2
1
8
90+3'

To mógł być gol! Z linii pola karnego strzelał Justas Lasickas, debiutant uderzył kilkanaście centymetrów nad spojeniem słupka z poprzeczką!

20
16
13
10
15
90+2'

Osyra zablokował wrzutkę Novikovasa.

15
1
2
3
6
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Piasecki. Wykopał piłkę po gwizdku.

Miedź Legnica
5
6
2
3
5
90'

Arbiter przedłużył ten pasjonujący mecz o minimum 5 minut.

9
5
5
4
9
88'
87'

Gol! Strzelił Rafał Augustyniak. Asystował mu Artur Pikk. Co tu się wydarzyło?! Pikk rozpaczliwie posłał piłkę w pole karne rywala, tam był dobrze ustawiony Augustyniak i pokonał Kelemena!

108
54
20
17
37
86'

Niecelny strzał Łobodzińskiego.

6
4
2
4
5
85'

Po wyrównaniu wyniku spotkania, Miedź nadal brnie po bramkę. Obie drużyny prezentują futbol na tak. O to powino chodzić!

20
2
6
82'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Asystował mu Fabian Piasecki. Forsell znów to zrobił! Zieliński wrzucił piłkę w pole karne i po doskonałym zgraniu Piaseckiego do Forsella, ten wyrównał wynik meczu!

76
40
11
11
34
80'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Martin Pospisil. Dwójkowa akcja piłkarzy z Białegostoku, którzy przeszli z piłką obok pięciu obrońców Miedzi. Romanczuk prostym strzałem przelobował Kanibołockiego, zdecydowanie najsłabszego aktora niedzielnego widowiska.

65
29
4
12
32
79'
79'

Po rzucie wolnym Jagiellonii, piłka trafiła w ręce Kanibołockiego.

11
1
3
3
77'

Paweł Zieliński próbował strzału, jednak został zablokowany przez Mitrovicia.

6
3
2
4
5
76'

Wrzucał Guilherme, głową strzelał Kwiecień, jednak piłka trafiła wprost w ręce Kanibołockiego.

4
75'
74'

Ojamaa na spalonym.

8
1
2
2
73'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Asystował mu Henrik Ojamaa. Fińska akcja Miedzi i mamy remis! Petteri Forsell dostał piłkę pod polem karnym i huknął lewą nogą! Kelemen bezradny!

45
30
3
9
26
68'

Gol! Strzelił Roman Bezjak. Asystował mu Arvydas Novikovas. Doskonałe podanie Novikovasa, który wykazał się stalowymi nerwami. Piłka doszła do Bezjaka, który nie miał problemów by pokonać Kanibołockiego. Bramkarz Miedzi ustawił się katastrofalnie.

52
26
5
11
26
66'

Tempo meczu wyraźnie spadło. Trudno wyróżnić któryś z zespołów za ostatnie minuty.

3
1
1
62'

Romanczuk wycofał piłkę do Guilherme Sityi. Ten strzelił wyraźnie obok bramki.

1
3
1
2
2
61'
61'
60'

Po rzucie rożnym dla Miedzi, Ojamaa strzelił zbyt lekko i piłkę spokojnie złapał Kelemen.

1
1
2
59'

Kontuzjowany Tomislav Bozić. To uraz po wcześniejszej ofiarnej interwencji.

1
2
5
1
58'

Petteri Forsell zdecydował się na strzał z dystansu. Nie trafił jednak w światło bramki.

1
1
1
4
57'

Miedź Legnica długo gra piłką, jednak na razie nic z tego nie wynika.

3
3
4
4
1
54'

Z rzutu wolnego Petteri Forsell trafił prosto w Kelemena.

6
2
1
2
54'

Fabian Piasecki dwa razy był przewracany przez Novikovasa. Szansa z rzutu wolnego dla Miedzi.

1
4
52'

Duże zamieszanie w polu karnym Miedzi po rzucie rożnym. Romanczuk trafił piłką w Kanibołockiego.

2
1
1
20'

W pole karne Miedzi wbiegał Guilherme Sitya. Piłkę rozpaczliwie wybił Tomislav Bozić.

3
2
1
1
2
48'

Petteri Forsell zdecydował się na strzał z około 35. metra z rzutu wolnego. Marian Kelemen spokojnie odprowadził piłke wzrokiem.

6
4
1
2
47'

Wrzucał Romanczuk, piąstkował Kanibołocki. Zmarnowana szansa Jagiellonii na przeprowadzenie ciekawej akcji.

4
2
1
3
47'

Roman Bezjak zdecydował się na strzał z oddali. Nie był to jednak dobry wybór, piłka wpadła prosto w ręce bramkarza rywali.