2
2
2
90+4'

Cracovia szuka czwartej bramki. Wisła już nie wierzy w odmianę swojego smutnego losu.

3
2
1
1
90+3'

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Damian Dąbrowski. Gracz Cracovii wraca do gry po poważnym urazie.

90'

Sędzia doliczył 6 minut.

4
3
3
3
5
89'

Płocczanie chcą sobie dać nadzieję, ale nie potrafią zagrozić Cracovii.

3
1
1
2
2
87'

Płaskie uderzenie Furmana, piłka poszybowała daleko od bramki.

3
2
1
86'

Słabość rywala trzeba wykorzystać. Cracovia to uczyniła. Dwie bramki sprezentował Pasom Zapytowski. Daehne jeszcze się leczy. Wisła Płock ma problem.

2
4
3
1
84'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Piłkę w polu karnym otrzymał Wdowiak, zwiódł rywala i pokonał Zapytowskiego. Ponownie bramkarz popełnił błąd i przepuścił uderzenie, które powinien obronić. 3:1!

24
16
10
10
14
83'

Stefańczyk dogrywał w pole karne. To podobno zawodnik ekstraklasowy. Podobno... Fakty są takie, że od bramki Gostomski.

3
1
1
2
82'

Uderzał Angielski, strzał głową końcami palców odbił Gostomski! Bramkarz uratował Cracovię!

8
2
4
4
4
80'
78'

Datković zderzył się głową z Angielskim. Gracz Cracovii krwawi. Będzie potrzebna zmiana.

5
3
1
1
1
77'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Datković, Marcel Zapytowski obronił.

5
4
3
2
2
74'

Wydawało się, że Wisła będzie dążyła do wyrównania. Tymczasem to Cracovia ma w ostatnich minutach więcej z gry.

7
5
3
6
3
66'

Wisła miała dokonać zmiany. Miał wejść Merebaszwili. Jednak do niej nie dojdzie. Z boiska zejdzie kontuzjowany Dźwigała.

1
1
1
3
1
65'

Kontra Cracovii, Dźwigała ratował Wisłę i wpadł na bramkarza. Groźnie to wyglądało i stoper na noszach opuszcza boisko.

1
1
2
2
63'

Zenjow urwał się prawą stroną, a po dośrodkowaniu głową spudłował Piszczek.

3
2
3
2
62'

Piszczek i Dźwigała podźgali się. Musiał ich uspokajać sędzia Złotek.

1
3
2
60'

Warcholak i Helik zderzyli się głowami. Bardziej ucierpiał gracz Wisły.

3
2
4
3
3
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Warcholak.

Wisła Płock
5
3
1
2
58'

Cracovia pasywnie, to płocczanie dyktują warunki gry.

5
2
1
1
4
54'

Wisła szuka wyrównania. Z rogu dośrodkował Stilić, Gostomski miał problemy.

5
5
2
2
3
50'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Alan Uryga. Wisła wraca do gry! Z prawej strony Uryga zgrał piłkę do Angielskiego, ten ograł rywala i płaskim strzałem pokonał Gostomskiego. Efektowna i efektywna akcja rezerwowego płocczan. Już tylko 2:1!

25
12
6
9
11
48'

Znowu groźnie w polu karnym gospodarzy. Zabrakło jednak mocnego uderzenia.

5
3
1
2
1
46'

I już w ataku Wisła! Strzał Ricardinho sparował do boku Gostomski.

6
3
1
2
2
46'

Wracamy do gry!

3
1
1
46'
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
2
1
1
44'

Już do przerwy już chyba niewiele się wydarzy. Cracovia kontroluje mecz.

4
2
1
41'

Varela w końcu zrobił coś pożytecznego. Strzał z dystansu, piłkę złapał Gostomski.

3
2
2
1
40'

Piszczek do siatki, ale jeszcze przed strzałem do pustej bramki sędzia zatrzymał grę. Spalony.

1
1
39'

Stilić uderzał prawą nogą, piłka o metr poszybowała ponad poprzeczką.

