Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

1
1
1
90'

Alexandre Cristovao podał piłkę w pole karne do Szymona Pawłowskiego. Ten na raty strzelał na bramkę Górnika. Posłał piłkę do siatki, jednak sędzia odgwizdał spalonego!

10
5
4
2
10
85'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Michał Koj. Angulo od długiego czasu próbował strzelić gola i w końcu mu się to udało! Po dograniu z prawej strony boiska, wpisał się w końcu na listę strzelców. Mamy remis!

41
19
8
10
17
84'

Dynamiczna akcja Daniela Smugi lewą stroną boiska. Rezerwowy Górnika minimalnie nie zmieścił się jednak na boisku. Od bramki Kudła.

1
1
2
2
2
83'

Kontratak Górnika Zabrze. Piłke złapał po rykoszecie Dawid Kudła.

3
2
2
2
5
81'
81'
1
1
1
1
1
80'

Jimenez podawał piłkę, Angulo strzelał z 16. metra, jednak znów piłkę złapał dobrze ustawiony Kudła.

2
1
1
1
1
79'

Szymon Pawłowski zdecydował się na zgranie piłki w pole karne. Ona trafiła jednak w ręce Tomasza Loski.

1
1
1
1
2
78'

Kolejna akcja Górnika. Znów przedzierał się w polu karnym Angulo, piłka w rękach Dawida Kudły, który zdecydował się wyjść odważnie z bramki.

1
2
1
2
1
75'

Na trybunach 4 824 widzów.

1
3
1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Mraz. Sfaulował Jesusa Jimeneza.

1
1
1
1
1
74'

I jeszcze jeden indywidualny rajd Igora Angulo, ponownie po zgraniu głową przez Zapolnika. Hiszpan tym razem uderzył w boczną siatkę.

3
1
3
1
2
73'
73'

Na spalonym Vamara Sanogo.

1
1
1
1
2
72'

Po kontrze i dograniu Zapolnika, rajd z piłką Igora Angulo. Ten strzelił prawą nogą mając przed sobą bramkarza, górą Kudła.

1
1
2
1
1
71'

Po rzucie rożnym, kompletnie nieudany strzał Konrada Wrzesińskiego. Piłka nawet nie wyleciała za boisko.

1
2
2
1
1
70'

Przemysław Wiśniewski kontuzjowany. Nie zagra już w tym meczu.

1
1
1
1
1
70'

Długi rajd z piłką Szymona Pawłowskiego. Mógł podać piłkę doskonale ustawionym rywalom, jednak zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

1
1
1
1
1
69'

Uraz Przemysława Wiśniewskiego. Jest opatrywany przez medyków Górnika.

1
1
1
1
1
68'

Długa akcja Zagłębia Sosnowiec, Przy podaniu w pole karne, Sanogo się przewrócił. O faulu nie było tu mowy.

2
1
1
1
1
65'

Niecelny strzał Jimeneza po dograniu Angulo.

1
1
2
2
3
61'
60'

Po dośrodkowaniu piłki przez Mraza swojego szczęścia w pou karnym rywala próbował Polczak. Tym razem bez zagrożenia dla Loski.

1
2
1
1
1
59'

Celny strzał Jesusa Jimeneza z 17. metra. Bardzo dobrze w bramce Kudła.

2
1
1
1
1
58'

Świetne dogranie Michała Koja w pole karne. Tam jednak nie było żadnych piłkarzy Górnika.

1
1
1
1
1
57'

Ale szansa Zagłębia! Szymon Pawłowski skiskował w polu karnym, piłka trafiła pod nogi Udovicicia i ten przestrzelił z 12. metra!

5
3
1
2
1
55'

Po przejęciu piłki w środku pola nastąpiła próba do podania do Vamary Sanogo. Ten jednak został powstrzymany przez obrońców z Zabrza.

2
1
1
1
2
53'

Krótko rozegrany korner. Piłkę w pole karne w kierunku Zapolnika próbował posłać Ryczkowski, jednak zrobił to zbyt niedokładnie i obrońcy z Sosnowca to wykorzystali, wybijając piłkę.

1
2
1
1
1
52'

Po rzucie wolnym strzału próbował Dani Suarez. Górnik zacznie od rzutu rożnego.

3
1
1
1
2
50'

Po akcji Konrada Wrzesińskiego piłka wpadła do siatki! Sędzia jednak odgwizdał spalonego. Jak się okazało, słusznie.

1
1
1
1
1
48'

Po rzucie rożnym, Loska piąstkował piłkę.

2
1
2
1
1
47'

To mogło być 2:0! Świetny strzał Tomasza Nowaka, a jeszcze lepiej obronił Tomasz Loska. Rzut rożny dla gospodarzy!

1
1
1
1
3
47'

Pierwsze wyjście do akcji Zagłębia Lubin. Udovicić zgubił piłkę przy próbie ataku.

1
45+2'

Zablokowane dośrodkowanie Mraza.

5
3
3
2
2
45+2'

Po rzucie wolnym dla Zagłębia, sosnowiczanie tym razem wywalczyli rzut rożny. To chyba ostatnia szansa w I połowie.