Tym razem na bramkę Korony uderzył Aleksandar Kolew. Minimalnie niecelnie!

1
4
5
90+2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kosakiewicza niecelnie główkował Oliver Petrak.

4
3
1
1
1
90+1'

Bardzo groźna akcja Korony Kielce. Z ostrego kąta strzelał Mateusz Możdżeń. Na linii obronił Pavels Steinbors!

8
7
3
2
3
90'

Doliczone trzy minuty.

7
4
1
3
5
88'

Arka Gdynia szuka okazji do wyrównania. Groźnie było przed chwilą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ostatecznie piłkarze Korony wybili piłkę.

5
3
3
2
2
86'

Minimalnie niecelnie z dystansu strzelał Maciej Górski. Ładne uderzenie napastnika Korony.

6
1
4
1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević.

7
5
3
2
2
85'

Michał Janota wstrzelił piłkę przed bramkę Korony, ale trafił w Aleksandara Kolew. Piłka poza boiskiem.

6
2
1
3
3
84'

Będzie rzut wolny dla Arki na wysokości pola karnego Korony. Dobra okazja na dośrodkowanie.

5
5
1
5
3
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Marić.

Arka Gdynia
5
3
1
1
4
81'

Z dystansu strzelał Mateusz Możdżeń. Uderzenie z woleja, ale niecelne.

4
3
1
1
2
81'

Korona Kielce wprowadziła akcję. Dryblował Matej Pucko, lecz zatrzymał go Zbozień.

3
2
1
1
5
77'

Gol! Strzelił Damian Zbozień. Pewny, mocny strzał Zbozienia z rzutu karnego. Bramkarz zmylony i gol dla Arki Gdynia!

26
15
6
13
18
75'

Rzut karny dla Arki Gdynia! Oliver Petrak faulował Frederika Helstrupa.

17
8
7
9
11
73'
73'
71'

Korona Kielce rozgrywa piłkę na połowie Arki. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Michael Gardawski.

7
4
1
2
2
69'

Elhadji Pape Diaw wybijał piłkę, a ta spadła tuż za bramką Arki.

1
1
3
1
1
66'
4
1
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Zlatko Janjić.

Szybka akcja Korony Kielce. Z piłką pobiegł Ivan Jukić, wpadł w pole karne i oddał strzał na bramkę. To uderzenie Pavels Steinbors jeszcze obronił, ale przy dobitce Zlatko Janjicia był już bezradny.

37
30
4
9
13
63'

Z dobrej strony pokazał się Luka Zarandia. Podał do Janoty, ten strzelał z około 15 metrów, ale został zablokowany. Pochwalić trzeba Zarandię za tę akcję.

4
5
1
1
3
62'

W pole karne Arki wpadł Bartosz Rymaniak. Oddał jeszcze strzał i wywalczył rzut rożny.

3
3
1
2
5
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Janota.

6
3
2
1
5
57'
57'
57'
2
1
1
2
2
56'

Zza pola karnego z pierwszej piłki niecelnie strzelał Jakub Żubrowski.

2
1
2
1
1
54'

Bartosz Rymaniak do Elia Soriano. Ten strzelał z kilku metrów, ale nad bramką. To była świetna okazja na gola!

2
1
1
1
2
52'

Z rzutu wolnego na bramkę Arki strzelał Jakub Żubrowski. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
1
1
1
50'

Wbiegł w pole karne Korony Nabil Aankour. Był niepilnowany, jeszcze dogrywał tuż przed bramkę, ale obrońcy gospodarzy w ostatniej chwili oddalili niebezpieczeństwo.

2
1
1
1
3
49'

Goran Cvijanović uderzył z dystansu na bramkę Korony. Uderzenie zablokowane, a chwilę później piłkę wybił Łukasz Kosakiewicz.

2
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
2
1
1
45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Korona Kielce utrzymała się przy piłce na połowie Arki. Ostatecznie z dystansu niecelnie strzelał Jakub Żubrowski.

9
5
2
3
3
45'

Z dobrej strony na połowie rywala pokazał się Bartosz Rymaniak. Obrońca wywalczył rzut rożny.

4
2
1
1
1
42'

Na uderzenie z dystansu na bramkę Arki zdecydował się Zlatko Janjić. Spokojnie i pewnie interweniował Pavels Steinbors.

7
1
2
1
2
41'

Po dośrodkowaniu Damiana Zboziezia główkował Aleksandar Kolew. Piłkę pewnie złapał Matthias Hamrol.

2
1
1
2
2
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Goran Cvijanović.

1
3
1
1
2
39'

Michael Gardawski zagrał w pole karne Arki, skąd piłkę wybił Frederik Helstrup.

2
1
1
1
2
38'

Zanosiło się na groźną akcję Korony Kielce. W ostatniej chwili piłkę Soriano wybił jednak Frederik Helstrup. Dobrze spisał się obrońca Arki.

3
2
1
1
1
37'

Brakuje ładnych akcji w ostatnich minutach.

1
2
1
1
3
35'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
1
1
1
1
32'

Szybka odpowiedź Korony Kielce. W polu karnym Arki z ostrego kąta strzelał Ivan Jukić. Okazja dobra, lecz strzał niecelny.

3
4
3
1
2
31'

Ładny strzał z dystansu oddał Damian Zbozień. Efektownie obronił to uderzenie Matthias Hamrol.

6
2
1
1
3
29'

Z około 20 metrów na bramkę Arki uderzył Michael Gardawski. To była dobra okazja, ale uderzenie jednak niecelne.

6
1
2
1
1
27'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Korony. Znów gospodarze wybili piłkę.

5
2
1
5
4
26'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Korony wybili piłkę.

3
2
1
1
3
26'

Goran Cvijanović dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Korony. Niepewnie interweniował Matthias Hamrol. Jeszcze będzie rzut rożny.

3
2
2
1
1
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Matthias Hamrol pewnie wypiąstkował piłkę.

2
1
3
3
4
23'

Damian Zbozień dośrodkował w pole karne Korony. Wywalczył rzut rożny.

4
1
1
1
3
21'

Ładny strzal z dystansu oddał Zlatko Janjić. Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
1
2
20'

Zbyt mocno przed bramkę Arki dogrywał Michael Gardawski. Do strzału już składał się Elia Soriano.

1
3
1
2
1
16'

Gol! Strzelił Elia Soriano.

Z dystansu strzelał Jakub Żubrowski. Wydawało się, że Pavels Steinbors poradzi sobie z tym uderzeniem, ale jednak do odbitej piłki dopadł Elia Soriano i skierował ją do bramki. 1:0 prowadzi Korona Kielce.

48
35
4
12
25
15'

Świetna akcja Łukasz Kosakiewicz - Jakub Żubrowski. Po dograniu w pole karne z pierwszej piłki uderzył Kosakiewicz, lecz doskonale obronił Pavels Steinbors.

5
1
1
1
1
13'

Korona Kielce szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Arki Gdynia.

2
4
1
1
6
10'

Bartosz Rymaniak ładnie dośrodkował w pole karne gości. Na piłkę nabiegał Ivan Jukić, lecz w ostatniej chwili wybił ją obrońca.

5
1
1
1
2
8'

Piłkarze Arki Gdynia przy piłce. Rozgrywają ją na własnej połowie.

2
1
1
1
2
4'

Z dystansu na bramkę Arki Gdynia strzelał Ivan Jukić. Uderzenie było jednak niecelne.

5
3
3
1
1
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

3
3
2
2
1
20:00

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.