Dusan Kuciak wyciągnął się jak struna i zatrzymał piłkę po uderzeniu kolejnego zmiennika Sirotowa. Nie chciał zaprezentować się gorzej niż Damjan Bohar oraz Jakub Mares.

6
6
11
90+3'

Długo trwa ten mecz, sporo przerw i doliczonych minut, ale na brak wrażeń nie można narzekać.

16
10
10
6
11
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Mares.

Pościg tygodnia, a może nawet pościg miesiąca! Jakub Mares wpakował piłkę do siatki Lechii Gdańsk po raz trzeci. Kolejny zmiennik z golem. Wykorzystał on zamieszanie pod bramką Dusana Kuciaka. Było 3:0, a zrobiło się 3:3 w Gdańsku.

KGHM Zagłębie Lubin
90
61
35
21
51
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

5
6
5
2
5
87'

Idą do przodu zawodnicy z Lubina, szybują dośrodkowania w pole karne wirtualnego lidera, ale wynik od kwadransa bez zmian.

20
9
4
6
6
84'

Dobra szansa na zamknięcie meczu strzałem z rzutu wolnego. Odpowiedzialność za wykonaniego stałego fragmentu wziął na siebie Ariel Borysiuk, jednak nie trafił w bramkę Dominika Hładuna.

5
3
6
5
12
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić.

Tym razem ręka blisko pola karnego KGHM Zagłębia Lubin. Pierwsza decyzja: jedenastka. Po zobaczeniu powtórek jednak rzut wolny dla Lechii Gdańsk i żółta kartka dla Sasy Balicia.

11
6
2
2
11
81'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Joao Nunes.

9
4
5
3
2
80'

KGHM Zagłębie Lubin w posiadaniu piłki i w ataku. Imponujący zryw przyjezdnych po przerwie, ale czasu na nagrodzenie się chociaż punktem zostało niewiele. Lechia Gdańsk w defensywie.

5
3
3
1
5
76'
ZMIANA
74'

Dusan Kuciak interweniował na przedpolu po nieudanym dośrodkowaniu jednego z przyjezdnych. Uspokaja bramkarz Lechii Gdańsk kompanów z pola.

5
2
2
1
6
73'

Filip Starzyński dowodzi pościgiem Miedziowych.

9
3
3
2
11
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

Emocje rosną! Filip Starzyński dorzucił gola z rzutu karnego do wcześniejszej asysty. Kilkanaście minut do końca regulaminowego czasu, a ekipa z Lubina potrzebuje już tylko jednej bramki, żeby zapunktować.

43
19
12
10
40
69'

Rzut karny dla KGHM Zagłębia Lubin podyktowany za zagranie ręką Błażeja Augustyna!

13
10
5
2
13
67'

Dość interesujące spotkanie w Gdańsku. Lubinianie zmobilizowali się w szatni, odpowiedzieli golem, ale nadal zdecydowanie bliżej zwycięstwa jest ekipa Piotra Stokowca.

6
1
3
1
2
65'

Damjan Bohar przywrócił nadzieję w obozie gości.

7
1
2
1
11
64'
ZMIANA
62'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa za faul.

Lechia Gdańsk
3
4
3
7
16
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Filip Starzyński.

Trafienie honorowe, a może początek spektakularnego pościgu KGHM Zagłębia Lubin. Czasu jest jeszcze trochę. Zmiennik strzelił z kilkunastu metrów na 1:3 po podaniu Filipa Starzyńskiego. Cała składna akcja Miedziowych zasłużyła na uznanie.

42
21
11
10
36
58'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Pakulski za faul na Lukasie Haraslinie.

11
2
2
1
4
57'

Dusan Kuciak interweniował po uderzeniu Filipa Starzyńskiego. Dotychczas najtrudniejszy egzamin dla bramkarza Lechii Gdańsk i nie pozwolił sobie na niską notę.

12
4
4
1
2
55'

Ripostuje ekipa z Dolnego Śląska. Błażej Augustyn przerwał jej atak, ale pewnie spróbuje jeszcze kilkakrotnie zdobyć gola honorowego.

5
3
1
2
2
51'

Artur Sobiech w słupek! Kareta napastnika Lechii Gdańsk była bardzo blisko. Nieomal wykorzystał on wrzutkę z rzutu wolnego. Niesamowite, jak piłka szuka Sobiecha w polu karnym KGHM Zagłębia Lubin.

13
7
8
1
4
50'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Matuszczyk za faul na Rafale Wolskim.

12
4
3
2
5
48'

11371 kibiców na trybunach w Gdańsku. Gospodarze bardzo zadowoleni z tego, co dotychczas wydarzyło się na murawie.

