Uderzenie Janoty, Plach był czujny i obronił.

1
3
82'
82'

Piast wciąż na niezbyt wiele pozwala Arce. Goście mają coraz mniej czasu, aby doprowadzić do remisu.

6
5
1
1
1
79'

Valencia z piłką w polu karnym. Zabrakło uderzenia.

2
2
1
1
1
77'
74'

Piast nie chce pozwolić Arce na zbyt wiele. Gliwiczanie pod bramką gości.

5
1
1
3
3
71'

Arka w końcu pod bramką Piasta, ale momentalnie nadziała się na kontrę. Zabrakło dobrego dogrania Papadopulosa.

3
3
1
1
2
69'

Piast nie forsuje tempa. Gliwiczanie prowadzą i czekają na to, co zrobi Arka. Goście jednak jeszcze nie chcą ryzykować.

3
1
1
1
2
65'
65'

Po rogu piłka spadła pod nogi Dziczka, ten jednak źle w nią trafił.

6
4
2
1
4
62'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Ależ błąd popełnił Frederik Helstrup! Po zgraniu pilki... wyłożył ją Papadopulosowi, a Czech tylko ją trącił z bliska do siatki. 1:0!

23
14
3
8
16
60'

Arka wysoko atakuje gliwiczan. To grozi kontrą. I takową właśnie przeprowadzili gospodarze. Strzał Valencii obronił bramkarza, po chwili uderzenie Felixa również padło jego łupem.

4
4
1
2
1
59'

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Gerard Badia.

4
4
1
1
1
56'

Sprzed pola karnego uderzał Mikkel Kirkeskov, dość daleko od światła bramki gości.

3
2
2
1
1
54'

Papadopulos głową, Steinbors! Dobitka Maka i... bramkarz ponownie obronił. Jednak zawodnik gospodarzy był na spalonym.

6
2
1
1
1
53'

Z woleja sprzed pola karnego daleko od celu uderzył Danielak.

3
2
2
1
1
52'
50'

Podanie do Maka. Pomocnik Piasta zaspał i dał się złapać na spalonym.

5
2
1
1
1
48'

Piast nie rzuca się na rywala, ale świadomy liczebnej przewagi stara się napocząć przeciwnika zmuszając go do błędu.

3
2
1
2
1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

4
2
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
2
1
2
4
42'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Andrij Bohdanow. W walce o piłkę gracz Arki łokciem trafił rywala w twarz. Sporo było w tym przypadku, sędzia przesadził.

18
9
4
4
24
40'

Ucierpiał Zbozień, potrzebuje pomocy medycznej.

3
1
1
4
12
39'

Mikkel Kirkeskov uderzał z rzutu wolnego. Trafil jednak w mur.

5
3
2
1
1
37'

Groźnie z rogu dośrodkował Janota, Plach czujne na kolejny korner.

2
1
2
2
2
35'

Papadopulos mógł przejąć piłkę, ale źle to uczynił i... sfaulował Deję. Obyło się bez kartki, ale żółta mogła się pojawić.

2
2
1
1
4
32'

Strzał sprzed pola karnego oddał Mak, piłka w rękach Steinborsa.

4
3
1
1
2
31'

Spotkanie cały czas wygląda tak samo. W ataku Piast, Arka sporadycznie pod bramką rywala.

4
2
2
2
2
28'

Ciekawie rozegrała Arka rzut rożny. Piłka wpadła jednak w ręce bramkarza.

8
3
2
1
5
25'

Cały czas optyczna przewaga Piasta. Przed momentem uderzał Dziczek. Piłka odbiła się od rywala i wyszła na róg.

3
1
1
2
4
22'

Uderzenie Zarandii, w bramce pewnie Plach. Jedna z nielicznych akcji Arki.

5
2
1
1
2
21'

Zamieszanie na przedpolu bramki Steinborsa. Łotysz zorientował się w sytuacji i złapał piłkę.

6
2
1
1
3
18'

Po dośrodkowaniu w pole karne padł w nim Mak. Sędzia nie widział faulu.

6
2
2
1
2
14'

Arka czeka na to, co zrobi Piast. Z kolei gliwiczanie nie pozwalają gościom rozgrywać piłki od własnej bramki. Piłkarskie szachy.

3
1
3
1
1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrij Bohdanow.

3
1
1
3
4
11'

Uderzał z dystansu Czerwiński, piłka poszybowała daleko od celu.

3
1
1
1
1
8'

Piłka w bramce Arki, jednak Mak był na kilkumetrowym spalonym.

7
2
1
2
3
6'

Uderzał Felix, piłka strzelona z ok. 25 metrów minęła cel.

3
1
1
1
1
5'

Po mocnych pierwszych minutach piłkarze zwolnili tempo akcji i czekają na błąd rywala.

3
1
1
1
2
2'

W pierwszych minutach widać, że żadna z drużyn nie zamierza bronić się. Póki co akcja za akcję.