4
3
2
2
2
37'

Cracovia rozgrywa piłkę, Wisła biega za rywalem. Pasy są blisko pierwszego w sezonie zwycięstwa. Do końca jednak daleko.

4
4
2
3
2
35'

Datković uderzał głową, piłka poszybowała lobem ponad bramką.

2
2
3
1
3
32'

Kontra Wisły, początkowo nie udało się jej zakończyć strzałem. Jednak po chwili sprzed pola karnego huknął Furman, Gostomski zdołał odbić piłkę.

1
3
2
2
2
30'

Mogło być 3:0. Z połką w polu karnym znalazł się Wdowiak, strzał sytuacyjny, ale piłka minęła cel.

4
3
7
5
5
29'

Z dystansu uderzył Łukowski, trafił w pana Jana, którym jadł właśnie obwarzanka kupionego przed godziną na rynku.

4
7
5
1
1
27'

Dimun stracił jednak ząb po uderzeniu łokciem Vareli. Dlaczego sędzia nie pokazał kartki, drugiej żółtej?

3
5
5
3
6
25'

Masażyści wciąż liczą zęby Dimuna. Chyba wszystkie na miejscu, ewentualnie w okolicach.

2
7
5
3
3
24'

Varela, który już ma żółtą kartkę, łokciem potraktował Dimuna. Sędzia upomniał ustnie gracza Wisły.

1
1
3
2
4
23'

Wdowiak powinien zostawić piłkę Piszczkowi. Ostatecznie przejął ją i sędzia grę zatrzymał. Powód? Spalony.

1
1
3
1
1
22'

Warcholak chciał uderzać z ok. 30 metrów. Dobrze, że sobie nie zrobił krzywdy.

2
2
2
1
1
21'

Helik uratował Cracovię, w ostatnim momencie zablokował w polu karnym Szymańskiego.

7
5
4
3
2
19'

Gol! Strzelił Sergei Zenjov. Asystował mu Mateusz Wdowiak. Składna, piękna akcja Cracovii. Budziński na lewo do Wdowiaka, ten w pole karne do Zenjova, który kapitalnym strzałem pod poprzeczkę na 2:0! Zapytowski tym razem bez szans!

19
11
5
6
10
18'

Ależ fałszuje młynowy Cracovii. Uszy więdną. A na boisku Wisła wysoko atakuje Cracovię.

6
5
2
2
4
15'

Z rzutu wolnego dośrodkował pan trener Furman, akcję uderzeniem głową zakończył Szymański. Trafił wprost w bramkarza.

3
2
3
1
5
14'

Strata gola uaktywniła gości. Płocczanie szukają wyrównania, ale na pewno są świadomi, że za plecami mają niedoświadczonego bramkarza.

3
3
2
1
1
11'

Dogranie z rzutu wolnego, głową uderzał Dźwigała, pomylił się nieznacznie.

2
2
2
2
4
10'

Żółtą kartkę za bardzo ostry faul otrzymał Nico Varela.

Wisła Płock
1
1
1
3
8'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Piłka w bramce Wisły po fatalnym błędzie Zapytowskiego. Mocny strzał z ostrego kąta Rapy, bramkarz źle interweniował i z bliska do siatki wepchnął ją Wdowiak. Koszmarna interwencja golkipera, który zastępuje w bramce Daehne. 1:0!

18
15
4
4
12
7'

Już nam się płakać chce. Furman chciał rozciągnąć grę i... wybił piłkę na aut. Tym razem boczny.

1
2
2
1
3
6'

Coś stara się skonstruować Cracovia. Jednak jak na razie wygląda to wszystko niczym pierwsze kroki Pinokia.

2
2
1
2
2
4'

Zaczęło się... Akcja Pasów, Datković dogrywał na lewo. Po "podaniu" piłka wyszła na aut bramkowy.

1
2
2
3'

Od początku przy piłce Cracovia, ale niewiele dzieje się na boisku.

2
1
1
1
15:22

Mecz poprowadzi Mariusz Złotek (Stalowa Wola).