Ostatnie 60 sekund rywalizacji w Osijeku. W natarciu Chorwaci.

5
6
6
90+2'

Vedran Corluka ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy sztabu medycznego.

3
3
3
3
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

7
5
6
5
6
88'

Senegal. Schodzi: Idrissa Gueye. Wchodzi: Cheikh N'Doye.

6
6
5
3
4
87'

Salif Sane uderzył tylko w boczną siatkę.

3
6
4
2
6
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

5
3
3
2
6
86'

Senegal. Schodzi: Diafra Sakho. Wchodzi: Moussa Sow.

6
3
4
3
2
84'

Sadio Mane strzelił z rzutu wolnego w spojenie słupka z poprzeczką, a piłka wróciła do gry.

5
2
2
2
82'

Senegal. Schodzi: Kalidou Koulibaly. Wchodzi: Kara Mbodj.

81'

Sadio Mane znalazł się na pozycji spalonej.

7
4
2
2
3
78'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić.

Chorwacja wyszła na prowadzenie 2:1! Luka Modrić zagrał prostopadłe podanie do Andreja Kramaricia, a ten najpierw został zablokowany przez Kalidou Koulibaly'ego, ale drugie uderzenie z mniej więcej 6 metrów było już celne.

29
23
3
2
7
77'

Sadio Mane zatrzymał faulem kontrę Chorwatów, ale uniknął drugiej żółtej kartki.

1
1
3
2
74'

Senegal. Schodzi: Ismaila Sarr. Wchodzi: Mame Diouf.

74'

Szarżował Luka Modrić, ale wciąż bez zmiany wyniku spotkania meczu Chorwacja - Senegal.

2
1
73'

Piłkarze mieli przerwę na uzupełnienie płynów i piłka znów w grze.

4
1
2
70'

Ivan Perisić uderzył bardzo niecelnie z dystansu.

1
1
4
68'

Żółtą kartkę za faul tym razem otrzymał Sadio Mane.

10
4
1
3
67'
66'

Żółtą kartkę za taktyczny faul otrzymał Alfred N'Diaye.

66'
4
1
1
2
3
65'

Senegal. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Keita Balde.

63'

Gol! Strzelił Ivan Perisić.

Chorwacja doprowadziła do remisu 1:1! Ivan Perisić celnie przymierzył z rzutu wolnego z około 30 metrów. Abdoulaye Diallo był zupełnie zaskoczony.

30
19
4
3
7
61'
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diafra Sakho.

2
1
2
60'

Cios za cios - taką grę chce się oglądać. Tym razem gospodarze spotkania znów w ofensywie.

1
1
1
58'

Andrej Kramarić strzelał na bramkę Senegalu, ale świetnie obronił Abdoulaye Diallo.

1
1
1
57'

Pośliznął się Ismaila Sarr, który będzie potrzebował pomocy medycznej. Po chwili Sadio Mane zmarnował niezłą okazję do zdobycia bramki.

1
1
2
56'

Senegalczycy umiejętnie się bronią i ewidentnie czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

1
4
2
54'

Niezłe tempo gry po przerwie. Chorwaccy piłkarze próbują odpowiedzieć na straconego gola.

1
1
52'

Andrej Kramarić huknął w poprzeczkę z około 12 metrów, a piłka opuściła plac gry. Coraz ciekawiej w Osijeku.

2
1
51'

Groźny strzał Ante Rebicia z dystansu został zablokowany przez rywala.

1
1
3
2
2
50'

Chorwaci mają problemy w fizycznych pojedynkach z piłkarzami z Afryki.

4
3
3
4
3
48'

Gol! Strzelił Ismaila Sarr. Asystował mu Alfred N'Diaye.

Senegal objął prowadzenie 1:0! Alfred N'Diaye obsłużył świetnym, długim podaniem z głębi pola Ismaila Sarra, zaś ten w sytuacji sam na sam pokonał Danijela Subasicia.

9
6
19
17
16
48'

Chorwaci próbowali się przedrzeć prawą flanką pod bramkę Senegalu, jednakże bezskutecznie.

2
1
2
1
1
46'

Chorwacja. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: Tin Jedvaj.

2
2
1
2
46'
47'

Modrić... ni to strzał, ni dośrodkowanie. Senegalski bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Pierwsza akcja Chorwatów od jakiś 10 minut.

3
2
4
45'

Doliczone dwie minuty.

2
45'

Sarr próował się zrehabilitować. Zrobił zamieszanie na prawej stronie, dojrzał wbiegającego Mane. Jego zamiary odczytał jednak Subasić i wyszedł do wstrzelonej piłki.

1
44'

Chorwaci mogli podarować rywalom bramkę. Pogubili się na lewej stronie, Sarr miał wokół siebie pół pola karnego. Spudłował. Zdecydowanie najlepsza okazja w tym meczu.

2
2
2
1
1
42'

Kolejna próba prostopadłego zagrania. Senegalczycy przejęli na moment inicjatywę, ale ponownie spalony.