15
5
6
4
4
46'
ZMIANA
5
1
3
2
1
46'
ZMIANA
46'

6
Czy Lechia Gdańsk strzeli kolejnego gola po przerwie?
2
45+2'

W ostatnim momencie interweniowali przyjezdni po zagraniu Jarosława Kubickiego. Futbolówka już tańczyła blisko linii bramkowej.

7
3
4
2
3
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

9
6
4
4
4
45'

Jeszcze szansa na zaskoczenie Dominika Hładuna z rzutu wolnego po faulu na Rafale Wolskim. Lechii Gdańsk nie udało się jej wykorzystać.

4
2
2
2
6
42'

Końcówka pierwszej połowy. Wiadomo, że będzie po niej prowadzić Lechia Gdańsk, a pytanie tylko brzmi, jak wysoko.

18
10
2
1
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Lewandowski za nadepnięcie przeciwnika.

6
3
5
6
13
38'

Lechia Gdańsk miała rzut wolny. Stałego fragmentu nie udało się zamienić w czwartego gola, ponieważ już dośrodkowanie było niskiej jakości.

3
5
3
3
6
36'

Lepsze minuty lubinian. Tempo, w jakim tracili dotychczas bramki, zapowiada spektakularną kompromitację. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego muszą się przed nią bronić.

4
3
4
3
5
33'

Kolejna akcja z wykorzystaniem Lukasa Haraslina. Tym razem zdecydował się na jej solowe zakończenie i huknął obok bramki Miedziowych.

10
5
4
2
3
30'

Dymu a dymu. Sędzia postanowił przerwać grę, skoro i tak nic nie widać. To sprawka kibiców Lechii Gdańsk, a nie ciemne chmury nad głowami lubinian.

10
6
5
4
18
29'

Błażej Augustyn interweniował po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego. W odpowiednim miejscu znalazł się defensor znany z włoskich boisk.

8
4
3
3
3
27'

To jeszcze raz uśmiechnięta twarz bohatera meczu!

21
10
6
7
5
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Sobiech.

Fantastyczny mecz napastnika Lechii Gdańsk. Hat-trick w mniej niż 20 minut, a to przecież nie musi być koniec strzelania. Artur Sobiech dobił piłkę o siatki po zablokowanym uderzeniu Jarosława Kubickiego.

106
46
15
9
19
23'

KGHM Zagłębie Lubin miało szansę na zaskoczenie Dusana Kuciaka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Doświadczonego bramkarza wyręczyła jednak defensywa z Gdańska i wyekspediowała piłkę.

5
3
2
4
1
21'

Artur Sobiech wszedł w ten mecz jak huragan.

12
8
1
1
6
19'

Dusan Kuciak chciał uruchomić dalekim wykopem uskrzydlonych zawodników ofensywnych swojego klubu, ale piłka "przelała" mu się po stopie i wylądowała poza boiskiem.

3
1
2
1
2
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Lukas Haraslin.

To może być jednoosobowe show Artura Sobiecha. Na to się zanosi! Nowy napastnik Lechii Gdańsk zdobył drugiego gola. Tym razem skorzystał z dośrodkowania Lukasa Haraslina. Defensywa KGHM Zagłębia Lubin nie potrafi zatrzymać byłego zawodnika Hannover 96.

73
44
5
7
15
14'

Piłka wędrowała między podopiecznymi Piotra Stokowca jak po sznurku. Do czasu. Wmieszali się w to wszystko blisko własnego pola karnego przyjezdni.

2
2
3
2
4
12'

Artur Sobiech wyprowadził Lechię Gdańsk na prowadzenie!

23
9
2
3
4
10'

KGHM Zagłębie Lubin dostało cios na początku spotkania. Próbują odpowiedzieć Miedziowi, jednak ich zagranie za plecy defensorów Lechii Gdańsk zostało zatrzymane przez Michała Nalepę.

7
4
1
2
5
8'
GOOOOOOL!!!

Lechia Gdańsk wystartowała w wymarzony sposób! Artur Sobiech przypomina w Lotto Ekstraklasie o swoim snajperskim instynkcie. Napastnik gospodarzy trafił do siatki z bliska po dośrodkowaniu Flavio Paixao oraz przedłużeniu Jarosława Kubickiego.

64
38
3
5
14
6'

Wymienili podania gospodarze na obrzeżach pola karnego KGHM Zagłębia Lubin i zakończyli ten atak dośrodkowaniem. Futbolówka wylądowała w rękawicach Dominika Hładuna.

2
2
3
1
1
3'

Ledwo rozpoczął się pojedynek, a już przymusowa przerwa spowodowana bolesnym zderzeniem zawodników Lechii Gdańsk. Piotr Stokowiec spoglądał w kiedunku zdarzenia z niepokojem.