Lotto Ekstraklasa: 3. kolejka
03 sie 2018 20:30
90+6'

Gol! Strzelił Żarko Udovicić.

Pogoń dobita na dobre. Sanogo dośrodkował z prawego skrzydła, jest szczęśliwy dla gospodarzy rykoszet i akcję na dalszym słupku zamyka skrzydłowy.

Zagłębie Sosnowiec
47
38
6
5
4
90+4'

Vamara Sanogo huknął z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

9
6
4
4
7
90+3'
8
7
4
3
4
90+2'

3
90'

Jeszcze 5 minut gry.

5
4
2
4
4
90'

Nowak do Jędrycha, ale nogami broni Kudła.

8
11
3
3
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Hołota. Faulowany Sanogo.

4
4
5
5
10
84'

Gol! Strzelił Konrad Wrzesiński. Asystował mu Żarko Udovicić.

Zagłębie stawia kropkę nad "i"! Udovicić płasko dogrywa wzdłuż bramki z lewej strony boiska, a na wślizgu piłkę do siatki pakuje Wrzesiński.

51
47
12
14
18
83'

Nowak rusza na przebój środkiem boiska, ale po profesorsku zatrzymuje go Sebastian Rudol.

5
3
2
2
4
82'

Beniaminek pilnuje wyniku, a Pogoń bije głową w mur.

12
5
2
1
7
79'

Piłka w siatce Zagłębia, ale wcześniej gwizdek sędziego. Piotr Polczak był faulowany.

8
10
3
14
11
77'

Żółtą kartkę otrzymał Żarko Udovicić. Faul przed własnym polem karnym.

8
4
3
3
6
komentarz

Frekwencja bez szału... 4338 na stadionie w Sosnowcu.

1
75'

W odpowiedzi kosmicznie niecelny strzał Sanogo.

3
5
3
4
4
75'

Radosław Majewski przechwycił bezpańską piłkę na 18. metrze, ale strzał blokują obrońcy.

3
6
3
1
2
73'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Adrian Benedyczak. 17-latek na boisku.

70'

Tomasz Hołota centruje z prawej flanki, ale po raz kolejny dobrze ustawiony jest Polczak.

2
2
1
2
2
67'

Marcin Listkowski tuż po wejściu na boisko staje sam na sam z bramkarzem. Grę przerywa jednak gwizdek i słusznie bo był metrowy spalony.

3
2
3
66'
65'

Blisko gola na 1:1! Babiarz wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej.

6
6
5
4
3
64'

Grymas bólu na twarzy Drygasa. Czyżby uraz o którym nie wiemy!?

1
1
3
2
2
63'

Ósmy rzut rożny dla Pogoni, ale w polu karnym w obronie popracował Sanogo. Dla ścisłości Zagłębie miało tylko jeden korner.

3
2
5
3
2
61'
58'

Przerwa w grze. Na prawy bark z dużej wysokości spadł Junior Torunarigha. Jego dalsza gra nie jest jednak zagrożona.

2
2
5
6
4
57'

Pogoń nadal w natarciu. Stec zagrywa "na aferę", ale w polu karnym rywala nie ma żadnego z Portowców.

6
5
7
3
3
54'

Z prawego skrzydła płasko w pole karne Zagłębia zagrał David Stec, ale podanie przeciął Polczak.

5
3
3
3
3
52'
7
4
6
3
4
49'

Świetne, niesygnalizowane podanie Majewskiego do Kozulja, ten wbiegł prawą stroną pola karnego Zagłębia i huknął na bramkę... tylko boczna siatka.

6
7
6
3
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Frączczak. Faul w środku pola.

4
2
2
2
4
46'

Początek II połowy.

3
4
2
1
3
46'

Pogoń. Schodzi: David Niepsuj. Wchodzi: David Stec.

5
4
2
1
1
45'

Pan Przybył dolicza do I połowy zaledwie minutę.

5
3
5
3
6
43'

Pierwsza połowa zbliża ma się ku końcowi. Nie jest to porywający mecz, ale widzieliśmy gorsze.

5
1
2
2
4
41'

Fatalny strzał Majewskiego z 20 metrów. Odchylony, huknął hen hen w trybuny.

7
7
3
2
4
39'

Centra Niepsuja i dobra interwencja Kudły na przedpolu.

5
5
2
4
4
36'

Dobra wrzutka Matyni, ale Piotr Polczak bardzo dobrze ustawiony.

5
2
2
4
4
34'

Majewski "zawiesił" miękką piłkę za linię obrony Zagłębia, ale Frączczak nie przejął futbolówki.

4
8
3
7
3
20:12

Strzały 7 - 3 dla Pogoni, ale jaki mamy wynik każdy widzi.

11
4
2
6
5
31'

Niecelna próba Majewskiego z 23 metrów.

2
6
1
4
2
29'

Podniósł dwie ręce do góry Radosław Majewski. Dośrodkowanie na Frączczaka, ten zgrywa głową do Dwaliego, ale po strzale Gruzina tylko boczna siatka.

3
3
3
4
2
27'

Adam Frączczak z kilku metrów strzela głową, ale fanatstycznie broni Dawid Kudła!

9
4
5
3
6
20:12

Rzut oka na trybuny, a tam, no proszę... Jerzy Dudek.

13
10
4
2
1
24'

Żarko Udovicić ładnie pograł na lewej stronie boiska. Dobre podanie do Torunarighi, ale snajper mający nigeryjsko-niemieckie obywatelstwo nie przyjął prostej piłki.

5
5
2
3
3
22'

Ricardo Nunes dogrywa w pole karne sosnowiczan, ale dobrze główkują obrońcy Zagłębia. Piłka wróciła do gości, jest strzał Matyni z 20 metrów, ale nie będziemy się o nim rozpisywać.

2
4
3
4
4
20'

Żółtą kartkę otrzymał Nuno Malheiro. Ściągany za koszulkę był Kozulj.

8
7
2
2
4
18'

Tomasz Nowak dośrodkował z lewego skrzydła, ale w polu karnym Pogoni królują jej obrońcy.

6
3
2
4
3
16'

Pogoń częściej przy piłce, ale to gospodarze atakują groźniej.

8
5
2
2
5
13'

Kontra Zagłębia wyprowadzona w liczebnej przewadze 5 na 3, pytanie tylko dlaczego Bartłomiej Babiarz, mając kilka wariantów rozegrania akcji zdecydował się na strzał z dystansu?! Piłka szybuje metr nad poprzeczką.

7
8
3
5
6
10'

Podanie do Juniora Torunarighi, ale napastnik Zagłębia na dwumetrowym spalonym.

5
9
2
5
4
7'

Niepewna interwencja Kudły, który wypuścił piłkę z rąk. Jest dobitka, ale jest też pełna rehabilitacja bramkarza Zagłębia.

11
6
4
2
7
5'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tomasz Hołota.

Świetnie rozpoczyna się to wszystko dla gospodarzy. Wrzesiński wycofał piłkę spod linii końcowej, a nadbiegający Nuno Malheiro strzelił w kierunku bramki. Nie był to celny strzał, ale lot piłki niefortunnie zmienia Hołota.

55
49
20
15
30
3'

Majewski dogrywa na głowę Frączczaka, ten wygrywa walkę z obrońcami, ale futbolówka leci metr nad bramką.

3
5
6
8
9
1'

30 sekund potrzebowała Pogoń na oddanie celnego strzału. Sebastian Rudol huknął z 20 metrów, ale Kudła był na posterunku. Obrona "na raty", ale skuteczna.

11
4
3
6
5
20:12

Białe stroje gospodarzy, goście na granatowo-bordowo.