obraz nie może się podobać.

17
7
6
6
11
31'

Efektowny strzał Partey'a z 22 metrów! Piłka leciała w samśrodek bramki, więc Ospina nie miał prawa tego przepuścić. Do tego sędzia dopatrzył się jeszcze faulu Godina.

17
7
4
6
5
27'

Zakotłowało się w madryckiej "szesnastce". Alexandre Lacazette minął nawet bramkarza, kąt był jednak zbyt ostry aby strzelać. Wycofanie do Oezila, wstrzelenie przed bramkę, ale udało się wywalczyć tylko korner.

20
9
6
6
10
24'

Groźna kontra Atletico. 13 metrów przed bramką piłkę przy nodze miał Costa, ale zamiast strzelać wdał się w niepotrzebny drybling i stracił futbolówkę.

19
8
5
2
8
20'

Brakuje emocji na trybunach. Publikę próbuje poderwać Antoine Griezmann, żywiołowo wymachując rekoma.

24
14
6
5
4
19'

Kilka krótkich podań przed polem karnym gospodarzy i dobre rozegranie do Bellerina. Hiszpan miał dużo czasu na precyzyjną centrę, ale dośrodkował zbyt mocno.

16
7
7
7
9
17'

Dwa dośrodkowania w pole karne Atletico, ale obrońcy byli wzorowo ustawieni.

19
13
8
7
9
15'

Chyba wszyscy rozpamiętują jeszcze co przytrafiło się Koscielnemu, bo na boisku od strony piłkarskiej niewiele się dzieje.

13
12
5
10
5
11'

Arsenal. Schodzi: Laurent Koscielny. Wchodzi: Calum Chambers.

Francuz opuścił boisko na noszach. Miał łzy w oczach bo wydaje się, że mundial obejrzy w telewizji.

23
14
15
66
21
8'

Pech Koscielnego. Kapitan Arsenalu bez kontaktu z rywalem pada na murawę niczym rażony piorunem. Wygląda to na coś poważnego.

29
13
20
56
25
6'

Diego Costa wygrywa fizyczną walkę z Koscielnym i Monrealem i staje sam przed bramkarzem! Mocny strzał przelatuje nad poprzeczką.

21
14
9
9
15
6'

Alexandre Lacazette z piłką na prawym skrzydle. Mocne wstrzelenie wzdłuż bramki, ale Thomas Partey klatką piersiową wybija na rzut rożny.

14
7
7
8
7
5'

Pierwsze minuty do dominacja gospodarzy w środku pola. Arsenal jeszcze nie dotarł pod bramkę Atletico.

23
17
10
9
8
2'

Brak komunikacji Ospiny z Koscielnym i z pozoru łatwe do wyłapania dośrodkowanie z lewego skrzydła sprawiło bramkarzowi spory kłopot.

23
14
15
12
15
Kto z tej pary waszym zdaniem awansuje do finału Ligi Europy?