3
2
7
90+3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Piłkę wrzucał Ricardo Nunes. Lekkie zamieszanie, do strzału doszedł jeszcze Adrian Benedyczak, ale uderzył niecelnie.

1
3
2
5
6
90+2'

Minimalnie niecelnie główkował Elia Soriano. Blisko było o gola dla Korony Kielce!

8
5
6
7
9
90'

Doliczone trzy minuty.

2
4
7
2
2
90'

Teraz Korona Kielce z piłką na połowie Pogoni. Ostatecznie jednak złapał ją Łukasz Załuska.

3
3
1
88'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Lasza Dwali nie sięgnął jednak piłki i ta wyszła poza boisko.

1
2
2
4
7
88'

Bedzie rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

9
3
2
3
87'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
2
1
2
84'

Elia Soriano znalazł się w znakomitej sytuacji. Przed sobą miał tylko bramkarza, lecz naciskany przez obrońcę strzelił tak, że Łukasz Załuska obronił.

4
1
8
2
83'
80'

Akcja w duecie Radosław Majewski - Tomas Podstawski. Ostatecznie zza pola karnego niecelnie strzelał ten pierwszy.

1
1
2
4
3
77'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Zvonimir Kozulj.

77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

4
1
2
1
3
75'

Szuka okazji na gola Korona Kielce. Goście rozgrywają piłkę na połowie Pogoni.

4
3
1
1
2
74'

Po dośrodkowaniu Jakuba Żubrowskiego z rzutu rożnego zawodnicy Pogoni wybili piłkę.

2
73'

Z ostrego kąta strzelał Elia Soriano. Uderzenie zablokowane i jeszcze będzie rzut rożny dla gości.

1
3
70'

Gra już wznowiona.

7
3
2
2
3
69'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Kamil Drygas.

1
1
1
2
1
68'

Zaatakowała Pogoń Szczecin. Dwukrotnie świetnie spisał się Matthias Hamrol, który obronił dwa groźne uderzenia na swoją bramkę.

2
4
3
3
4
67'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Korony. Bartosz Rymaniak wybił piłkę.

4
2
1
3
1
65'

Gol! Strzelił Elhadji Pape Diaw. Asystował mu Jakub Żubrowski. Z rzutu rożnego dośrodkował Jakub Żubrowski, a w polu karnym świetny strzał głową oddał Elhadji Pape Diaw. 1:1!

22
15
2
9
22
63'
62'

Na indywidualną akcję zdecydował się Bartosz Rymaniak. Po jego strzale z dystansu i rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

5
3
1
3
4
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Malarczyk.

Korona Kielce
11
5
5
2
2
56'

Pokazał się teraz Wato Arweladze. Po jego efektownej akcji i wstrzeleniu piłki przed bramkę Pogoni pewnie interweniował Łukasz Załuska.

4
3
1
1
3
55'

Bartosz Rymaniak zagrywał przed bramkę Pogoni. Poradził sobie z tą wrzutką jeden z obrońców gospodarzy.

6
4
1
1
1
52'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Bartosz Rymaniak. Uderzenie zablokował jeden z zawodników Pogoni, a następnie piłkę złapał Łukasz Załuska.

4
3
1
1
5
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
5
2
1
1
48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wrzucał Jakub Żubrowski. W dobrej sytyacji znalazł się Piotr Malarczyk, ale oddał niecelny strzał głową.

5
4
2
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

5
2
1
1
1
46'
46'

Pogoń. Schodzi: Hubert Matynia. Wchodzi: Dawid Błanik.

44'

Sporo niedokładności na boisku w ostatnich minutach.

1
3
39'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Pogoni, gdzie efektownie do strzału złożył się Elia SorianoŁukasz Załuska nie dał się jednak zaskoczyć.

2
4
1
2
37'

Słaby, płaski strzał z dystansu oddał Elia Soriano. Piłkę spokojnie złapał Łukasz Załuska.

4
3
1
36'

Lekkie zamieszanie przed bramką Korony po zagraniu Majewskiego. Dobrze w defensywie rywala przyblokował jednak Elhadji Pape Diaw.

1
2
1
3
34'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Radosław Majewski.

5
4
1
4
1
32'

Bartosz Rymaniak wpadł w pole karne Pogoni, oddał strzał na bramkę, ale uderzenie zostało zablokowane.

2
5
1
1
3
30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jeszcze zgranie piłki, po którym strzelał Elia Soriano. Uderzenie było już jednak niecelne.

3
1
3
29'

Po podaniu Górskiego zza pola karnego strzelał Mateusz Możdżeń. Uderzenie zablokowane, jeszcze będzie rzut rożny.

1
3
25'

Ładną akcją popisał się Iker Guarrotxena. Piłkarz Pogoni dogrywał przed bramkę Korony, ale ostatecznie zawodnicy gości wybili piłkę.

7
4
4
24'

Korona Kielce rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

2
2
2
1
21'

Zza pola karnego uderzył jeden z zawodników Korony. Piłka odbiła się jeszcze od Walukiewicza i wyszła poza boisko.

2
1
20'

Elia Soriano dryblował w polu karnym Pogoni. Dobrze zablokował go jednak Sebastian Walukiewicz.

6
1
19'

Jakub Żubrowski dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłkę pewnie wybił jeden z obrońców Pogoni.

3
1
17'

1
14'

Uderzenie z dystansu na bramkę Pogoni Szczecin. Strzał został jednak zablokowany.

5
1
1
12'

W 9. minucie kibice Pogoni Szczecin wyrazili swoje wsparcie dla Adama Frączczaka. A na boisku przy piłce teraz natomiast zawodnicy Korony Kielce.

8
3
8'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni Szczecin. Piłkę dobrze złapał Łukasz Załuska.

6
1
1
5
6'

W polu karnym Korony strzelał Kamil Drygas. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
1
3
4
3'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Lasza Dwali. 1:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Lasza Dwali dograł piłkę do Majewskiego. Ten świetnie sobie ją przyjął i z kilkunastu metrów oddał mocny strzał, po którym piłka wpadła do bramki!