1
3
1
1
40'

Znowu Mane! Wygrał pojedynek biegowy, dostał się w szesnastkę i szukał kolegów. Tym razem Corluka naprawił swój błąd sprzed kilkunastu minut.

1
1
1
2
39'

Zupełnie nieudane zagranie Kramaricia, od autu Senegalczycy, którzy jakby zyskali drugi oddech.

2
2
39'

Mane mógł wyjść sam na sam. Pospieszył się jednak, ewidentny spalony.

2
2
2
38'

No i przyspieszyli. Dośrodkowanie z lewej strony, Sakho doszedł do piłk i skierował ją w stronę bramki. Nieznacznie obok słupka. Druga składna akcja Senegalczyków.

1
1
2
37'

Senegalczykom się nie spieszy, rozgrywają piłkę w środku pola. Może chcą sobie poprawić statystyki.

1
3
3
1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly. Senegalczycy nie odstawiają nogi.

2
2
3
1
3
34'

Subasić uprzedził osamotnionego Sakho. Po chwili Strinić wyszedł z akcją i znowu zakotłowało się pod polem karnym Senegalczyków.

1
3
32'

Mane przesadził w destrukcji, wślizg na prostej nodze. W meczu o stawkę zobaczyłby żółtko.

3
2
1
1
31'

Która to już wrzutka na Mandżukicia? Stoperzy Senegalu coraz pewniej pod własną bramką, już nie pozwalają oddać strzału.

2
2
2
1
1
29'

Przygniatająca przewaga posiadania piłki po stronie Chorwatów. 73 do 27.

4
8
5
3
2
26'

Chwila przerwy, zawodnicy do wodopoju.

1
7
3
3
3
25'

Zupełnie nieudana wrzutka z wolnego. Sakho nie zamknął akcji.

1
1
2
1
23'

Próbka możliwości Sakho. Przyjęcie na klatkę piersiową i strzał z półobrotu. Subasić pilnował krótkiego słupka, a piłka trafił w boczną siatkę.

3
1
2
2
4
22'

Chorwaci ciągle na połowie Senegalczyków. Dwa dośrodkowania Rakiticia zablokowane. Na piłki czai się Mandżukić.

3
1
1
2
20'

Chorwaci wyszli z kontrą, ale jakby bez wiary. Ledwie w trzech na pięciu Senegalczyków, to nie mogło się udać.

2
2
1
18'

Mane włączył gaz po raz pierwszy. Odstawił Corlukę na kilku metrach, wbiegł sam w pole karne i wycofał do Sarra. Gdyby uderzył lepiej, Subasić nic by nie zrobił. Chociaż uderzenie było raczej miarne, to Chorwat z trudem złapał piłkę.

2
3
1
16'

Sane... no właśnie, sam nie wie, co chciał zrobić. 45 (!) metrów, nieidealna pozycja i strzał. Oczywiście niecelny.

1
1
1
2
15'

Diallo wyjaśnił sytuację, Senegalczyk złapał dośrodkowanie Modricia.

2
2
3
2
4
14'

Kolejny wygrany pojedynek na koncie Koulibaly'ego. Obrońca Napoli uprzedził Mandżukicia. Rzut rożny dla Chorwatów.

3
2
12'

Tym razem Koulibaly jak profesor. Vida wbiegł w pole karne, ale nie zdołał już dośrodkować.

2
2
11'

Subasić sam sobie narobił smrodu. Zabawił się w dryblera przed własną bramkę i musiał ratować się wybiciem w trybuny.

2
2
1
10'

Na murawę leżał Sarr, ale dość szybko się podniósł. Trener Aliou Cisse dokonuje korekt w ustawieniu.

1
4
8'

Stoperzy Senegalu znowu przysnęli. Tym razem Mandżukić doszedł do pozycji strzeleckiej, uderzył głowa obok słupka. Po chwili kolejny atak. Obrońcy dzisiaj śpią.

2
5
1
6'

Długa piłka na aferę, Sakho bez jakichkolwiek szans na jej przejęcie. Zaczyna Subasić.

5
1
5'

Na razie Senegalczycy bez sensownej akcji. Chorwaci prowadzą grę.

3
1
2'

Obrona Senegalczyków zaspała. Dośrodkowanie Perisicia mogło dotrzeć do pozostawionego bez opieki Mandżukicia. Wrzutka mininalnie za wysoka.

1
3
2
1'

Pierwszy pressing Chorwatów, bramkarz Diallo oddalił zagrożenie.

3
1
czas Start meczu
17:33

Chorwaci także z wszystkimi swoimi gwiazdami. Po tym meczu będziemy mądrzejsi w kwestii formy Senegalczyków.

1
17:33

W składzie znalazła się gwiazda Liverpoolu, Sadio Mane. Człowiek, na którego liczy cały Senegal.

1
1
17:33

W swoim pierwszym sparingu Senegalczycy zaledwie zremisowali 0:0 ze słabiutkim Luksemburgiem. Tym razem zagrają w najsilniejszym ustawieniu.

1
17:33

Kolejny test mundialowego rywala Polaków. Tym razem znacznie poważniejszy. Senegalczycy grają z mocnymi Chorwatami.